Božská Florence (2016)

Samozřejmě dobu, ve které se příběh odehrává nemohu chápat, ale z lidského hlediska-proč jí to proboha nikdo neřekl? Pokrytci by asi přišli o sponzora :( po jedné hvězdě za odvahu tří protagonistů, co měli odvahu v tom hrát-bylo mi trapně

Špióni odvedle (2016)

Velmi mě potěšil Zach Galifianakis, že dokáže zahrát i seriozní role / v uvozovkách / protože tohle byla blbina, leč myslím, že by zvládl i drama. Skoro jsem ho nepoznala :) Asi tak, když hraje faráře Rovan Atkinson a já celý film čekala ty jeho ksichty a ono nic

Svět pod hlavou (2017) (seriál)

Hm na naše poměry výtečné :) Pominu pár opravdu zásadních nesrovnalostí, jen proto, že jsem se královsky bavila. Trojan je neskutečnej . Jen nevím,co si myslet o V.Neužilovi-to není herec-nic neříkající výrazy a připadal mi celou dobu sjetej. Hrát neumí to je jednou jisté :) Trojan je zcela schopen táhnout jakoukoliv kravinu i sám

La Chartreuse de Parme (2012) (TV film)

Koloušek holt dopadl, jak dopadl. Jen se divím, co všichni ti chlapi viděli za neodolatelnost na hraběnce Severinové :)

Výjimeční (2011) (seriál)

Je to docela fajn, jen jsou díly nedotažené do konce a dost věcí není dostatečně vysvětleno.

Údolí panenek (1967)

Velká škoda,že se nepodařilo do filmu vtěsnat více poselství z knihy, kterou mám velmi ráda. Nelly nebyla zamýšlenou hlavní postavou spisovatelky. Byla jí Anna a její komplikovaný vztah s Leonem. Taky byl dán větší prostor Ellen Lawsonové a Tonymu. Nelíbilo se mi, že se vše točí hlavně kolem sebestředné Nelly. Jinak myslím, že kdo nečetl knihu bude spokojen-no já ji četla-takže slabých 50%

Jack Reacher: Nevracej se (2016)

No každopádně Cruise by se už neměl svlékat ve filmu ani do pasu. Poněkud rozbřednul a má obličej nějaký oteklý. Sexapíl je prostě zcela fuč. Jinak dobrý :D

Bohové Egypta (2016)

Beru to jako pohádku a jo bavila jsem se královsky :)