• Pohádka

Šéf na grilu (2011) (pořad)

Pořad pro ty, které baví grilování. Pořad pro ostatní, jak pracovat s náhražkama je na Nově.

Šťastné a veselé (1976) (TV film)

Dal jsem sice 4 hvězdičky, ale po shlédnutí je to tak jednu ubrat. Vzpomínka z dětství se dost liší od současného pohledu. Nejhorší je,když v okně blikají neony s nápisem HOTEL a BUFFET.

Legenda o živých mrtvých (1971) (seriál)

Lexikon českých seriálů o tomto díle píše: .... dílo nebylo příliš vhodné ani pro tehdejší režim a tak se muselo spokojit s okrajovými vysílacimi časy. V tomto týdnu uvedla ČT2 tento serilál po dlouhých letech a znovu ho čekal okrajový vysílací čas. Byl mu vymezen od 03-04:00 nad ránem. Jednu ze svých prvních televizních příležitostí získala Eliška Havránková(dnes Balzerová).

Trhala fialky dynamitem (1992)

Ten film se měl roztrhat dynamitem ještě dřív, než spatřil světlo světa

Doktorka Quinnová (1993) (seriál)

Amíkům dochází herci. Jak jinak si vysvětlit účast herce v díle Zpívající kovboj, který vykrade kostelní kasičku, aby se vzápětí vrátil jako nejlepší přítel Sullyho již od dětství a který pak dělá místního šerifa. A další herec se objeví jako podvodník, který okrade celé městečko prodejem falešných akciových papírů na chladící skříň a hle, je zase zpět, jako druhý lékař a potenciolání zeťák doktorky Majky.

Silvestr hravý a dravý (1978) (pořad)

Je to humor tehdejší doby, ale určitě sympatičtější, než to, co předvádí Zdeněk Izer, který byl jako host v předchozím pořadu.

Dobrý den, paní Campbellová! (1968)

Vynikající dabing: Alena Vránová,Luděk Munzar,Josef Bek,Alena Kreuzmannová ,Jiřina Petrovická,Ferdinad Krůta,Bohumil Bezouška.