Červi (1976)

Viděno kdysi v tv kdy mě to jako náctiletýho dost vyděsilo. Když jsem si to po letech připomněl, tak už to na mě pravda tolik nepůsobilo, ale má to svoje momenty. Hlavně scéna na loďce je fakt best. Není to taková gore pecka jako Slimáci, ale pořád dostatečně slizké nechutné a přiměřeně zábavné. Zkrátka oldschol.65%

Transport (1996)

Tak opět půjdu rád proti zdejšímu hodnocení. Zase jeden kousek co jsem si oblíbil v dětství a pobaví mě i dneska. Z carnosauří série určitě nejvydařenější díl. Kopa ultimátních hlášek např Z takovými vlasy nebudeš jezdit v mým džípu! nebo Co myslíte pane zabere to? To doufám je to jediný kus masa který ve skladišti zbyl... kromě nás! Carnosauři jsou solidní aspoň mě se líbili a bez problému dávám 60%

Exploze (1992)

Nápaditej akčňák z doby kdy vznikali ještě filmy se solidními náměty. Navíc dva moji oblíbenci pohromadě. Jako vždy sympaťák Pierce v hlavní roli. Vedle něj pak Ron Silver jako úskočný mocichtivý zkorumpovaný senátor. Proti nim pak Ben Cross jako terorista z licencí na zabíjení Amerických senátorů za pomoci explozivní vody! Ta myšlenka je prostě výborná. Stopáž je svižná, takže nuda nehrozí. Snad jediný co tam nemuselo bejt bylo vyrovnávání se Brosnana z tragickou ztrátou dcery a jeho usmiřování z bývalou manželkou. Jinak nemám nic moc co bych vytknul. Další hodně nedoceněný starý béčko tady. Řekl bych.85%

Podivná realita (1999) (TV film)

Další kvalitní hororový guilty pleasure se zbytečně nízkým hodnocením. Já se náhodou bavil solidně.50%

Titanic II (2010)

Tak podle mě určitě z přehledem nejpovedenější asyláckej kousek. Fascinuje mě, že to na co Cameron potřeboval 3 hodiny, tady z přehledem zvládli za 80 minut. Efekty jsou pravda špatný jako vždy. Herci debilní plus hlavní hrdina co je nesnesitelnej model (kam se na něj hrabe Di Kardio) ale zábava je to slušná. Určitě lepší než všichni ti žraloci, chobotnice, piraně a další podobný megaprůsery. Navíc konec je ultimátní. V původním Titanicu přežil aspoň někdo tady chcípnou všichni kromě hlavní hrdinky a to se počítá. Takže spokojenost.55%

Železný orel 4 (1995)

Tohle už se příliš nepovedlo. Dojezd jinak kvalitní série Iron Eagle už je poměrně nudný nezáživný a celé to působí dojmem, že to bylo slepeno na koleně a natočeno jaksi z povinnosti. Neříkám, že to občas není i zábavný, ale rozhodně je to ze všech dílů nejslabší. Co naplat je tomu tak.30%

Pustina (2000)

Mno... Další katastrofální katastrofickej televizňák. Nic co by tu už mnohokrát v několika provařených formách nebylo. Zde je zbytečné psát něco dalšího, teda kromě konečného resumé a to je 10%

Železný orel 3 (1992)

To hodnocení tady mě prostě zaráží. Já vím, že zub času se na tom podepsal a všichni koukají jak to tu odjebat, ale k čertu s vámi. V dětství jsem to hltal a teď mám jako říct ok prozřel jsem je to blbost? nasrat! nic nebude klidně tomu ty 4* napálím. Já mám prostě pro tuto naivní pohádku o vysloužilých letcích na ještě vysloužilejších strojích co si vyrazí pomstít kamaráda a zlikvidovat drogového magnáta slabost. Navíc Glen je můj oblíbený režisér. Takže vám kašlu na vaše odpady. Pro mě lepší než tolik přeceňovanej patetickej Top Gun.75%

Záhada sfingy (2008) (TV film) odpad!

I odpad je v tomto případě velmi mírným hodnocením. Víc snad není třeba dodávat.0%

Vzdálení příbuzní (1993)

Nemusíte bejt kdoví jací šerlokové aby vám došlo, že z těmito vzdálenými příbuznými není něco v pořádku. Každopádně jedná se o průměrný, ale určitě koukatelný thriller. Keith hraje toho psychopata kvalitně a mrazivě jeho manželka má minimálně rovněž o kolečko víc. Škoda, že proti nim stojí celkem nevýrazná dvojice hlavních hrdinů. Mel Harris tak maximálně průměrná no a William mouchy sežerte si mě Katt jen dotahuje svůj další znuděný pozérský výkon k dokonalosti. Smůla, ale na víc to prostě nebude.50%