• Krátkometrážní

Terapie láskou (2012)

Ano,tak tohle se povedlo,a hodně!Naprosto dokonalá dramatická komedie,která za svůj uspěch vděčí hlavně úžasnému hereckému obsazení!Jennifer je prostě dokonalá a každym jejim filmem dokazuje,že si to nemyslím nadarmo.Cooperovi role psychicky narušeného Pata sedla namíru dobře!95%.

Lincoln (2012)

Nuda!Tohle byla prostě nuda!Sledovat furt nějaké politické hádky,no koho by to bavilo?!Mě teda fakt ne!Jednu hnězdu dávám za vizuální stránku filmu,druhou za herce Daniela Day-Lewise.Víc jich bohužel dát nemohu.Stevene,vrať se konečně k žánrům,co ti šli nejlépe a přestaň točit dramata!!!40%.

Hitchcock (2012)

Ani nevím čím to je,ale tento film mě okouzlil už v ukázkách a ihned se dostal do mé sekce s očekávanými filmy.Hopkins jako Hitchcock je naprosto dokonalý a to samé mohu říci i o Mirren,kteří jsou oba na oscara.Podle toho co zde čtu to spoustu lidí nebavilo,ale já se řadím do té,kterou to bavilo celé až do konce.Přijde mi úžasné sledovat vznik filmu.93%.

Texaský masakr motorovou pilou 3D (2013)

Film, na který čekalo mnoho lidí takovou dobu a je z něj taková nelogická fraška. Začátek s ukázkama vražd z Hooperovi klasiky potěšila nejednoho fandu ( nejhorší na tom je, že ty scény z prvního masakru jsou nejlepší na celém tomhle filmu). Poté však přišla trapná přestřelka a vše šlo do háje.Od té doby jsme nad filmem s kamarády kroutili jen hlavou. Jak mohla její babča vědět, kde je? Jak si mohli do baráku pustit cizího chlapa a odject nakupovat? No a ten konec, o tom raději ani mluvit nebudu. Ve finále to, že to napojují na starý TMMP, filmu moc nepomáhá. 10%.

Kožená tvář (1990) odpad!

A tohle bylo zase co?!Tohle tady má 67%??!!!Takováhle nehorázná stupidní blbost?!Je to strašný až přímo tragický.Vůbec se mi to nelíbilo a nešlo to ani dokoukat,protože ten nádech komedie je snad nechutnější než ty vraždy.Podle mého nejhorší Texasák a dost mě teda zaráží,že ten z roku 2003 má 56% a toto 67%.0%.

Frankenweenie: Domácí mazlíček (2012)

Frankenweenie mě bavil mnohem více než předešlý Burtnův film Temné Stíny,které mě spíše zklamali než potěšili ale Burton si to u mě tímto filmem vyžehlil..Ze začátku je tam hodně cítit Střihoruký Edward,což byla taková nostalgická vzpomínka a myslim že ze strany Burtna úmyslná.Zábavné,vtipné a smutné.Nejlepší a nejvtipnější postava je Shelly se svým kocourem Mr.Whiskersem.90%.

Dům na konci ulice (2012)

Takže film House at the End of the Street očekávám už dlouho a to hlavně díky Jennifer Lawrence,která mě poprvé uchvátila v X-Menech a poté v Hunger Games.Poté co vyšlo první hodnocení ,tak moje očekávání opadlo.Po 14 dnech konečně vyšli titulky a konečně se to dalo shlédnout.A film se povedl!Hezky to graduje,lekne te se u toho a to,co celý film čekáte a říkáte se že to je jasný co to bude tak to není!Zápletka,podle mého,celkem originální.Jennifer opět dokonalá a to samé můžu říct o Thieriotovi,který se ne moc dobře předvedl v Vem si mou duši (tragédie).Sečteno.80%.

