Balada o bratrech Daltonových (1978)

Nádherná animácia s jednoduchým príbehom, krajším než akýkoľvek hraný western. Luke je rozhodne najkrajší kovboj a Averell najhlúpejší a najroztomilejší väzeň.

Kým kohút nezaspieva (1972)

Tak dokonalá psychologická hra až to pekné nie je. Čistý útok na ľudské duše, city, svedomie. Neskutočná dilema, keď ide o záchranu života, niektorí jedinci sú naozaj schopní všetkého.

Uvnitř (2007)

Koniec neprekoná ani samotná ľudská stonožka.

Ovečka Shaun ve filmu (2015)

Nie je čo vyčítať, tak nádherná a vtipná animácia, podarený príbeh, dokonalé presne ako seriál.

Hlavně nezávazně (2011)

Film nasiaknutý stupidnými dialógmi. Pri niektorých vetách som nechápala významu. Mala som pocit že pred natáčaním si niekto povedal "na svete je málo kokotských romantických komédií, natočíme ďalšiu". Drogy, chlpatý pes, nejaká tá zlatokopecká scénka, to je presne to čo tento film potreboval. Neskutočne predpokladateľný dej, všetci sa popária aby každý niekoho mal a aby nikto nezostal sám. Sexuálni priatelia, to sa nepočúvali keď to vypustili z papule. Mohli nájsť nejaké lepšie slovné spojenie. S takých hovadín si potom berú príklad iní režiséri a vznikajú kraviny ako "kamarát taky rád".

Pařba na třetí (2013)

I believe I can fly, I believe I can touch the sky ...

Ďáblova cesta (2007)

Nie je to nič čo by som si pozrela znovu.

Británie má talent (2007) (pořad)

ako je možné že my keď niečo odkopírujeme od iného štátu tak to dopadne katastroficky