Ong bak 2: Pomsta (2008)

Tohle už mi přišlo docela zbytečný. občas nějaký ty souboje to zachrání. Jinak opravdu slabota.25%

Ong-bak (2003)

Tony Jaa a jeho fighty rulez! Zbytek je nekoukatelná píčovina bez aspoň vzdálenějšího smyslu.40%

Nevyřízený účet (2013)

Jason Statham by si měl konečně vybrat kam, že se bude ubírat jeho další kariéra (teda kromě kouření vocasů v Expendables to mu schvaluju) protože se mu evidentně ani po těch posledních proserech tu správnou cestu najít nepovedlo a Stallone by se měl držet svého prohlášení o tom, že se už bude do budoucna věnovat výhradně herectví a pro příště si psaní podobně infantilních scénářů odpustit. Nejedná se sice pravda v tomto případě o podobnou chujovinu typu Parker nebo Redemption kterou by našinec nejradši po 10 minutách vypnul, ale nelze ani mluvit o nějakým kroku kupředu. Máme tu zkrátka naservírovaný takový rodinný drama občas pročísnutý nějakou tou akcí která je, ale zase naprosto neuvěřitelně napřesdržku natočená, že v ní prostě není lautr nic vidět. Plusem je Stathamova dcera která je celkem ok čímž myslím, že hraje celkem přirozeně a není prototypem typicky émerickýho dítěte kterýmu bych nejradši po 5 minutách šlápnul na krk jako např dcerce Tatuma ve White house down. Ani se tu Jason nesnaží kupodivu tentokrát předávat nějaký extra poselství, teda krom toho, že hrát prostě neumí a přes noc se to nenaučí, ale je to pekelná nuda a jak už jsem vzpomínal když už příjde nějaká ta akce, tak je po technické stránce těžce nezvládnutá a nepřehledná. James Franco jako záporák je určitě zajímavá volba, ale s tím pidi prostorem co tu má z toho nemůže nic extra vytěžit ani kdyby opravdu chtěl. A propo on moc nechce prostě tak nějak celkově zapadá do nevýrazný šedi tohohle filmu. Takže určitě to totálně neodjebu, ale ani nad tím nebudu jásat. Počítám z kritikou, protože očekávám, že i přes mé nepochopení bude tento film zcela jistě dobře hodnocen a ten debil Wacoslav1 prostě nechápe hlubší poselství posledních Stathamových veledíl a tudíž je nemůže ani patřičně docenit. Každopádně to neznamená, že by se na mém postoji něco změnilo. 30%

Lovci dinosaurů (2005)

Náhodou místy je to docela sranda. Hyams není až taková žumpa je to prostě trash se vším všudy. 35%

Sanitka 2 (2013) (seriál)

No tak mám to za sebou tak do toho. Určitě musím konstatovat, že v dnešní zahnilé době ordinací ve fialových zahradách, pojišťoven smůly a ulic je to závan svěžího vzduchu, ale bacha na to netřeba to přeceňovat. určitě je to dost akční má to drajv furt se něco děje atd.. To je určitě zásluhou režiséra neboť Renč není žádný žabař, ale jestli tomuhle seriálu něco podráží nohy tak je to ten WTF scénář, kterej je fakt tragickým dílem žáka pomocný školy, nebo to tak teda aspoň působí. Občas je to sranda, ale občas člověk jenom žasne nad přehlídkou šílenství a splácanin který se povedlo narvat do jednoho seriálu. Samozřejmně, že netřeba konstatovat, že na původní seriál se to nechytá ani náhodou, ale tak to se asi ani čekat nedalo. Já osobně bych řekl, že to nějakou kvalitu má, do hajzlu bych to určitě hned nesplachoval, ale opatrně s tím. Ta hranice mezi koukatelností a totální debilitou je tu dost tenká a tomu bude odpovídat i moje hodnocení. Měl jsem to na hraně mezi dvěma a třema hvězdama no přikloním se nakonec ke dvěma. Ten vyloženě happy konec mě totiž celkem dožral. Takhle to prostě v reálným životě a speciálně v naší společnosti a naší zemi opravdu nechodí. Jinak má seriál pár docela nezapomenutelných hlášek no a co vám budu povídat, jak už jsem konstatoval kvalita je kolísavá, ale tentokrát docela čumím, že CSFD hodnocení je tu docela trefný a já s ním zcela výjimečně naprosto souhlasím! I u mě to tedy bude zhruba tak za těch 45%

Pravidla podsvětí (2013)

Tak co to tu máme... Svatý Štefan the vypasený Seagal wil return! No jo máme tu další geniální kousek od tohoto kdysi geniálního bojového umělce dnes však spíš připomínajícího sumistu. No a nakonec to není až taková sračka jak to vypadalo podle traileru samozřejmě, že ne Seagalovou zásluhou jeho sestříhaný souboje v podání zřejmě obdobně vyžranýho dabéra co se nehne z místa jsou pořád stejně o hovně jako v posledních 20 filmech. Co se dialogů týče pronáší je pořád ze stejně znuděnou a gumovou tváří. Holt od toho aby zachraňovali úroveň filmu jsou tu jiní především pak mladej Bren Foster kterej mě zaujal už v Maximum Conviction tu dokazuje, že je znamenitým fighterem oproti Seagalovým podvodům jsou jeho souboje rychlý a úderný, ale i přehledný především ta úvodní exhibice ve věznici stojí za to. To jsem si říkal jestli to vůbec patří do tohoto filmu. bohužel po svižným úvodu se to začne utápět v kecech a ty jak určitě uživatel vegetol.mp potvrdí nejsou zrovna mojí silnou stránkou. No prostě jsem se nudil. Celkově ten příběh je taková ukecená gangsterka občas pročísnutá nějakým tím soubojem jediná pořádná přestřelka je až na konci. ostatní aktéři mě potom zrovna moc nezaujali. Rhames mi přišel celkem nevýraznej a Trejo pak úplně zbytečnej. Takže abych to shrnul Seagal se snad už od odpadového dna odlepil, ale na žádný výrazný vzestup to taky zrovna nevypadá. Každopádně dokoukat to jde určitě bez újmy a bejt to akčnější ohodnotil bych to možná i líp. Takhle to bude za 40%

Na poslední chvíli (2006)

Na poslední chvíli jsem se u toho neunudil k smrti i když tato možnost tu reálně hrozila.30%

Poslední dny na Marsu (2013)

Místama celkem solidní atmosféra, ale jinak nic převratnýho co by mě dostalo. To už tu bylo několikrát. Radši si pustím Duchy Marsu od Carpentera než tohle. Prostě nic extra na tomto filmu nevidím.40%

Hunger Games (2012)

Statečný Wacoslav1 se snaží pobrat a pochopit výjimečnost některých dnešních moderních kultů. Například proč je toto podivné dílo 168 nejoblíbenějším filmem a ono to furt jaksi nejde a nejde. Jo ono to má nějakou knižní předlohu? Boha no to ne to bych musel být sadomasochista abych to četl, ale úspěch to mít asi bude, když se podle toho natočí (údajně) úspěšný film. No smůla já jsem v Jiříkově vidění tohle jde prostě mimo mě ani nevím proč. Není to sračka kterou bych šmahem odvrhnul, ale proč je to pro určitý lidi kult to nechápu.45%

M is for Monogamy (2013)

No nic moc zajímavýho. Takový divný psychedelický... A už na to asi kašlu, protože jsem patrně přeemkovanej.30%