Pán prstenů: Návrat krále (2003)

Nejlepší díl z celé trilogie Pána Prstenů!Bitva u Minas Tirith je úchvatná a scéna s větou ''Ale já nejsem muž'' mě dostává do dnes.To samé scéna s obřím pavoukem a samozřejmě konečná scéna se zníčenín prstenu.Film je nadupaný akcí od začátku do konce a nenudí ani na sekundu.Velké plus má u mě za píseň Into the west,která je vážně dokonolá a dokážu jí poslouchat v kuse hodiny!Dokonalé zakončení trilogie.110%

Pán prstenů: Společenstvo Prstenu (2001)

První díl trilogie Pána Prstenů je dokonalý stejně jako Návrat Krále.Poprvné viděno v pěti letech a od té doby se na to mohu dívat každý den.McKellen jako Gandalf je boží a scéna ,kdy padá do propasti mě rozbrečela.Soundtrack skvělý a dokonalý!Kniha přečtená a musim říct že film je mnohem lepší.Kniha má ten problém že rozepisuje do podrobna situace,které nejsou podstatné a ty,které jsou důležité tak jsou popsány na pár stránek.Takže jedna z mála knih u které je lepší film.100%.

Skins (2007) (seriál)

1.Generace: Nejlepší generace ze všech tří.Úžasné postavy, hudba a příběh.Nejlepší postavy pro mě jsou téměř všechny, až na Tonyho, kterého nemohu vystát.100%. 2.Generace: První série druhé generace je kvalitovně na úrovni první generace. Effy a Cook jsou asi nejlepší postavy ze Skins vůbec. Série druhá kvalitou šla trochu dolů, ale stále mě dokázala upoutat. Jediné, co se mi na ní prostě nelíbilo, bylo to, jak se z Effy stal blázen a finále bylo dobré jen díky Cookovu proslovu. 100% 3. Generace: Nejhorší generace ze všech. Po shlédnutí obouch sérií této generace mi do oka nepadla ani jedna postava, i když to původně vypadalo, že si oblíbím Franky, ale poté, co se z ní vyklubalo v druhé sérii to není ani ona. Dostávám se k tomu největšímu, co mi vadilo a to byla smrt Grace hned na začátku série, protože to totálně zkazilo atmosféru celé série. Chápu, že tvůrci nechtěli, aby jako v každé generaci nějaká postava zemřela na konci, ale udělali by mnohem lépe, kdyby nenechali žádnou zemřit. Bohužel, z toho důvodu byla na mě tahle série až moc depresivní. 80%. Finální série: '' Time changes everyone'' .... ano, změní, a hodně. Rozepíši se ke každému dílu zvlášť, ale jako celek je tohle pro mě jako rozloučení se Skins hodně špatný. Fire:Konečně máme zpět Effy, bohužel je z ní člověk úplně jiný a jediné, co mi Effy připomnělo byly ty noční útěky do Londýna. Jediné staré postavy, které zde uvidíte jsou Naomi a Emily. První část mě bavila, druhá mě naštvala. Tím, jak naložili s Naomi a ve finále i s Effy. 70%. Pure: No, tak tohle je pro mě největší zklamání z celého seriálu Skins. Myslím, že nejen já ale mnoho dalších se těšilo na to, jak to dopadlo s Cassie a Sidem. Jsou spolu nebo nejsou spolu? Tak to nikdo netuší, ale zase zjistíte úžasnou věc, jak Cassie někdo po nocích fotí. A teď vážně. Zajímalo by mě, co se tvůrcům honělo v palici, když tenhle paskvil dali dohromady, protože tohle byla fakt hrůza. Kdyby to aspoň bylo zábavný, ale ona to byla hrozná nuda. Sorry Cassie, nemohu jinak. 10% Rise: Tak, Coock to opět zachránil. Zajímavý příběh a skvěle zahraný. Finále mi dalo hodně zabrat, protože, když vidíte Cooka odcházet a objeví se tam ten velký nápis Skins, tak si uvědomíte, že tohle je konce. Konec něčeho, u čeho jste rádi trávili tolik času. Díky hroznému Pure dávám Cookovi 100%. Tento seriál si mě získal srdcem i duší. Je mi líto, že už další Skins nebudou, ale zase si musím uvědomit, že ta kvalita šla dolů. Tak snad se objeví nějaký podobný seriál takto povedený. .