Prci, prci, prcičky 2 (2001)

Najlepší diel série. A typický zástupca dvojok, ktoré sú najlepšími zo série, ktorý je typický úkaz prelomu storočia.

Zakázané ovoce (1998)

Steven S. nie je môj šálok kávy, ani v art podobe, ani v blockbuster potobe. Sorry.

Šakal (1997)

Trochu miš-maš, ale bavil som sa. A myslím, že nie som sám. Pre mňa 90´ klasika.

Casino (1995)

Kávička, ale aspoň ma bavila.

Spáči (1996)

Asi je ten film fakt skvelý, na DVD ho mám od roku 2008 a ešte ani raz som ho nedopozeral dokonca, asi je chyba vo mne.

Seznamte se, Joe Black (1998)

Výborný film na partnerský večer, chlap si schrupne, baba sa nadchne a na "afterku" budu obidvaja správne prichystaní.

Fantom opery (2004)

Jedna z najväčších filmových katastrof, ku ktorej sa už radšej nikto nepriznáva. WB to už nemá ani v katalógu, Joel Sch. to musí pokladať za osobnú prehru a Gerard B. by len týmto eposom utrpel na svojej tvári.

Tanec s vlky (1990)

Táto hollywoodska epopej na mňa nejako nezafungovala, asi som "moc mladý", aby som to pochopil.

Kameňák 3 (2005)

Myslím, že časom to získa lepšie hodnotenie, takéto filmy fungujú a fungovať budú... A to je možno to najhoršie.

Kolja (1996)

Trochu kalkul, ktorý druhý krát už toľko nebaví. Oskarová soška filmu nedovolí zapadnúť prachom, ale skôr len pre špecifické publikum.