Kobří mafie (2014) (TV film)

Jednoducho inteligentné a intelintne vtipné. 7 z 10

Čarodějnice (2015)

Čarodejnica určite nie je horor pre každého. Film postráda akékoľvek lakačky a funguje skôr desenie diváka scénami vystihujúcimi silné momenty. Herecké obsadenie ťahá mladá a sympatická predstaviteľka dcéry Thomasin. Film verne vystihuje dobu a náboženské sfanatizovanie ľudí, ktorí vo všetkom videli večné zatratenie. Dej je ľahko predvídateľný, no človek si užíva každú minútu stopáže. Hudba pripomínajúca podkrovné strašenie v Sinistri špičkuje dusné scény na maximum a momenty, kde sa deti nemôžu modliť, alebo kde Caleb leží na lôžku sa mi vryli do pamäti. Ak očakávate horor typu Mama alebo V zajatí démonov tak na toto nechodte, lebo tento film potrebuje diváka, ktorý chápe veci nevyslovené v scenári a musí čítať medzi riadkami. 8 z 10

Deadpool (2016)

Trailer Deadpoola som si púšťal vždy, keď klesla nálada na bod mrazu a dokopy som ho videl asi 48x. Lepší film Marvel studios ešte do sveta nepustili a ja už týždeň otravujem ľudí rôznymi hláškami z filmu. Vyhovoval mi najmä humor, ktorý si ma získal už pri traileroch, jedným slovom čierny jak duša Walta Disneyho. Niektoré scény by sa svojím spracovaním nestratili ani v sérii SAW a soundtrack je pohladenie na duši. Ti ktorí váhate, padajte na Deadpoola do kina, lebo takýto film sa vidí maximálne 10x za život. 10 z 10

Mimoni (2015)

Po necelých 10 minútach som opustil sálu a povracal sa (doslova). Naspäť som sa už nevrátil a preto film nehodnotím. Nestál mi za to aby som sa tam vrátil lebo tých desať minút mi film pripomínal niečo ako natrávené párky, ktoré zo mňa neskôr vyleteli na hajzli. PO ZHLIADNUTI 1 z 10

Babadook (2014)

Nebál som sa tak ako som očakával, no film vo mne vyvolal negatívne emócie na podobnej úrovni ako sa to podarilo filmu Hon. Ťaživá psycho atmosféra sa tu dá krájať žabikláčom a "Ba Baa DUK duk DUK!!" mi ešte dlho zostane v pamäti. Ozajstný horor je keď osamotená matka vychováva problematické decko. 10 z 10

Brána temnoty (2015)

Je smutné, že dokážu ducharinu natočiť takto bezducho. 3 z 10

Plán útěku (2013)

To tu všetkým kuruje na hlavy? Nadhodnotená sračka s deravým scenárom a machrujúcimi dôchodcami. Stallone večne nad vecou a o tri kroky pred všetkými mi nevýslovne liezol na nervy. A chýb som tam našiel ako v diktáte žiaka základnej školy v Plaveckom Štvrtku. Ale kľudne tlačme film do červených čísel lebo sa tu stretli dve legendy z plagátov fitnescentra GloboGym. 1 z 10

REVENANT Zmrtvýchvstání (2015)

Nechápem celý ten humbuk okolo tohto filmu. Leonardo štvrť filmu leží a chrčí. Film dosiahol vrchol pri scéne, kde dáva grizly Leonardovi regulérne kapky, potom už sa to len vlečie. Prežil si smrti za celý mančaft bobromilov a aj tak sa pomaly plazí za svojou pomstou. Hrozne mi vadili tie poetické vsuvky počas psychadelických snov a vidin. Celé mi to pripadá zbytočne natiahnuté a plytké. Ale zjavne stačí aby niekto z horných 10 film vychválil a hneď tam všetci nohsledi vidia skryté posolstvá a odkazy, ktoré tam režisér vo svojom záblesku geniality zanechal. Škoda, že na Glassa nepadla aj lavína a meteorit, ale toho sa možno dočkáme vo vystrihnutých scénach. 4 z 10

Osm hrozných (2015)

Tarantino povýšil westernový žáner na umelecké dielo plné najčiernejšieho humoru. Všetko čo môže byť nekorektné tu nekorektné je. Od rasizmu po násilie na ženách. Myslím si, že hudba Ennia Morriconneho dostane oscara a plne si ho zaslúži. Úžasný filmový zážitok podtrhujú skvelí herci na čele s pani odsúdenou. Z kina som odchádzal povznesený a v eufórii pretože budem mať chvíľu na čo spomínať. 10 z 10

Vyšperkuj mi káru (2004) (pořad)

Nechápem prečo by sa mala degenerátom, čo si nevedia vážiť staré auto robiť z kraksne showcar. Tento program je viac o reakcii blbečka na konci než o prácach na aute. Šikovný mechanici sú tu až na druhej koľaji. 3 z 10