Peytl

Peytl

okres Liberec
Ano, jsem pořád bytost, afektovaný kominík a v neposlední řadě kulykův nevěrný a labilní milec... seksemssexem

74 bodů

Moje komentáře

od nejnovějšíchpodle abecedypodle hodnocenípodle roku vzniku filmu
<< předchozí 1 2 3 4 5 9 12 16
  • 5.1.2019  21:33

  Ale prosím pěkně, já tak nějak vím, že to mělo v lidech dobré vůle evokovat boj proti největšímu zlu a nutit je se zasmát podpůrcům masového vraha, ano. Tak to je. Jenže...jenže, já jsem Dexter aka Krvavý Peytl, tudíž mám masáky rád a navíc...ty vole, asi jsem v sobě našel kus Evy Braunové, nejspíš klitoris. Pravda, trošku mě vyděsil mrtvý pes mé matky, ale dobře mu tak...jak by řekl Bender: " je to svině"! Podepisuji v plném znění, Míla Břečka - ředitel Sieg Heil!

  • 12.11.2018  22:46
  Ano, šéfová! (TV pořad) (2018)
  **

  Vím, že málokdo může za svůj exteriér daný mu od Šéfa a pokud má navíc hlas kastráta a dikci ostravského(sorry pane Jiří)transsexuála, nemá to v životě lehké, byť by byl jeho údajný biologický otec opravdový postrach komisaře Cattaniho. Nehodlám nikomu ubližovat jen tak z plezíru. Jsem zkrátka dobrák od kosti...ale...ale takhle nějak si představuji svého nepřítele, Hohohó, rudého bolševického ňoka Santu. Nesrovnávám Zdendu, nesrovnávám formát pořadu, nesrovnávám nic, ani to nelze. Nelze to i proto, že jsem v naprostém šoku, že jsem až zapomněl na paní šéfovou...respektive rád bych. Tak takhle ne, takhle né, pánové a dámy. EDIT: 27.11., trošku se již chytám za rypák(a že mám za co)a musím konstatovat, že jsem byl lehce předpojatý. Pokud navíc Svatý přestane používat pro mě neznámé slovo "potencionální", bude to ještě lepší. Zvedám na dvě pizdy.

  • 19.9.2018  23:17

  Saša je dobrej, dobrej tak moc, jak mu to dovoluje jeho evidentně momentální průběh boreliozy...a je jedinej na koho jsem byl zvědavej. Želpeytla je jasné, že jen jméno, obarvený vlas a duch Samotářů nezachrání standardní sračku z péra....z péra. Tátové táhněte.

  • 2.9.2018  21:21

  Opravdu je tam tolik epizodních rolí pro zdejší "pětkující"jelita? Čsfd je v hodnocení téměř rovno bolševickým zaplaceným novinkářům.na diskuzích. Tohle je ovšem hovno knězovo, EDIT: 13.9. Ty pičo, takže Prima má píár větší, než Soukup Jan... tedy je k hovnu relativně objektivně(ano subjektivně) hodnotit konkrétně tohle velehovno, neb je dané, že pětkující neexistující hovada vytáhli tuhle sračku do modrých čísel. ČESKOSLOVENSKO alespoň již nemusí hledat kokota/y ... taková je zkrátka další estráda téhle vyjebané televize evidentně pod záštitou súdruha horolezca HOMA. No,snad tomu lidé alespoň s pravým mozkovým lalokem nevěří.

  • 23.1.2018  21:55
  Česko hledá prezidenta (TV pořad) (2018)
  odpad!

  Pouťová atrakce s publikem, Vořechem a nějakou píčou na plátně... nikdo z kandidátů nemohl prakticky reagovat tak, jak by chtěl...což je v případě profesora převeliká škoda, chtěl jsem dnes smíchy prochcat gauč. Komerční stanice jsou evidentně dokonale v prdeli. Informace o sledovanosti? Peytl s námi.

  • 22.1.2018  22:53
  xXx (2002)
  odpad!

  Jde dát mínus? Hvězdu jsem měl za Prahu... jen za ni.Všech 25 účtů Vinadízla bych zablokoval...HOMO????

  • 7.9.2017  22:22
  Duel Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2017)
  odpad!

