Jurský svět (2015)

Dvojice teenegrů mi byla nesympatická už jak jsem je viděl v upoutávce a já věděl,že mi bude u prdele jestli přežijí a taky že jo. Tihle dva pro mě byli kamenem úrazu,ale ostatní bylo super. 3D jsem si vychutnal a od Godzilly jsem si mohl dopřát další monstra na plátně kin. Odkazy na předchozí díly byly fajn a prohánět se motorkou mezi dinosaury,no komu by se to nelíbilo?

Věc z nitra Země (1981) (TV film)

Takový předchůdce Věci od Carpentera,které se také může pyšnit solidní atmosféru a netradičním prostředím. Mínus je v efektech. Zde moc peněz nebylo,ale o závěrečnou příšeru nepříjdeme a tak si můžeme vychutnat člověka v kostýmu. Nemohl jsem se zbavit,že všechno vypadalo spíše jak triller ze 70.let,ale možná televizní práce se na filmu takto podepsala. Rozhodně se byl nadšený a příjemně překvapený,že jsem našel něco co se Věci podobá. Občas se na to podívám rád znovu uprostřed noci.

Iron Man 2 (2010)

No něco podobnýho jako jednička. První hodinka je v poho a skvěle utíká. S druhou hodinkou už sleduju čas. Co se týká akce,bylo jí více než v jedničce. Jenže v závěru ty honičky robotů mě zklamaly v tom,že jsou krátké a ničení zcela neoriginální,bez nápadů. No jo klasická mega pecka. Nálepka s vysokým rozpočtem a tupé ovci na to chodí jako na zázrak. Je to smutné. Takové prachy a povyku k zcela průměrnému filmu,který nemá již moc nabídnout,ale zase jsem to v pohodě zkoukl,takže 3 hvězdy jsou na místě.

Hulk (2003)

Dal bych i méně než tři hvězdičky protože Eric Bana je strašně nesympatický herec,bylo mi ukradený co s ní bude. To co tuhle nudu zachraňuje je akce,které je dost až ve druhé půlce a solidně jsem se bavil. No ty zmutovaný čokly byly děsný. Nolte to ještě zachraňuje,ale taky se moc nepředvedl, Máte tři možnosti. Pokud jste neviděli původního Hula s Ferrignou tak to máte ještě dobrý. Pokud ano tak buď budete soudit a porovnávat a nebo budete ignorovat. Já se raději vydal třetí cestou. Jinak divný je,že Eric zvětší svůj objem v pase snad třikrát a kalhoty mu neprasknou ani,když kope nebo běhá. Je to sračka,ale počitačové úpravy nedopadly tak zle jak v Mumii se vrací,tam to bylo fakt trapný.

Iron Man (2008)

Downey Jr. byl dobrou volbou,protože je sympaťák vtipnej a to napomáhá filmu. První hodinka utekla rychle,všechno bylo v pohodě ale druhá půlka se táhla a chyběla v ní akce. Když byla,byla malá a neoriginální. Jediné co to zachraňuje jakž takž dobrý scénář,který nenudí.

Rychle a zběsile 2 (2003)

Naprostá pecka od začátku do konce. Tvůrci splnili to co sliboval název. 2 rychleji 2 zběsileji. Už v úvodu je dlouhá automobilová scéna,která je snad dvakrát delší než ta u prvního dílu. Paul se svým černoškým kámošem tvoří mnohem lepší dvojku než s tu s Dieselem a já si mohl vychutnat pořádné béčko plné akce,hlášek a srandy a jak jinak lepší akce,více rozbitějších aut. Sice je pravda,že stejně jako u jedničky tak i tady je plno nesympatických a ošklivejch bab,který si myslí,že jsou sexy jen díky svému exotickému původu,ale ty ošklivý držky,když se člověk nedívá tak se to dá zvládnout. Pro mě o dvě hvězdičky lepší díl a proto za 5. Za 2 větší zábavu.

Rychle a zběsile (2001)

Nijak tyhle autofilmy nežeru,ale tenhle kupodivu mi nabídl solidní scénář a v závěru opravdu dobře natočenou scénu s náklaďákem,která se jen tak nevidí. Paul Walker je docela sympatický,Vin Diesel se nikdy nenaučí hrát a to je možná i dobře. Jinak docela pohoda,dokázal jsem se u toho odpočinout a užít se pohodovej film.

Spettri (1987)

To nejlepší přišlo až ke konci. Donald Pleasence je dodnes profesionál,ale celý film neutáhne,když nemá tolik prostoru. Hudba je skvělá,italské syntezátory a lehký melodický zpěv něco jako "lala lala" taktéž. Asi jsem měl nějakou ořezanější verzi,protože nějakých gore nebo extra efektů jsem se nedočkal,ale příšera byla fajn.

Anthony II (1989)

I já se přidávám k nízkému hodnocení. Kdyby to bylo aspoň napínavé tak by mi absence monstra ani tak nevadila,ale ono je to spíš nudnější. Dětský představitel byl otravný,rád chodil do sklepa trochu si pobojovat s obludou se,které stejně moc nevidíme,aby to ke konci do rukou vzal spíše jeho tatínek. Jo posledních 15 minut bylo dobrých a po efektové stránce zvládnutých velice dobře a to bude asi ten důvod,proč mu dávám 2 hvězdičky.