• Krátkometrážní

Bitevní loď (2012)

Ne,tohle fakt nebylo pro mě.Nelíbil se mi příběh,ani zápletka a ani postavy.Jednali stroje nebo ještěrko lidi?!Přehlídka vizuálních efektů kde 10 minut po městě lítá nějaké kolo s řetězi a níčí dálnice a základny.Velice trapná napodobenina Transformers a doufám že jí nebude napodobovat v počtu dílů.22%.

Mučedníci (2008)

První polovina filmu byla bezva.Ta tajemná atmosféra,která předpovídala nějaké velké rozuzlení (které nakonec nepřišlo).Po úmrtí jedné z hlavních postav se film obrátil v magořinu.Druhá polovina filmu je jen a jen o tom,jak nějaká ježibaba v paruce nechává mladou dívku týrat a tríznit takovým zpusobem,že se mi chvílema chtělo ten film vypnout a napsat režisérovi,že by měl vyhledat odbornou pomoc pro psychicky narušené,protože tohle může natočit jen blázen!Nemám nic proti krvákum a drastickým filmům,kde se vraždí ale film,kde se pomalu týrá a vraždí jedna osoba přes půl filmu je vážně humus a doufám že nezvažujou žádnej sequel ani prequel.14%.

Jezero smrti (2008)

Tenhle film mě hodně šokoval a ještě dlouho poté mi hrál v hlavě.Drastický thriller u kterého budete sedět s otevřenou pusou.Reilly je zde úžasná. Je to důkaz, že horor může být dobrý i bez litrů krve a desítek vražd. Konec je svým způsobem velice ironický. Pro mě hodně povedené. 90%.

Pád do tmy 2 (2009)

Sice slabší než první díl ale stále velice dobré a povedené.Velké mínus u mě je že není ukázáno jak se dostala Sarah ven.Další mínus je že zrůdy vypadaj méně strašidelně než v prvnim díle a k tomu ještě dáme že krev zde působí strašně uměle (taková do růžova).Jinak se mi film ve všech ohledech líbil a bavil mě.Konec je prostě staré klišé které sme viděli i ve Wrong Turn 2.79%.

Saw: Hra o přežití (2004)

Brilantní hororový thriller,který vás nenechá od začátku do konce vydechnout.Skvělá atmosféra z které máte husí kůži.Úžasný soundtrack na který nikdy nezapomenu a už navždy mi bude hrát v hlavě.Wan je prostě génius (nebo blázen :D).Film má svůj styl.Špinavé chodby,blikající světla,žádná okna a pasti kam se podíváš.91%.

Černobylské deníky (2012)

Film s velkým potenciálem,který režisér neuměl použít a vůbec to nepůsobilo strašidelně.Celý film je tak předvídatelný že se ani neleknete.Je už od začátku jasné že tyto ''hrůzostrašné" události nepřežije nikdo.A na konec tu máme překvapení , který mi přijdě,že je v každém druhém hororu.Letošní rok hororům moc nedal (až na Cabin in the Woods,které zatím není nikde k sehnání ale ohlasy má na horor velice dobré).Máme tu samé propadáky:Piraňa 3DD a teď tohle.Spíše by se to mělo jmenovat Černobylské Debility.Doufám že aspon PA 4 se Silent Hillem 2 se povedou.18%.

Méďa (2012)

Zábavná komedie pod režijní taktovkou tvůrce Griffinů,která vám místy samotné Griffinovi připomene. Plyšák,který má rád prostitutky,rák kouří hašiš a rád se fláká je rozhodně zaručená zábava,která u vás vyvolá záchvaty smíchu.Mila kunis která vytírá výkaly od jedné prostitutky vážně stojí za to :D.Nechápu ale jedno.Medvěd si to rozdává se spolupracovnicí v obchoďáku a půl hodiny na to si stěžuje že už hodněkrát dával stížnost firmě,která tyto medvědy vyrábí,že ho nemá.Dále mě zde velice rozesmál labilní syn Robert z kterého vyroste Taylor Lautner s homo tatíčkem,kteří sní otom že Méďu dostanou.Letní komedie,která rozhodně stojí za to a těším se až se na ní opět podívám.82%.

Temné stíny (2012)

Zábavná komedie.Depp opět září jako podivím Barnabas ale mě osobně se nejvíce líbila Helena jako doktorka alkoholička a Chloe jako pubertální vlkodlak.Soundtrack od Elfmana je skvělý.Když se potvrdilo že Burton bude točit Dark Shadows tak u mě byl očekáván nějaký horor díky tomu,že listování v souvisejících filmech naznačovalo,že by to horor být měl.Bohužel nebyl.76%.

Amazing Spider-Man (2012)

Jinak pojatý příběh Pavoučího muže ,který mě osobně se líbí více.Je zde více romantiky citů a Gwen je normální holka která neřeší blbosti jako řešila M.J.Andrew je v mnoha ohledech lepší Spider-man než byl Tobey.Více citů,více akce a lepší záporák ve Spidermanovi NIKDY nebyl.Několikrát jsme se zasmáli a několikrát jsme se i lekli.3D není žádný skvost,to Avengers mělo mnohem lepší.94%.

Prci, prci, prcičky: Školní sraz (2012)

Po hrůzách typu Nahá Míle tu máme zpět naši starou,dobrou partu.Je to nehorázný nářez a sranda!Všude v celém filmu jsou odkazy na předešlé tři díly.Místy mi ty zvraty přišli na Prcičky až moc dramatické ale Finchova matka a Stifler nebo Jimův táta a Stiflerova matka to zase vyrovnali.Prostě návrat jak se patří.Stylový,vtipný a je málo komedií,které dokáží rozesmát celé kino.91%.