  Již drahnou dobu nepíši na tento server jakákoliv moudra, což je škoda převeliká(slyším váš pláč), ale momentální klima množících se psychopatických debilů na diskusích a jinde, mne zrátka tak znechutilo, že jsem si řekl, Homo, vyžer si to sám. Jenže...jenže Jaroušmír Soukup mě vykopl z brlohu, ve kterém se směji zdejšímu stavu bývalé filmové databáze a vykopl mě tak, že to až bolelo, kurva. To si nezasloužím. Že je Soukup kokot zřejmě tajemstvím není, ovšem nechápu, jak je možné, že tenhle imbecil(hovořící řečí kmene Kun-Da) je majitelem TV a přesto je tak dementní, že hned po otázce(po prudce intelektuální otázce) na jistého politika...koho byste chtěli za prezidenta, ehm...hmmmmmm...pustí na své TV reklamu, o tom, že nerozumí vlastní vagíně? Má tím na mysli svou prostoututku Káču Brožů, sebe, nebo je snad opravdu interleguán a podprahově nám podsouvá informaci, že máme volit jeho?Jardu Kundu? No, změnilo by se zřejmě hovno, tak jeď dál Jardo a třeba vyjde to NHL...

  • 17.12.2016  12:57

  Planeta opic (nebo co to mělo být) už zažila lepší časy. Naprosto zbytečná zhovadilost.

  • 10.11.2016  22:48
  Hvězdná párty (TV pořad) (2016)
  odpad!

  Kvůli tomuhle podřadu jsem zmlátil kočku... stydím se ovšem víc za to, že jsem viděl, byť v deliriu, sekvenci takové neskutečné sračky, která jde ruku v ruce s Parťákama. No, je zřejmě čas zesnouti, neb se hroby vrtí otáčenými.

  • 23.9.2016  00:11
  Pečeme podle hvězd (TV pořad) (2016)
  odpad!

  Pořad, který svou jedinečnou demencí konkuruje snad jen vodnaté hlavě Kastráta, místnímu multiúčtu, pedofilovi schvalujícímu vraždu malé holky... no, hnus.

  • 1.5.2016  14:17
  Začarovaná láska (TV film) (2007)
  *

  Chýlková ve své životní roli šeredné krávy disponující hlasovým fondem černouška Armstronga, pták Nemrdák a hudební podkres opakující se každou minutu. Nepochopitelně neuchopitelné... děsná debilita.

  • 10.4.2016  14:38
  Panenka z vltavské tůně (TV film) (1976)
  ****

  Koukám, že v šestasedmdesátém roce se muselo žít. Kam člověk flusnul, tam čuměl vodník či vodnice, samá pařba a bezva zpěvy. V bolševickým Československu mohla navíc aspoň v pohádce přísná paní hrnčířka klidně neschválit mladýmu cucákovi cácoru z protějšího břehu. Takže hvězdu navíc za fašistickonacistickou, xenofóbní a extrémistickou drobnou podnikatelku. Dnes by ji zavřeli.

  • 31.3.2016  22:34

  Již druhá tendenční mrdka dnes večer, gratuluji Čt a příteli Klofimu. Hodnonit nehodlám, neb není jak, respektive nelze hodnotit do záporných čísel. Basto, nelez mi na profil, nebo tě znáckuju a zxenofóbuju. Já jsem ten, před kterým tě matka varovala.

  • 15.3.2016  00:00
  Dům v růžích (TV seriál) (2002)
  *

  Naprosto nezvládnutá adaptace, šílení herci, neskutečné dialogy, každou minutu trapnost a nelogičnost. Bylo by to tragické i na české poměry devadesátých let, hnus fialovej. Snad na ty čuroty a kuneroly, co mají tuhle zhůvěřilost na svědomí, pošle Štefan Pennywise! Hvězda za dům, i když takovou sračku již pražští devepoleři plácají taky třikrát do roka.

  • 7.3.2016  23:03

  Tenhle film bych měl mít zakázaný. Vlastně jsem si ho sám několikrát zakázal. Vždycky. A stejně pokaždý čumim a kňučim jak třínohý štěně.

  • 6.3.2016  16:54
  Ohnivý kuře (TV seriál) (2016)
  odpad!

  Vypadá to děsivě, skoro stejně děsivě, jako je děsivá vypracovaná postava Agáty Prachaře. To zase bude mazec. Nehodnotitelné. EDIT: 21.3. Hodnotitelné, odpad úplně stejný, na jaký jsou již autoři scénáře zvyklí.

