Inferno (1980)

Tak tohle má výtečnou atmosféru. To,že něco nedává smyl nevadí. O to víc to pro mě působí děsivě. Velké kulisy,ponurá atmosféra,kamera. Inferno se snaží zaujmoput zajimavými způsoby zabijení,okno jako gilotina,útok krys. Také ukázal,že hlavní postavy se můžou měnit. Někdo umře,ten další pokračuje. A závěrečná píseň patří mezi mé nejoblíbenější filmové písně.

Tmavě červená (1975)

Tak tohle bylo opravdové dílo,Arganoto dosatl větší možosti,napští drží s minimem mrtvých,vše je v začátku,ale my,vy nedáváte pozor a čekáte,že na všechno příjdete časem než skončí úplně film. Vybral si opět vraha o,kterém bychom neřekli,že je vrah. Tohle byl pro mě velmi rozhodující krok co se týče Argantovy tvorby,tím si potvrdil svůj post režiséra,který se pro tajemné brutální detektviky a horory přímo narodil. Tmavě červená je jednoduchá a přitom tak složitá.

Ambulance (1990)

Solidní triller s lehou dávkou humoru,Eric Roberts híří vtipem a šarmem. Larry předvedl z čeho bychom měli mít strach,nikdy nevíte co s vámi doktoři udělaj nebo dělaj. Nikdy nevíte zda nepadnete do rukou nějakému šílenci,o nějakou tu akčnost tady zakopneme,stejně tak i na zajimavý konec. Dávám mu za 4 hvězdičky,protože při prvním sledování jsem byl napnutej jak struna na kytaře.

Železní andělé 2 (1988)

Dvojku jsem viděl dříve než jedničku. A musím říct,že se jedná o dobrou akci se solidní zápletkou. Zvláště kdy konec vezme nečekaný spád a akce je tu dost. Ale mrzí mě jakoby se souboji si dali práci až ke konci,jinak obyčejné Honhg Kongské kopačky. Zase tu máme krásný až dojemný konec plný zpomalených záběrů a dobré hudby.

Železní andělé (1987)

Železní andělé jsou super bojovníci,jinak jsem moc rád viděl Yukari Ôshima,které díky mé prosbě tu udělali filmografii,která je neskutečně krásná a ďábelská a sexy zlá dračice. Ten závěrečný souboj je suprovej,tři krásné dámy v krvavém souboji. Filmu rozhodně nechybí akce,nápaditost a přestřelek a mrtvých a hlavně Jang Lee Hwang opět něco ukázal zas ze svého umění.

Nahá mezi kanibaly (1977)

Joe měl k natáčení porna vlohy,jak se později ukázalo u jeho posledních filmů. Jasně,že je to kravina,ale podívám se raději na to než na Ženy od hluboké řeky nebo na Kanibalové(mám na mysli Cannibal Holocaust),protože Joe mě potěšil. Erotiky je tu dost,zápletka,no kanibalové tak co chci od zápletky,efekty slušné a i dobře natočené. Nejvíc jsem se nasmál,kdy se Laura Gemser koupe s tou blondckou a ten šimpanz si dopřává cigaretku. Jinak film nabízí opět násilí a ponižování na ženách a v závěru nějakej ten pokus o hromadný znáslnění,ale ta holka nekřičela jen v křečích obracela obličej,tak kdo ví. Hm. :-)

Adéla ještě nevečeřela (1978)

No Lipský uměl točit bláznivé komedie,na rozdíl od dnešních režiséru,kteří nejsou schopni natočit ani průměrnou komedii. Tolik hvězd v takové bláznivé komedii.

Ženatý se závazky (1987) (seriál)

Nejlepší seriál na světě,pro mě nejkultovnější seriál ze všech. Al je borec ze všech těch borců největší. Jeho pohled na svět a celkové zpracování se mi líbilo nejvíce a výběr herců k tomu ještě skvěle nahrává.

Král Kobra (1981)

Jako maličký sjem se bál,třeba si pamatuju slušnou scénu an hřbitově,ale špatný konec v jeskini,takový klidný a tichý,ale hudba byla dobrá.

Pomsta tygra (1979)

Film se ničím nezdržuje a jde tvrdě na věc a zvratů se tu dokčkáme dost,on by se dala natočit i méně než hodina a čtvrt,tedy tak to vydal Vapet,tady na csfd je udená délka 94 minut,ale kdo ví. Ale souboje více než dobrá a to mám rád,nenudil jsem se ani na chvlí a snímek potšel. Práci Wei Lo zrovna neholduju a s Jackim ve spolupráci se mi zdály dobré jen ty dobré akční scény,tady je skvělý celý film.