Evropská rodina Coudenhove-Kalergi (2018) (TV film) odpad!

Tuhle rodinku si každý rozumný člověk který nemá vymytou hlavu xidovizí a všeobecně mainstreamem z dostupných zdrojů nastudoval už dávno. Páč o Kalergiho plánu se už celé roky píše třeba na alternativě a není ro rozhodně nic veselého. Všecky informace zde uvedené (pokud tu propagandistickou sračku vůbeč člověk při smyslech dokoukal) byly účelově osekané a značně manipulativní. Česká televize se opět vyznamenala= financovala z peněz televizních koncesionářů pořad “Evropská rodina Coudenhove-Kalergi”! Na konci dokumentu jak jinak Václav Lahve Havel a Sametová revoluce, “lidé cinkají klíčemi, aby odzvonili režimu”, raduje se Barbara Coudenhove-Kalergi na Václavském náměstí, k tomu drze hrají Smetanovu Mou vlast! Pro úplnost jen dodám že Coudenhove-Kalergiům byl konfiskován majetek podle Benešových dekretů v roce 1945 a byli odsunuti z Československa jako zrádci a kolaboranti! Sledovanost ČT hnoje zdá se že ale nikoho moc netrápí, bodejt jo, když mají svých cca 6 mld prozatím jistých. A jelikož světa je potřeba, takže začnu třeba tady přímo jedním perfektním článekem k samotnému dokumentu:https://aeronet.cz/news/ceska-televize-odvysilala-propagandisticky-dokument-o-rodu-coudenhove-kalergi-na-podporu-rasoveho-a-etnickeho-miseni-v-evrope-v-dokumentu-nezaznelo-ani-slovo-o-stezejnim-dile-praktischer-idealismus/, dále Kalergiho plánem: http://www.zvedavec.org/komentare2018/05/7593-kalergiho-plan.htm. A nakonec i Kalergiho stěžejní dílo: Praktický idealizmus (1925) v originálním vydání https://archive.org/details/PraktischerIdealismus1925/page/n1.

Fokus Václava Moravce (2015) (pořad) odpad!

O pořadu jsem věděl už dávno že je to jen další tendenční sračka a včerejšek mě v tom jen utvrdil, téma bylo v současné době docela aktuální “Dezinformace”. Co slovo, to perla. Vrchol přišel s nástupem deb*lního havlistického svazáka a par*sita Grygara – nositele titulu Zdegenerovaný Balvan, který tam řekl, že období po roce 1948 bylo nejstrašnější pro celý český národ za celou historii jeho existence. Popravu českých pánů, Habsburskou porobu, Mnichov 1938, okupaci 1939 a Protektorát jaksi zapomněl zmínit. To je svi*ě, to je neuvěřitelné, poklonkující každému režimu. A Chazar Romancov tam byl jako odborník. Žádná opozice, žádná vyváženost, žádný host z alternativy. Prostě klasická tendenční ČT a vrchol pokrytectví v čele s mimořádně odpudivým pseudomoderátorem a manipulátorem Moravcem. Mmmj a jak jinak, opět tam byl zmíněn Aeronet, jako příklad dezinformačního proruského média. Autoři ani účastníci pořadu si asi nepřečetli zprávu BIS, která jasně deklaruje, že české alternativní weby jsou v rukou českých provozovatelů v mnoha případech vlastenců. Kromě Sputniku. Navíc jeden celkem nedávný průzkum "Jeden svět na školách" zjistil, že alternativním serverům důvěřuje už dokonce necelá třetina učitelů na školách. V pořadu nezaznělo ani slovo tom, proč tomu tak je, ani oponentura, že přece není možné, aby 30% vzdělaných profesorů a učitelů věřilo něčemu, co jsou dezinformace. Jakýkoliv oponent, který by byl ve studiu, by takovou argumentaci o dezinformacích okamžitě roznesl na kopytech, že Kavčí hory dělají z učitelů nevzdělané hlupáky. To už je diagnóza pro Dr. Chocholouška. Takovou ČT si nikdo z nás rozumých lidí jistě nepřeje platit!

