• Pohádka

Tři veteráni (1983)

Pukni si, závistí. Vynikajíci pohádka, která potěší malé i velké. Dodnes si pamatuju, jak jsem stál na Karlově mostě a díval se, jak běhají po schodech s dlouhým gumovým nosem.

Yellowstonský národní park (2009) (seriál)

Výborný dokument, který ukáže i to, co přímý návštěvník Yellowstonu neměl možnost vidět. A že jsem z něj byl nadšený.

Ach, ta vojna (1969) (TV film)

Tento díl patří do série Bejvávalo.

Hudba Jiří Šust (1994)

Jiří Šust byl úspěšným skladatelm filmové hudby. Na jeho kontě je kolem 80. celovečerních filmů a 1000.krátkých televizních filmů a seriálů. Jeho prvním zaměstnavatelem byl obuvnický průmysl Baťa. Ve Zlíně se seznámil s režisérem Karlem Zemanem a vytvořil hudební doprovod k prvnímu animovanému a hranému filmu z roku 1945 Vánoční sen. Pro Jiřího Šusta se stalo osudové setkání s Jiřím Menzlem, pro tohoto úspěšného režiséra se stal dvorním skladatelem a až do své smrti v roce 1995 pro něj složil melodie ke všem jeho filmům.

Na dejchánku v Semaforu (1967) (divadelní záznam)

Šlitr řekl, že si na Silvestra zaskotačíme, tak jsem se oblíkl za Skota.

Plakala panna, plakala (1969) (pořad)

Zazní zde i Purpura, kterou zpívá Jiří Suchý s Monikou Hálovou. I text * je odlišný od známé verze z rádia, kde je partnerkou Suchého Pavlína Filipovská. Za zmínku také stojí málo známá písnička Jiřího Suchého O stříbrné tramvaji v podání Jitky Molavcové. * .... STÁLE VONÍ JEJICH SNY RŮŽOVÝ DO OKNA DOPOVÍ MRÁZ .... STÁLE VONÍ, VONĚLA PŘEDLONI ZA ROK SNAD ZAVONÍ ZAS. V HODINU PŮLNOČNÍ ZVONY KDYŽ VÁNOČNÍ ZVONÍ NESOU NÁM NOVINU ŽE POKRYL KRAJINU SNÍH.

Avatar (2009)

Avatar v 3D mne dostal, jak už dlouho žádný film, půjdu si ho vychutnat ještě jednou. Jen ta přestávka mi tam neseděla a pak ta blbka, co sypala popkorn po sedačce a ve zmiňovanou přestávku kvílela, jak je to stupidní a dá odpad. Jak se zhaslo, držela pysk a koukala na plátno s pusou dokořán jak kapr.

Babička se zbláznila (1982) (TV film)

Děcka chytit, seřezat řemenem a vyrazit z domu. Nic víc si nezaslouží. A ke komedii to mělo daleko jak točený kabanos k uheráku.