Sedm statečných (2016)

Přiznám, že jsem se těšila. Denzela teda nemusím, ale Chris Prat je jiné kafe. Leč dostavilo se zklamání, neboť zdaleka film nebyl tak dobrý, jak byl dopředu přechválen. Žádný výrazný farmář se neobjevil, všichni se mi slili do jedné tváře. Snímek neměl kouzlo původního filmu. Tam postavy, včetně vesničanů žily a vyprávěli své osudy. Jedna žena to asi měla zachránit. Nehledě na to, že si Denzel víceméně film ukradl pro sebe a vůbec se mi poslední dobou zdá, že hraje víc arogantně. Nejsem spokojená-jdu si pustit originál-bez kulometu :)

The Boy (2016)

No vida-moc dobré. Hle,co se dá vyrobit s minimem herců a starým domem :)

12 let v řetězech (2013)

No, co říci-čekala jsem mnohem víc. Taky se mi nezdá, že by doba strávená v otroctví zahrnovala až 12 let. Špatně zvolili i otrokáře-sympaťáka-Michaela Fassbendera-moc jsem mu to nevěřila. Místo Pitta tam mohl klidně být statista :(

Ave, Caesar! (2016)

Náhle jsem byla posunuta do 30.tých let minulého století a bylo to velmi milé :) Sice trochu chaotické a zbytečné obsazení slavnými herci-skoro mi to připadalo, že se tvůrci báli, že by jinak neuspěli. No možná měli pravdu :) Tatum tam byl docela trapný :(

13: hra smrti (2006)

Fakt řečeno slovy mladých-hustýýý :)

Sezn@mka (2016)

Jisté je, že komedie, které se točily v 80tých letech už očekávat nemůžeme, tohle alespoň pro mně splnilo účel-pobavit :) Nízké hodnocení filmu je, dle mého názoru proto, že mnozí-ať ženy, či muži to nastavené zrcadlo prostě neskousli :)

Lovci zločinců (2011) (seriál)

Za mě velká spokojenost. Nechápu, proč se spoustě lidí tady nelíbí John-co by jste chtěli za hlášky od zlomeného člověka? Naopak-hrál to úžasně a vlastně všichni -věřila jsem jim, že jsou parta. Jen snad lidé se opravdu tolik nemění a z padoucha svatoušek asi nebude. Pár věcí mě tam rozčilovalo svou nemožností, ale pak jsem si řekla, no a co, stejně se těším na další díl :)