Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Horor
  • Komedie

Recenze (4 135)

plakát

Search and Destroy (2020)

Na to, že je to poslepovaný z jiných filmů to drží pohromadě ještě relativně slušně. Samozřejmě, že pouze v té rovině brakové záležitosti, takže uznávám, že možná trochu nadhodnocuji, ale nemůžu si pomoct když tady vidím tu řadu odpadů, tak si přisadím, protože jak pak třeba hodnotit Gretu nebo podobný skvosty...25%

Crisis (2021)

Strašná nuda. Netradiční forma vyprávění zpočátku zaujme, ale pak už jde všechno do kopru a prázdnoty...15%

plakát

Horolezci (1973) (TV film)

Velice slušný komorní film, kde mi paradoxně trochu vadí postava mého oblíbence Brzobohatého která mě tu trochu sere, ale jinak fajn film podle skutečný události i vzhledem k té trochu smutné době vzniku.65%

Occupation: Rainfall (2020)

Akční úvod ještě ušel, ale ta zmatenost v těch scénách je tu patrná a zbytek už vesměs nestojí za zmínku.15%

The Marksman (2021)

Povýšit toto nad pátého Ramba je podobný zločin jako Under Siege 2 vs Patriot. Ať už si to někteří srovnají.25%

Přízrak (1987) (TV film)

V podstatě dost banální příběh, ale některý scény mají docela slušnou atmosféru, i když ta nevhodně zvolená hudba to trochu kazí. Pointa je pak lehce předvídatelná, ale neurazilo mě to a jako jednohubka se to dá zkouknout, ale podobně jako jiní se nemůžu zbavit dojmu, že nejenom zde Klein svým tuctovým televizním zpracováním trochu zazdil slibnej námět. I když předlohu jsem nečetl, takže nemůžu úplně soudit, ale nemohl jsem se zbavit dojmu, že se z toho dalo při trochu větším množství invence vytáhnout víc.55%

Paklíč (1944)

Začátek mě úplně nenadchnul, ale jak nastoupí na scénu Marvan hrající svou naprosto typickou postavu, tak už je to jiný kafe. Jeho inspektor mručoun tu rozjíždí s charizmatickým bonviánem Novým celkem slušnou dialogovou smršť. Jenom ta detektivní zápletka mi tu přišla možná až moc složitá a překombinovaná, ale nenudí to a celkem odsejpá. Takže ve finále celkem zábavná a lehce nadprůměrná záležitost.60%

Mortal Kombat (2021)

Hmm tak tohle tak úplně neklaplo. Ani originál sice není žádný zázrak, ale kdykoliv si ho pustím znovu. Tohle na něm pouze parazituje a těch pár vydařených fatalit to nezachrání.30%

plakát

Mike Shinoda - Crossing A Line (2018) (hudební videoklip)

Hodně na pohodu Majk v téhle jinak spíš komorní albo sólovce, ale z tohohle klípku čiší radost a to je fajn.90%

Nikdo (2021)

Ok nejsem totální kverulant docela jsem se bavil a tohle se určitě Najšullerovi povedlo víc než ten jeho první filmový experiment, ale zase netvařme se, že tohle tu už minimálně stokrát nebylo? Jo už vlastně jsem zase ten totální kverulant. Aha tak nic, ale slušný tři hvězdice jsou za mě tak akorát.60%