Bělinka - ďáblova dcera (1988) (TV film)

Hezké vizuální nápady, k tomu nejlepšímu ale patří ♫ Dvořákova hudba (Česká suita) - ovšem v nevhodném kontextu

Šeptej (1996)

Slušný studentský film pokud jde o režii a herecké výkony, vyspěle studentská kamera, snaha o výtvarné pojetí, ♫ Muchowův kvalitní vstup na nebe filmové hudby (přestože nešvar anglických textů je obecně většinou kosmopolitismus předstírajícím alibismem z nedostatku sdělení)

Zelený svět (1996)

O hranicích psychoterapie (ale "radím i dvojicím, kdybys chtěl přivést svýho caddyho") a sportu bez hranic. "Heleďte, já jsem verbální typ. Mohl byste nějak vyjádřit, co jste právě udělal ?" Od začátku kvalitně napsaná konverzačka, které k hodně vysokému hodnocení ve svém žánru (připomene Krokodýla Dundeeho) chybí jiná představitelka výborně napsané hlavní ženské role a redukce stopáže. 3-4*

Neuromarketing - nová metoda manipulace člověka? (2009) (TV film)

Ve výsledku málo atraktivní dokument na atraktivní téma, jemuž ke schopnosti vtažení do děje překvapivě nepomohou ani zajímavé archivní záběry, ani výpovědi psychologů, ani osobní účast Martina Lindstroma..

Tragéd Fantozzi (1976)

Radikální zlepšení proti 1.dílu s občasnými 4* pasážemi.

Scientologie (2011) (TV film)

Na výpovědích bývalých členů "církve" a konfrontaci s její oficiální mluvící hlavou založený dokument s přiměřenými historickými rešeršemi. Vysíláno na ČT2 ve veřejnoprávním kontextu po návštěvě Travolty na MFF KV. 3-4*

Jiří Suchý - Život s divadlem Semafor (2012) (TV film)

Další Kabátův příspěvek v jednoduchém malotelevizním formátu, založený na vyprávění a záběrech z filmů J.Suchého. Výsledek působí jako směs nahodile vystřižených záběrů ze seriálu o dějinách čs.filmu a divadla s velkým podílem amatérských záběrů. 1-2*

Letec (2004)

Z mého pohledu vizuálně zdařilý kousek z oblíbeného prostředí letadýlek, který by bez znalosti Občana Kanea zapůsobil ještě méně, ale určitě mu chybí Rosebud a přebývá něco stopáže.