Černý úsvit (2005) odpad!

Uvnitř je několik lidí kterým není dobře, nějak se jim nechce žít! Ok vždycky když si člověk myslí, že sádelník padnul na dno, tak nás přesvědčí, že se dá klesnout ještě hlouběji. Tak jako tak myslím si, že můžu hrdě prohlásit, že Jonatán Studený je tou nejhorší postavou kterou kdy Seagal hrál. Proč? protože nic neumí, nebo možná umí, ale odmítá to předvést. Nehodlám tu nadávat na to, že film má blbej scénář, to už k Seagalovkám jaksi neodmyslitelně patří a ruku na srdce Stevo se nikdy v ničem sofistikovaném nepředvedl, ale co je naprosto neomluvitelné je, že se tu ani on ani jeho dubl nepředvede v jediné bitce! fakt nekecám pokud tedy za bitku nepovažujete tu několikavteřinovou fackovanou v tom skladu které se Stevo evidentně nezúčastnil. Zkrátka co rozjel Cizinec to Černý úsvit dokončil. Nejenom, že se jedná o jednu z regulérně nejhorších Seagalovek, ale ono se jedná o jeden z regulérně nejhorších akčních filmů co jsem kdy viděl a ani opakované shlédnutí na tom nic nezmění. No a ten konec kdy eliminují atomovku tím, že jí hodí do vody v trikové sekvenci za kterou by se nestydělo ani Asylum snad radši nebudu vůbec komentovat. Jenom jsou mi záhadou jakákoliv jiná než odpadní hodnocení a to nejenom u neutrálních diváků, ale i u Seagalových skalních fanoušků. To jste fakt všichni ranění slepotou, nebo to prostě vidět nechcete?! Každopádně opět musím Stevovi připomenout tu jeho hlášku o tom, že společnost milenium films a její producent jsou zodpovědní za úpadek jeho kariéry... aha takže jim dal vale a aby se zlepšil, tak šel točit filmy v produkci Andrewa Stevense... ok potom je mi všechno jasný a nemám co dodat.0%

Žoldáci spravedlnosti (2006) odpad!

Ach jo... Sádlo Seagal versus hlavní hajzl kterej odmítá vzít do ruky zbraň!!! To už bylo trochu moc. Ve své opakované session Seagalovek jsem opravdu našel i kousky které si zaslouží zlepšit hodnocení, ale tenhle mezi ně nepatří. Jak napsal Lacike : akce je tu sice dost, ale je tak hrozně nudná a monotónní, že člověka prostě dřív nebo později otráví no a když je navrch záporák taková trapka co se na nic nezmůže a Seagal tu nemá ani jedinou pamětihodnou hlášku (o bitkách nemluvě) tak moje hodnocení nemůže zůstat jiné než odpadové. Jak jsem napsal v komentáři ke Stínům minulosti, tak rok 2006 byl pro sádelníka opravdu extrémně špatný a tahle matlárna, patlárna to jenom potvrzuje.5%

Panika ve vzduchu (2002) odpad!

Tady uz sel Bob Misiorowski do sracek teror ve vlaku je ve srovnani z timhle dilo hodny oscara vydrzel sem kupodivu az do konce a pak sem dostal hroznou chut pustit si naky pokracovani turbulence nebo neco takovyho to sou aspon sracky na urovni ale totok?! radsi nemluvit

Red scorpion 2: Zrozen k vítězství (1994) odpad!

Tohle nelze brat jako pokracovani to by bylo nejvetsi znesveceni Lundgrena a peckovni jednicky tady se spis evidentne chtel nekdo prizivit na slavnym nazvu uz si predstavuju debatu scenaristy s reziserem hele kemo vymyslel sem neco ale je to hrozny potrebujeme pritahnout naky duty hlavy aby na to cumeli vis co? pojmenujme to treba Rudy skorpion 2...

Ničitel (1997) odpad!

Akcni filmy pro deti co k tomu dodat... Receno slovy Patricka Stewarta ja opravdu nejsem zadny nasilnik ale za chvili tu nekoho zabiju nejlip rezisera co tuhle ubozarnu zplodil

Legie (1998) (TV film) odpad!

Neznamy psychopat co vyvrazdil zakladnu mel vyvrazdit i cely stab rezisera Jona Hesse jmenovite protoze kdyz neumi totalni zetka natocit aspon dementne vtipne tak je mi opravdu zahadou co v tomto zanru pohledava jeste ze v roce 1999 definitivne skoncil mozna sem naivni ale verim ze mu nekdo zodpovedny nasadil sveraci kazajku a poslal tam kam patri do psycharny

Johnny Mnemonic (1995) odpad!

Dukaz o tom ze nez se Keanu Reeves stal hvezdou Matrixu musel si projit taky solidnima srackama ultraslatanina kterou nezachrani ani pritomnost Dolpha Lundgrena ted bych z dovolenim pridal tak trochu po cesku interpretovanou scenku po premiere filmu kritik zpovida rezisera jee dobry den pane Longo a vam se pane Longo ten film jako libil?!

Tajní agenti Crash & Byrnes (2000) odpad!

Snažil jsem se na opakované shlédnutí najít na tom filmu aspoň nějaký pozitivum, ale nejde to. Tohle je regulérně nejhorší buddy movie (rádoby) akční film všech dob, kdy dvojici hrdinů tvoří opět už standartně drsně se tvářící nemehlo Wolf Larson kterýmu toho tvrďáka neuvěříte ani náhodou a aby to byl ještě větší opruz, tak jako parťáka mu dali pro změnu totálního teplouše kterej mě sral jenom se v tom filmu objevil. Jediná Joanna Pacula v záporný roli jakž takž obstojí, ale bylo mi jí spíš líto, že se nechala naverbovat do takový ultra sračky. V akčních scénách si pak asi někdo řekl, že když se bude permanentně klepat kamera a obraz bude celý rozmazaný, tak to bude cool. No nevím co k tomu ještě psát tady je každý komentář zbytečný. Odpad všech odpadů.0%

Halloween III (1982) odpad!

Reziser tyhle poblijarny by mne byt verejne zbicovan a pak podriznut samotnym Myersem za to ze si vubec dovolil vzit si nazev me nej nej nej vyvrazdovaci serie do nazvu tyhle ultradementekretenskyvylizany superodpadchudakoviny maloco mne v historii filmu tak irituje jako totok a nepiste prosim nikdo ze to neni o myersovy a tak se to ma brat to v zadnym pripade! meli si to proste pojmenovat jinak a hotovo ale to uz se asi opakuju uff ruce se mi klepou kdyz tenhle komentar pisu vemte vsechny co s tim maji neco spolecnyho a ztrestejte je! tohle je urazka nejvetsiho kalibru!!!!!!!!!!

Street Fighter: Poslední boj (1994) odpad!

CHA CHA CHA!! retardovane zabavny filmy mi nevadi ale tenhle namet na zabiti 100 minut zivota+ par mrtvych mozkovych bunek navic uz nemusim nikdy videt pan trapka JCVD ukazal svoje moznosti a filmy podle her ukazali jakym smerem se budou ubirat bohuzel...