  • 1.3.2016  16:42
  Oscar 2016 (TV pořad) (2016)
  **

  Řešit to, kdo a proč měl plešouna dostat a komu se s ním měla maximálně provést kolonoskopie nechám na jiných, od toho je zde (a nejen tady) akademie, která je plná hlav pomazaných, fundovaných a s klasicky překrásnou lebkou. Stejně jako u nás, kde rozhodují například o populární hudbě takové kapacity, jakou je bezesporu například Leona Marešová. Ano, svět se v prdel obrací. A protože my vlastníme Leonu, Rakušáci Končitu Buřtovou, tak bratři zpoza velké louže nás znovu všechny trumfli a po nepovedeném mixu zmíněných monster vyrazili (po druhé) do světa s kreaturou Rockem. Takže protivný a buzerantsky afektovaný projev ovládl půlku přenosu, druhou zabraly tělnaté adolescentní skautky, ovšem správného původu. Pláč černých celebrit, které zase ojebal bílý muž, to už byla opravdu jen trapná švestka na tak již dosti přetrapném dortíku. Příště se bude losovat pořadí, ve kterém se budou vyhlašovat výsledky, feministky si už brousí piče. A děkuji Zářícímu, že před lety tvůrcům sochy rytíře vnuknul myšlenku a nechal je mečem zakrýt jeho vyleštěný peníz. To by byl poprask! Chtělo by to rovněž kvóty a připravit pár tisíc nových kategorií. Radit například cenu největší afro, nejblběji držený kvér,… to mi nepřísluší, byl bych nazván náckem a už jen proto, že se jednalo o 88!!! Oscara se multikulti kaji. Snad i okulti.

  • 16.2.2016  13:24

  Tak buď se emzáci teleportovali na planetu Zemi na babetě, jako mistr Zvěřina blahé paměti do Prahy, protože jinak si nedokážu představit, jak by bylo možné, aby je mariňáci dostali flusačkou. Anebo se nám jen naftařská lobby snažila vnutit myšlenku, že pokud budete jezdit na vodu, potáhnete se staženým vocasem do prdele. Úplně jasno v tom bez nějaké vhodné rekonstrukce nebude nikdy. Poněvadž je ale téma napadené planety z vesmíru použito osmkrát z šesti scifi snímků, my si ukradneme raději Kulhoše a srovnáme armády a technologie za pomoci fádního stroje času. A jsme tam… jistě už stejně jako já vidíte, jak je kapitán jaderné ponorky zsinalý strachy, že mu až sonar zaskočil, hned co zahlédl periskopem na břehu vozovou hradbu. I velitel M1A2 se v okamžení pomočil, když jeho věž dostala přímý zásah řemdihem. A je mi až trapné hovořit o katapultujícím se kopilotovi z eaglu po spatření interkontinentálních praků. Zkrátka precizně zmáklý souboj technologií. Dál bych se s tím asi nesral, samozřejmě je to zhovadilost, ale to je tak nějak už běžný standard. Tenhle špičkový námět byl doplněný o klasickou skákající kameru (ale opravdu megakrutě jeblou), dialogy odposlouchané v Opařanské léčebně a trapně přehrávaný patriotismus. Paradoxně se však u takových chujovin bavim. Neznám lepší pocit, než se zechcat smíchy po vyřčení nějaké drsňácké hlášky pronesené za pomoci hranaté brady a dramatického pohledu smrťákovi do tváře. Proč tomu nenapálit tři, co?

  • 28.1.2016  13:28
  Ant-Man (2015)
  *

  Ondřej Sekora by do téhle zvrácenosti (od slova zvracet, rozuměj blít) jistě alespoň zakomponoval nekompromisního mravkolva Ťutínka, ale to by se zřejmě američtí a jiní parchanti zesrali strachy, pročež se stalo nevyhnutelné. Ondra jim ze záhrobí nepomohl. Vzniklo tak dvouhodinové infantilní utrpení určené pro nepříliš chytré děti. Pro debilní fracky. Neskutečně trapné pokusy o vtípky, dialogy jak z céčkových sraček a nepříliš živě vypadající gumoví mravenečci. Jo, tak to tam všechno bylo, asi proto má nevtipný, nemastný a neslaný mravenečník 75%, protože výše jmenované atributy jsou společností žádány a úspěch takové kokotiny je zaručen. Příště bych gumavence nechal bez nohou a mohli by po nakopnutí pískat, mluvit by se taky už nemuselo, stačily by praskající bubliny z nosu a věřím, že se další superpičus vyšvihne nad 100%. Že to není možné? No, i já doufám, že se mi to jen zdálo. Dvě pizdy dávám jen proto, že dnes nechci ještě více traumatizovat zmíněné děti, když mají pololetní vízo plné šestek a vodnatou hlavu. No, a taky trochu za ztracenou Evanželínu.

  • 18.1.2016  22:09

  Co to bylo kurva za mlžení u každýho ničeho? To mě poser.

  • 9.1.2016  00:29

  Všem, ale opravdu všem nepřátelům, tedy vlastně celé planetě, snad jen kromě dua AA (přátelům alkoholu a Alzheimerovi) přeji, aby se jim stalo to co mně. Tedy to, že v mém standardním stavu nefunkčních neuronů týlního laloku přečtu leda hovno. Někdy dvě…a mám i rekord. Ale dosti vychloubání. Zkrátka jsem svým šíleným sklivcem pohlédl do programu a skrze mlhovou duhu spatřiv Kozy útočí, zařval jsem touhou… i jako pravý skaut jsem nelenil a připravil penis pro sexidiscohrátky. Vše připraveno, provázek, rybička, sirka a kilová tuba s ondulovanou indulonou, jenže…všude se jen digitálně píchá, pravda, jen já v šoku analogově držím v pinzetě umřelý peníz a proklínám všechny (dva) Cyrily a Metoděje, kteří mě se svou hlaholicí dokázali dokonale zmást, ano, i mě, svatého. Peytlzaplať nás brzy kulturně obohatí kobylky z Afriky, a pak se již nikdy nestane, že bych byl zklamán skrze název díla. Díky intelektuálnímu přetlaku od koberečků bude i Barbánek krvavej mazec a útočící vosy, ty vole, Ahmede, to bude nekřesťanský dildo. Film stál za píču stejně jako je Alláh Aghbar.

  • 5.1.2016  23:26

  Ale ne, zase tak Hrozný to nebylo. Ale ta slavná osmička mohla být dvakrát lepší než ovčáci čtveráci, pak by byl ovšem výsledkem čurák na kvadrát..., ale dosti mých dokonalých matematických hříček. Roztahanější střeva jsem snad zaregistroval jen u Kila Blila, a ač každý interleguán předčasně ejakuluje u každého sebeblbějšího dialogu, protože Kventin pičo, tak po takové dávce nicneříkajících blábolů by musel mít všechny tři koule vyždímané, já si všechny čtyři rozmáčkl nudou a byly to kruté hodiny. Nakonec i snímek ukázal, což je zřejmé, že koule bolí všechny stejně bez rozdílu barvy kožešiny, snad jen vodníkům je to u prdele, to jsou mlíčňáci. Ty kurvy zelený. Zeloameričani. Nicméně srát na rasy, což ovšem Kventin nepochopil a pořád mě tím ubíjí, což je čistě můj subjektivní názor, ale mě tím neskonale vytáčí do vrtule. Jak bylo stokrát napsáno, jsem jako další triliony pro zkrácení stopáže u samé prdele a bylo by to za bůra. Netvora od VHS mám převelice rád, ale stejně mi to trošku zavání z hovna bičem a pozérstvím, kteréžto přejímají jeho nekritičtí a záhadně vnitřně rozervaní fanoušci, aby jim vyrostlo o osm hrozných čísel péro. Nestane se tak, želpeytla. Čtyři pizdy dávám vlastně jen skrzevá Kurta Džeka Russella, zbytek ansáblu mě více či méně sral, včetně mého černého oblíbence. Ta monotónnost je více než zřejmá a nebýt rejžou výše zmíněný pošuk, možná bych to po půl hoďce zabalil. Na Džanga se vždy rád mrknu, tohle si už nedám, tedy je má veledůležitá čtyřka za Osmičku vlastně fajn a plně adekvátní.

  • 5.1.2016  22:35
  Futurama (TV seriál) (1999)
  *****

  01011100101 a kurva!!!

  • 1.1.2016  15:58
  Tři bratři (2014)
  odpad!

  Omluvou pro takovou diletantskou blamáž nemůže být dle oficiálního obsahu ani to, že vše údajně pochází z péra. Konkrétně z péra Jardy Uhlíře, toho času s koulemi ve Svěráku a ve svěrací kazajce. Přesto si dovoluji tvrdit, že i podprůměrný penis kdejakého impotentního debila z ústavu, by byl schopen sesmolit duchaplnější texty a lecjaká hluchá pizda by na porouchaný xylofon vyloudila mnohem libozvučnější melodie. U takových disharmonických výtoků, přitom paradoxně o třech tónech, se může přiblble usmívat maximálně jen Vojtík Dick. Ale dosti averze, objektivita, to je oč zde běží. Přitom jsem mohl být ušetřen, zlí jazykové tvrdili, že se jedná o stupiditu nejvyššího levelu, jenže já blb jim nevěřil.Protože jsou přece zlí. Nevěřil jsem ani svému instinktu. Možná se vám zdá, že reaguji přehnaně a že jsem hysterický a melodramatický pošuk. Jenže… jenže třeba ta holubí píseň mi z hlavy jen tak nezmizí. To je zralé pro Štrasburg. O veselých multikulti odkazech, ve kterých se vlk nažere a mladá červená koza zůstane celá pro zeleného lesnického adjunkta Ahmeda, raději ani nepřemýšlet. Pokud by platilo jak na Nový rok, po celý rok, žádám eutanázii.

