Nevinnost (2011)

Film sešitý ze tří cárů notně prořídlé látky. První skoro hodina??? Cože??? Následuje příběh, který je započat a vysvětlen během patnácti minut. Kurvapráce, a co teď, když zbývá ještě třetina stopáže? No jo, vlastně, já bláhový pičus, teď musí přijít ten nenadálý, osudový, překvapivý a nikohonenapadající zvrat. Tak, a máme po zvratu...jak že to bylo, komu že měřili péro, o čem že to bylo??? A není to jedno??? Já se, milí přátelé a nenávidění bonzáci, celkem nudil, prdel mě bolela a Vetchýho jsem proklínal. Takže se mi paradoxně, vzhledem k momentálně zavšivený situaci zde na STB.cz databázi, líbil fízl Čermák, ten měl fakt koule a ptactvo mu nikdo měřit nemusel. A ona ta Vladivojna La chia, pěkná holka to je, šikovná...ale její hulba by byla jistě přínosnější, než pokus o filmovou hudbu, Milouš Jakeš s námi. A nevinnost??? Tak to si snad už děláte prdel!!!! Freeeeedom!!!!!!!

Princezna Duše (1991) (TV film) odpad!

Nesleduji studiové sračky za koncesionářské poplatky, neb mi připomínají tunel Blanka, ale dnes mě Višnu potrestal zřejmě za včerejší kalbu a kousání do svatého hovězího a já spatřiv na vlastní čivu zhmotnělou Deprézi děkuji, že jsem již stařec nad hrobem, a že mé nové trauma nebudu nosit déle, než bude nezbytně nutné...ale, co haranti??? Mají si kde hrát??? Dle mého soudu by měly podobné skvosty sloužit, jako alternativní tresty pro různé Pažouty, Horáčky a Vaška Klause.

Vtip za stovku! (2012) (pořad) odpad!

Myslím si, že každý, kdo udělil této tristní zhůvěřilosti více než kýbl sraček, si zaslouží popravit s celou rodinou až do pátého kolene a šesté holeně, je to dostatečně ftipné, ano? Hovno, holý fakt, pokud se chcete hádat, pak pošlete kilo, které ihned věnuji na konto "kdo chce zabít Rudu z Otravy" a zbytek padne na elektrický ohradník pro vydry a jinou havěť. Hnus, trapnost, nechuť se k tomu dál zvracet a vyjadřovat.

10 Feet (1966) odpad!

Nemaje čas na zbytečně přepálené stopáže, jal jsem se kulturně vyžít během necelé minuty a udělal jsem dobře, děkuji za Vaše nechtěné doporučení, přátelé a nepřátelé. Asi tak do jedenácté vteřiny se film jen tak mírně rozjížděl, ovšem to, co následovalo ve vteřině dvaadvacáté, mě přibušilo do křesla, nemá ani cenu dál pět ódy na excelentní osmatřicátou kundu, to už byl artový multiorgazmus. Za zmínku stojí i překrásné barevné provedení, které mi dokonale vyčistilo sklivec a vylouhovalo sítnici...rohovka je v prdeli zřejmě navždy... Jsa obohacen převelice, jdu žít dál svůj přízemní, primitivní život dementního komprimáta a zvraceje na celé kolo i čtverec, svůj odpad odhazuji v dál. Ááááá, aplaus !!!!

Temné stíny (2012)

Kdyby Tim (vzhledem ke svému příjmení) vyráběl snowboardy, pak by jeho značkové fošny měly jistě krásné barvičky a kůůůl desing, ale jezdilo by se na nich stejně na pitchu jako na kandahárech hraběte Harracha. Hustá nuda v kombinaci s řídkými pokusy o infantilní a ještě blbější vtípky a to skoro dvě (slovy dvě) hodiny !!! Slušně řečeno, film k posrání, který nemohl zachránit ani odporný Depp v masce a outfitu Majkla Džeksna. Nebýt ve snímku pár sexuálních scén, haha, (vykouření upíra a demoliční soulož), pak bych tipoval, že cílovou skupinou měla býti individua z prvního stupně zvláštní školy a vysílací čas mezi, deviantem uváděnou, Kouzelnou školku a Kutila Tima. Za vypíchnutí snad stojí jen scéna ála Válka Roseových a to včetně rozjebanýho lustru. Další (kolikátý už?) důkaz, že pravděpodobně nejde jen těžit ze jména Burton, zvláště pokud je scénář psaný na umaštěným papíru od sekačky.

MasterChef (2012) (pořad)

Soudruzi, kontrolní otázka. Jakou kadenci má pizda vzor Daniela Peštová?? A hned vám odpovím, šmejdi, vím to naprosto přesně, tři slabiky za půl hoďky a někdy i méně. Dokonce mám i pocit, že znám důvod a tím je, dle mého mínění, špatně zasunutý prodlužovák v její skvostné prdeli. Proč ho tedy nevyužít tak, že bychom Kastráta, Čobolu a Přizdisráče lehce, ale opravdu jen tak na skus přiškrtili, aby jejich chuťové pohárky začaly chrochtat blahem a ten eskymácký štrůdl se jim pak zdál skutečně medium rare? Babica by se zaradoval a máznul sádlo na běžky...Ovšem některé papání vypadá naprosto skvěle.

Dobrodružství oceánů: Carcharias - Velký bílý (2001)

Milý Steve, za božského predátora dvacet pointů, za lítání na silničním biku v Emerice dalších deset, ovšem za Tvou přenádhernou píseň ve filmu Pan Tau na pionýrském táboře, mám chuť s Tebou praštit do táborové vatry a potřít ti brýle tukem, ale protože jsem dobrák od chrupavky, pak Ti odebírám jen pětadvacet stárů a končíme spolu na krásných pěti. Nádherný dokument, který vyrazil dech píčusům po celém světě.

Byl jsem mladistvým intelektuálem (1999)

Společně já a slabomyslný vojín Čilpan, který mi napovídá "uáuáublumbúúú", chceme v tomto narychlo stvořeném konsorciu vytvořit kvalitní, úderné a vševypovídající heslo pro nastávající revoluční dobu. Dobu, která již klepe na dveře a může být části zdejší populace mnohem nebezpečnější a zároveň k nim nepopsatelně zákeřnější, než například ozubený Kafka či duchaplná Krafka. Zatím nemáme ještě finální a vybroušenou verzi pro široká masa ni vegany, spokojte se, prosím, s pracovní verzí (nebo spíše primární tezí a ideou)... takže, pazóór, hrajeme. Horrori, