• Pohádka

Viva Maria! (1965)

V původním českém znění: Lída Slancová - Brigitte Bardot (Maria I), Vlasta Peterková - Jeanne Moreau (Maria II), Maxmilián Hornyš, Václav Kyzlink, Ladislav Suchánek, Arnošt Navrátil, Vlasta Fialová, Milan Holubář, Jiří Tomek a další Zvukové efekty: Bohumír Brunclík Asistentka režie: G. Krejzková Střih: Marie Hlošková Zvuk: Vladimír Dvořák Vedoucí výrobního štábu: Dana Župková Dialogy: J. Vavroš, Milan Messany Režie českého znění: Milan Messany Vyrobila: Československá televize Brno 1972

Přátelé kopretiny (1967)

Velké plus tomuto filmečku dává kvalitní dabing. Doufám, že se jednou některá naše televizní stanice nerozhodne dát tomu nový hlasový kabát.

Ptačí klec (1996)

Nathan Lane je tady opravdu vynikající,bavil jsem se. Jediným záporem je dabing.Při vší úctě k Petru Olivovi,je to děs a ten, kdo si hrál se zvukem patří odsoudit k doživotnímu zákazu na dalších úpravách. Kde jsou všechny ruchy okolí?

Terminál (2004)

Ach ten dabing, proč zrovna Aleš Procházka? Jeho hlas je bez pořádného výrazu a k Vladimíru Dlouhému, který Hankse daboval před ním se nemůže ani přirovnat.

Největší z Pierotů (1990) (seriál)

Také jsem "rozmnožoval"dav přihlížejících u popravy, která se tehdy nedařila. Gilotina tu gumovou hlavu nedokázala useknout. Ona pasáž se točila v Olomouci.

Cimrmani (1997) (pořad)

Škoda, že nemůžu dát hvězdiček víc, protože toto divadlo, mi vždy dokázalo povznést náladu, humor, který zlidověl i v širokých lidových vrstvách a to i u těch, kteří nenašli k tomuto humoru vztah.

Neobyčejné životy (2009) (seriál)

Kdykoliv potkám pana Řeháka, vzpomenu si na jeho pana Lorence a mám takovou vnitřní radost, že je stále vytální, i když chodí s hůlkou.