  • 31.12.2015  11:23

  Pan Jiří řečený Verbitch, mně sebral jak Meresjeva se všemi useknutými údy včetně prdele, Dikaprovo zlepšení se od Titanicu, tedy alespoň co se týče hypotermie a vůbec všechna draze vypocená moudra, kterými jsem vás chtěl oblažit. Má pak cenu vůbec žít? Jenže jak se zabít, když je ve filmu jasně znázorněno, že je to vlastně nemožné... no, tak si aspoň zakrákorejme... Leonardo netuší, jak jim kožich nesluší. Ať sněží či leje, ví, že hezky hřeje když mráz kouše do uší. Brum, brum, brum, o čem se zdá medvědům? Hlavu, zadek, nohu schovej do brlohu... Ale jinak se mi to opravdu mocinky líbilo.

  • 31.12.2015  10:21
  Creed (2015)
  ***

  No, do tý parodie na kočkovanou o dvanácti kolech to bylo jen mírně trapný, pak se to klasicky a tradičně zvrhlo. Ale, kurva, nejsou už vosumdesátky, viděl z vás někdy někdo box?

  • 30.12.2015  16:59
  Hvozd (2015)
  ***

  Je to jasné, až na přelomu roku jsem dospěl k jisté znepokojující myšlence. Geografický výskyt nás dvounožců má poměrně zásadní význam na takzvané lidské předposranosti. Důkazem jsou mé oblíbené tlamy (například pítrnášpán, pchedon...) žijící v Horních Polomech, ale i miláčci z Dolních Polomů (tmavýrobert, forsíťa...). I přes určité rozdíly mezi těmito vybranými vzorky, hlavně co se týče výše zmíněného výskytu, jsou prakticky oba kmeny stejně posrané už u zaslechnutí písmena B ve slově BAF. Takže zatímco si děti v Horních Polomech myjí posrané negližé, tak v Polomech Dolních je už nasráno ve dveřích. Jak říkám, rozdíly jsou minimální. Pokud chcete tedy znát erudovaný a fundovaný názor někoho, kdo si nelebedí v rozmazané stolici po vlastních zádech, pak jste zde správně. Ano, my tvrďáci z Kyselé Prdele jsme se totiž u Švankmajerových Otesánků tlemili tak, až jsme se zechcali jak sněhuláci. Zdálo by se, že pokud jsme se všichni sešli u valchy, pak je finále téměř stejné. To je ovšem krutý omyl. Nebo je snad běžné si plést tak snadno tělesné otvory? No, potěšpeytla. Ovšem abych nebyl za umrdánka, opravdu jsem byl zhruba šest minut naplý a taky se mi moc líbí svítící kosa.

  • 10.12.2015  00:18

  Obě rozdivočelé pizdy pouze za závěrečný song k titulkům a zbytek? No, jasně, teror. Taky se mi líbilo, že byli členovci politicky korektní a hlavně, že nepíčovali něco o pedofilovi, jehož zástupci nás v budoucnu obohatí. Zlatý prciny... tak pravil svatý.

  • 1.12.2015  14:33
  Očima Josefa Klímy (TV pořad) (2014)
  **

  Nepochopitelná metamorfóza solidního novináře v Laďu Hrušku, stáří je opravdu nepěkná věc. Mohl bych vyprávět, ale bez figuranta, který mně včera někde zemřel to dost dobře nejde. Kdybych si alespoň vzpomněl, kde vydávají nové...

  • 25.11.2015  22:26
  Zlatá mládež (TV pořad) (2015)
  odpad!

  Tak, hmmm... jakoby, jakoby, prostě, eééé, prostě, jako prostě, jakoby, jakoby. Želpeytla to prostě jakoby nebylo, bylo to opravdu a tím myslím vopravdu. Vedle žánru dokumentární by mělo býti dopsáno sci-fi, velice špatné sájfáj. Prostě jsem jakoby rád, že prostě při zvracení si jako, ééé, jakože nepobleju jakoby vlasy. A to jsem o ně prostě nepřišel jakoby v solárku. Á dost! Ale kecám, šeredná za tejden tlustá vysolárkovaná píča, co vypadá v deseti na pade, rákoska s jitrnicí na palici, kterou vidět staří rákosníci, zavřou večerky a zabijou se bambusovým výhonkem, a neidentifikovatelný odporný buzerant s nijakými idioty za prdelí... no, to je sonda.

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 12 16
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace