• Pohádka

Grinch (2000)

Roztomilé a vtipné ;)

Nevinnost (2011)

Tohle se opravdu povedlo. Aňu Geislerovou nemusím, ale tahle role jí byla šitá na tělo. Opravdu nevinná slupka pod kterou se skrývá psychopatická osobnost. O Ondřeji Vetchém všichni víme, že by mohl klidně do Hollywoodu, ale mohl by s sebou vzít i Hynka Čermáka, protože ten v tomhle filmu exceluje a Českého Lva si už dlouho nikdo nezasloužil tak jako on. Jan Hřebejk zkusil zase něco jiného a opět je z toho klenot. Skvělé !

Vendeta (2011)

Dobrý film, absolutně syrový a už nemám potřebu vidět ho někdy znovu.

Vřískot 3 (2000)

Trojka Vřískotu úplně zabíjí jedničku, která byla super. Z vražd bez motivu v podání vrahounů z jedničky mrazí. Tady je ovšem najednou motiv dán a kouzlo jedničky je pryč. Nejslabší díl, Courteney Cox má příšerný účes a vůbec celé to působí jako parodie. Škoda :-(

Ostrov Dr. Moreau (1996)

Minimálně to ve mně nechalo opravdu hluboký dojem a asi nejsem normální, ale mě to bavilo ;)

Bon Jovi: Live at Madison Square Garden (2009) (koncert)

Nedávno jsem navštívila koncert Bon Jovi u nás v Praze a ta atmosféra se nedá popsat. Tenhle koncert znám už delší dobu a když ho sleduju atmosféra se vrací. Bon Jovi forever !

Sanitka 2 (2013) (seriál)

Vyčkávala jsem opravdu dlouho, celých sedm dílů, ale teď už to musím napsat: Tento seriál mě opravdu zklamal. Těšila jsem se na něj celé léto a teď už myslím, že nemá cenu ho sledovat. Všechno se tu odehrává tak nějak moc zrychleně, Janderova manželka vystartuje po Kaderkovi absolutně nesmyslně, Alžběta nejen že oslepne, ona musí okamžitě i zemřít :-(.O nedostaku emocí jejího manžela a rodiny na pohřbu škoda mluvit: "Tak už je nás zase o jednoho míň" ??? A taková štětka jako je Simona Mádrová, která si je tak jistá, že nikdo nepřijde a potom jí tchán pozoruje jak si to užívá na kulečníkovém stole, to snad ani není normální. I když s ohledem na režiséra to asi normální je. Škoda, že se opět osvědčilo "Nevstoupíš dvakrát do téže řeky."A ani Václav Jiráček, kterého já narozdíl od ostatních považuju za dobrého a přitažlivého herce mě asi nepřinutí dívat se na další díl :-(

One Direction 3D: This Is Us (2013)

Na tenhle film jsem zašla se svojí náctiletou dcerou jenom jako doprovod, ale musím uznat, že mě pobavil. Ti kluci mají opravdu smysl pro humor, dobře zpívají i vypadají, tak se nemůže nikdo divit, že si je holky můžou zamilovat. A pro ty co zde tento film označují za odpad a skupinu za chlapečky, kteří nic nedokázali bych měla radu. Když se vám to nelíbí, tak se o to nestarejte. Nechápu, že člověk, který něčím takovým opovrhuje sem vleze a napíše, že film je odpad. Kdo nebo co vás nutí se zajímat o něco, co vám je protivné? Asi na těch chlapcích přece jen něco bude, minimálně proto, že jste si jich všimli ( i když to není tak těžké), ale taky proto, že věnujete svůj čas k tomu sednout a napsat komentář, byť třeba jen o jednom slově. Abyste si náhodou nezadali. Já svého výletu do kina v nejmenším nelituju ;)

Jesus Christ Superstar (1973)

Paráda, paráda....Ale chci dodat, že zpracování Ježíše ve Spirále pro mě nemá konkurenci a neznám větší škody než, že se tohle představení nedochovalo na žádném video záznamu :-(

Sluha dvou pánů (2000) (divadelní záznam)

Něco tak úžasného se jen tak nepovede, tuhle hru prostě miluju, můžu ji vidět nebo slyšet kdykoli, neomrzí se mi. Tady je Miroslav Donutil bezkonkurenční. Spousta lidí tvrdí, že Donutil je tu za šaška a ne za herce.Podle mě se toho zhostil geniálně a klobouk dolů před "šaškem", který už tolik let vyprodává Národní divadlo do posledního místa.