• Krátkometrážní

Percy Jackson: Zloděj blesku (2010)

Kniha se mi moc líbí a to platí i o filmu.I přes to,že tady nemá žádné dobré hodnocení patří Percy Jackson u mě k jednomu z nejlěpších filmových zpracováních knih.Logan s Alexandrou jsou mi velice sympatičtí a líbí se mi jejich hraní.Příběh prvního dílu PJ patří k jednim z nějlepších celé série ale přeci jenom se mě osobně nejvíce líbil díl Moře Nestvůr,který se dočká filmového zpracování v roce 2013.90%.

Bastardi 2 (2011)

Bastardi 2 je mnohem horší než první díl,který je sám o sobě taky hrozný.Problém cikánů se převezl na nějakého trapného Dostála,který je mafián a samozřejmě chce pomstít smrt svého syna,kterého v hodně věcech a průserech kryl a podplácel policii.Magnusek opět děs a při těch akčních scénách vypadá fakt ironicky,protože mi přišlo že se hodně špatně pohybuje.Soundtrack celekm ušel o proti dvojce a trojce.22%.

Návrat do Silent Hill 3D (2012)

jako pokračování Silent Hillu to nefunguje moc dobře ale když to vememe jako samostatný film a pomineme že první díl nebyl (nemaj toho stejně moc společného) tak se celkem Návrat vydařil.Velké mínus je krátká stopáž.Když se to konečně pořádně rozjede tak se blížíme ke konci.Další mínus je finále ,které ničím nepřekvapilo naopak možná naštvalo.Nejlepší scéna z celého filmu je ta v blázinci,která nás dokonce i strašila.Soundtrack teda nic moc až na asi tři skladby.65%.

Babycall (2011)

Tak tenhle film fakt vůbec nechápu a je mi to i docela jedno,protože se mi skoro vůbec nelíbil.Dvě hvězdy dávám za herecký výkon Noomi.Byla ve finále ta špatná ona?Celej film měla halušárny že je tam Anders přitom byl už mrtvý?Co to slyšela vtom Babycallu?Sebe nebo ty sousedy?Prostě celý WTF?39%.

Poslední vládce větru (2010) odpad!

Tohle že natočil režisér u mě tolik oblíbeného Znamení??!!No tak to teda se pěkně snížil.Co k tomuto ''úchvatnému filmu'' říci.Prostě hrůza!Nekoukejte na to protože snad i ta strašná Piraňa 3DD se dala dokoukat což tohle nešlo.Jen hlavně žádné pokračování.10%.

Texaský masakr motorovou pilou: Počátek (2006)

Film není uplně špatný ale jeho hlavní a velký problém je ten,že příběh je totálně prázdnej.První půl hodinka super,na úrovni prvního dílu ale pak už je jen a jen týrání čtyř postav,ze kterých nepřežije ani jedna,což mě docela vadilo,protože hlavní hrdinka mi přišla celkem sympatická.Podtrženo,sečteno a film má u mě lepší 2*.48%.

Drive (2011)

Skvělý thriller se skvělým obsazení,příběhem a hudbou.Gosling s Mulligan tu na mě udělali vážně velký dojem.Krev zde také vůbec nechybí.Nejlepší píseň z filmu je Kavinsky-Nightcall.95%.

Stud (2011)

Tak tohle bylo vážně hodně silné drama.Již dlouho mě žádný film jako Shame nedostal.Určitě ho nikomu doporučovat nebudu,protože nedovedu odhadnout,komu by se líbil a komu ne.Přeci jenom,není pro všechny scéna kde 8 minut pozorujete hlavního hrdinu jak pokukuje v metru na jednu ženu.Michael je naprosto dokonalej herec!.100%.

Kletba z temnot (2012)

Tohle se prostě povedlo!Úžasné!Herečka Natasha Calis zvládla roli Em na 1 s *!Hlavně sme si řikali:Jejda,je to přístupně od dvanácti let..tam se ani neleknem....Ale opak se stal pravdou.Lekli jsme se.A nejednou.Asi jeden z nejlepších filmů o vymítání démonů vůbec.91%.

Noc žraloka 3D (2011)

Velice skvělý nápad ale bohužel blbě zpracovaný.První polovina filmu mě velice bavila ale jak přišel černoch o ruku šlo to celé do háje.Film šel přesně tím směrem,co se dalo čekat.Žraloci,dva záporáci,kteří je do jezera pustili,polda,kterej vypadá jako hodnej přitom to celé kryje a pak blondýna která je asi tak moc blonďatá že byla schopná poslat kámošku s takovýma hajzlama i když moc dobře věděla čeho jsou schopni.Logika si šla zaplavat a sežral jí jeden ze žraloků.30%.