Choking Hazard (2004)

Vy mi nedate pokoj ani po smrti?! ultimatni cechysticka zabava ktera si na nic nehraje a predevsim bavi jasne je to stupido ale na druhou stranu budete vyzdvihovat nektery sracky podobnyho razeni protoze sou Americky nebo budete taky trochu patrioti? peknej cernohumornej horor a navic z nalepkou Cz! konecne neco na co muzou bejt milovnici zanru patricne hrdi jo a Miroslav neumrel pro nic jeho mozek poslouzil a pozdrzel cas nez se zabijacti myslivci vydali zpatky prdet do hliny

Interceptor (1992)

Co Kdyz ten porucik nebude mluvit? bude jeste nezna Angelinu! Prochnow si pred svym propadem do filmovych bazin jeste stihl strihnout super zaporaka v tomhle megabecku jeden z filmu na kterych jsem vyrustal a ted mi trvalo dlouho predlouho nez sem to sehnal a nazor nemenim Divoff dokaze bejt i uveritelnej sympatak co neovlada bojovy umeni teroristy umlati k smrti nebo utopi v hajzlu a predevsim je to sakra dobrej pilot film ma navic neuveritelne stisnenou atmosferu a skvelou hudbu chybi jen presvedcivejsi triky ale je to bcko tak co chtit navic je to prvni kousek tohoto zanru kde se objevil prechod z letadla do letadla pozdejsi snimky boeing 747 v ohrozeni nevyjimave uz to jenom prevzali

Pavouci útočí (2011) (TV film)

Pecka tak velky Jim mne opet dostal bohuzel se mi tenhle film podarilo sehnat jenom s Polskym dabingem takze jsem prisel o jednu z hlavnich slozek Wynorskiho filmu dementne vtipne dialogy ale i tak sem se nenudil jenom skoda ze pekelny tempo z uvodu nevydrzi celej film ale ten konec byl opravdu ok jinak Souhlasim z Campbellem a pridavam svoje zjisteni ze holt skvele stranky CSFD neslouzi k nicemu jinymu nez k permanentnimu stirani tehto zabavnych a kvalitnich odpadu holt je to tu samej kritik a reziser a urcite by to natocili lip no mozna kdyby meli vetsi rozpocet tak by to bylo presvedcivejsi ale urcite by nezvladli ten Jimuv nenapodobitelny styl kterym svoje zetka povysuje na specialni druh umeni i kdyby mi ten film nekdo pustil a ja nevedel kdo to delal tak behem 5 minut to poznam ja mam taky rad pavoucky a na ty nektery radobychytraky a znalce se muzu zvysoka vysrat

Síla pomsty (1986)

Nejlepsi kousek ve kterym se Dudikoff kdy objevil perfektni ukazka akcniho mistrovstvi zlatych 80 let

Ztracený na Sibiři (1991)

Precizni dilko kazdymu kdo chce videt opravdu mrazive vezenske drama doporucuji kam se na to sere nejakej Shawshank Zelena mile a podobny konec koncu kde mohlo bejt vetsi peklo nez v Ruskym gulagu? a kdo to mohl zpracovat verohodneji nez prave Rusove? k tomu smeruje asi jedina moje vytka historicka realita je totiz jeste o dost drsnejsi nez je tu vyliceno ale i tak mne to posadilo na prdel tomu kdo se o toto tema zajima a chce vedet jak to bylo uplne natvrdo doporucuji knizky Historie gulagu a Verni soudruzi nelitostni kati

Mars útočí! (1996)

Suprovej ulet tak ma vypadat opravdu podarena parodie Den nezavislosti se tvari seriozne ale tohle dilko ho strci do kapsy

Rychlý jako blesk (1992)

To je vydírání! Pouze zákonný nátlak! Tak jsem si po nějaký době zopakoval tuhle Brandonovu sólovku a musím konstatovat, že jsem k ní byl původně zbytečně přísný. Jasně, že tenhle film neobjevil Ameriku, ale je to takový příjemný dobový akční video béčko. Brandon mimo akčních scén tady podává i sympatický herecký výkon. Ten chlap měl prostě neskutečný charizma a uměl ho prodat. No a po bojové stránce bych řekl, že tu předvádí své nejlepší filmové kousky. Na scény kdy kamera na stativu bez zbytečných střihů zabírá Brandona, jak rube padouchy je radost se dívat, takže proč zbytečně kritizovat. Tím spíš, že o podobný kousky už dneska v žánru nezavadíte.70%

Rudý škorpion (1988)

Starej dobrej narez Dolph masakruje Rusaky Kubance a Cechoslovaky v Africe! je to sice hrozna pohadka ale zaroven klasickej produkt 80 let kterej ani 25 let po natoceni nezestarne takovy dilka uz se holt netoci skoda preskoda...

Hamburger Hill (1987)

Hodne tvrdej realistickej a neprikraslenej pohled na Vietnamskou valku mne se to teda dost libilo a nutno dodat nechtel bych tam bejt asi to bylo jak nazev vypovida fakt maso