Planeta Yó (2011) (pořad) odpad!

Odporna lZidoliberálni, mullti-kulti manipulativní a propagandistická sračka. Chudáci dnešní děti na čem museji vyrůstat, zalezi ale i na rodičích do jaké míry jsou zpracovaní a nebo mají vymytej mozek, aby to mohli posoudit.A to by nebylo, aby to neuváděl noSsatej.

Výměna manželek (2005) (pořad) odpad!

Je odstrašující, jak se někteří lidé za pár korun propůjčí k něčemu takovému jako je výměna manželek a pod. Bohužel zasáhla nás západní kultura tou největší špínou co obnáší. Nejdřív dostat některé lidi na úplně dno a pak jim nabídnout řešení, treba právě touto formou, kdy pro různé sociálně slabé, exhibicionisty a natáhla je to vidina snadneho přilepšeni, a jediný kdo z toho všeho ma profit (i díky reklamě) a hlavně prdel je žid, ktery to zas celé vymyslel a který to to financuje, bo židovské páry tam nikdy neuvidíte. Tyhle pořady jsou určeny duševně chudším.

Manu a Matěj na cestě do Říma (2018) (seriál)

Rizzi je dobrej je to frajer, něco umí, ten se neztratí, ale ten Ruppert? To je dokonalej traged, viz některá jeho soucasna pohlášení v době covidove kdy to vypadá ze se dal na dráhu politického aktivisty, semlela ho sluníčkáře vlastní ideologie, ale pri své hlouposti si vůbec nic neuvědomuje. Prace rukama je pro něho asi podradna viz jeho obavy ze by mel snad mel skoncit s lopatou u výkopu. Pry jde o komoušskou hanebnost! :) Nejvic mě na celé té šaškarně baví, že systém, jako první hodil přes palubu svoje nejvěrnější 😂😂😂 Chápu,že je lepší se předvádět v Italii s panem Ridim ve vaření za peníze daňových poplatníků. Ale hodnoty se tímto nevytváří, at předvede co umí a nebo at nejí! .

Čas na TE.BE (2020) (pořad) odpad!

Kdo tyhle dvě individua protlačil na televizní obrazovku (konkrétné na TV Mňam). Co oni dva mají společného s vařením? Nechápu. K tomu hromada keců o hovně. Trapárna.

Babica vs. Sapík (2015) (pořad)

Nejlepší kulinářská šou v našich končinách...."Jirko, tak tímhle jídlem si teď musel posadit na prdel vsecky tvé nepřátele a kritiky"! :)

Svatba na první pohled (2020) (pořad)

No není to zas úplně blbý a blbý věci se většinou líbí, vědě moc nevěřím a už vůbec ne v tomto ohledu, ale nic neni nemožné jak řekl klasik. Tomu druhému páru to klapne, ti se hledali až se našli. První pár si přes různé spory a nedorozumění si nakonec k sobě také najde cestu. 1. série 3*.

Kočičky (2020) odpad!

To je ten novy svět podle Netflixu? Děkuji nechci. Netflix je jen nástroj liberální agendy neomarxismu, který pouze dopředu a propagačně ukazuje, jak bude od roku 2024 vypadat i samotná tvorba Holyúdu. Rozbíjení starého světa je v plném proudu a Brave New World pod institucí v světového zionismu je na dohled.

Drive Angry (2011)

Pěkný 70s grindhouse post-retro feeling, parádní staré auta, spousta krve, akce, prostě klasické béčko se vším všudy. Dědek Cage mi ve své roli vůbec neseděl. Jinak film je prošpikovaný okultismem, otevřené se tu mluvi o satanisnu, NWO, ritualní obětovaní, všude samý pentagramy, sekta kolem Burkeho (ten byl výborný!) připomínala "Manson family", což byl tajný projekt CIA MK-Ultra, tady alespoň nevěřící Tomášové vidíte ze vše z toho co se vydává jako konspirace uz konspirací dávno není, celý hollywood je ovládán satanovou synagogou, pedofily, úchyláky, degeneráty atd. Kauzy jako Pizza Gate a nebo třeba pedo/sexuální impérium kolem údajně zemřelého Epsteina jsou dostatečně výmluvné. Jediu v tom všichni vážení nebo jsou někteří z nich minimálně zasvěcení v nějakém tom ritu, to platí i o hudební branži. Covnout už nemohou to by se rovnalo smrti. Všichni se klaní Baphometovi.

Papoušek (1993) (TV film)

Zbytečné plýtvání celuloidem na tuhle blbost. Nechapu jak se tomu mohl pan Růžek vůbec propůjčit, druhe živé postavě v této mikropovídce zelenému papouškovi, to bylo asi víceméně jedno. :)

Skutečné nestvůry (2015) (seriál)

Seznam jednotlivých epizod ; 1, Kanibalové a vrazi 2, Ďáblové a peklo 3, Obři a bestie 4, Bohové a nestvůry. 1, "Kanibalové a vrazi" viz seznam : Sawney Bean, Červená Karkulka, Zabiják na hradě (Modrovous), Voodoo Zombie, Banshees, Kučisake-onna, Kanibalové z hory Duchů. 2, Ďáblové a peklo" viz seznam : Ďábel z Jersey, Vánoční ďábel (Krampus), Hádes (Pán smrti), Hrůza se dvěma tvářema (Hell), Satan, Džin (Gin), Ďábel uvnitř (Exorcista). Zpracování nebylo úplně nejhorší. Jen tedy nevím podle jakého klíče vybírali ty jednotlivé příběhy...