Newsroom ČT24 (2015) (pořad) odpad!

Dalsí odporná propagandistická sračka na sračkometu kde skupina samozvaných svazáků a chazarských šmejdů typu Taberyho (prostitut pracující pro Kabalu) pomlouvá a dehonestuje kdekoho.

Iluze (2018) (studentský film) odpad!

Dokument zlém Viktoru Orbánovi, na jehož bustu je možné v dokumentu střílet, aby se lidé zbavili frustrace z jeho autority. Současný protiobčanský režim v ČR, který více méně, ale skrytě podporuje všelijakou homo-gender, pro muslimskou a jinou zvrácenou a nepřirozenou agendu ve stylu Evropské unie a všeobecně Západu, se neštítí postavit do vysílání ČT před diváky sotva vycválanou studenku neomarxismu (která je přímo napojená na CEU Budapest George Sorose, ale její práce plní neziskovou mediální zakázku Open Society Foundations George Sorose), ve kterém je jednostranně a nevyváženě vykreslován obraz prý děsivého a zlého Viktora Orbána. Prostě jako obvykle na zeblití. Více v článku zde : https://aeronet.cz/news/skandal-soukup-reditel-tv-barrandov-se-zastal-viktora-orbana-a-tvrde-zautocil-na-ceskou-televizi-za-jeji-nevyvazene-a-zmanipulovane-zpravodajstvi-zaznela-neuveritelna-slova/

Demolition Man (1993)

Z dnešního pohledu silně nadčasová kultovní záležitost. Když pominu ty americký střílečky a podobné magořiny, co zas k těmto akčním filmům prostě neodmyslitelně patří, tak třeba pasáže o ztrátě morálního kreditu a vyjíždění účtenek se ztrátou kreditu jsou nadčasové. Tehdy jsme se tomu smáli, ale už od toho nejsme vůbec daleko i u nás díky různým Facebookům a podobným chytákům. Ve filmu je také důležitá ta pasáž o podzemních lidech, to jsou tady ti, co nejdou s mainstreamem a neziskovkami a podobnou navoněnou bídou. Znovu a znovu s ukazuje že elity čas od času pustí do světa něco s předstihem desítek let (Matrix), věřte tomu nebo ne, ale vše má svůj pravý důvod, na náhody opravdu nevěřím. Za pár let může být vše tvrdou realitou a bůhví na čem všem se pracuje dnes a co nám teba pozítří pustí v kinech a jak bude svět vypadat řekneme třeba za takových 50 let..

Aréna Jaromíra Soukupa (2017) (pořad) odpad!

Soukup je jen další nastrčený panáca (z řad řízené opozice) kdy plní zakázku těch sil (řekneme vyšší moci), které nad nim drží ochrannou ruku. Jinak by si nikdy nemohl dovolit to, co si dovoluje. Tady vůbec nejde o soupeření mezi ČT a TV Barrandov. Jde o boj mezi židy! A jak jsem k těmto závěrům došel? Po shlédnutí pár jeho vystoupení musím konstatovat, že všechny jeho debaty jsou čistě účelové …tedy povrchní. On nikdy neimprovizuje. Soukup jede vždy podle not, které mu byly připraveny předem.

INSTINKTY Jaromíra Soukupa (2017) (pořad) odpad!

Kauzy Jaromíra Soukupa (2017) (pořad) odpad!

Pomocníci (1967)

Obskurní filmeček, ale jinak moc pěkná animace..

Klenot.TV (2016) (pořad) odpad!

Tak tohle je skutečně klenot, ale bohužel v tom negativním slova smyslu. Neskutečné a nepochopitelné co vše se dnes může vůbec dostat do vysílání..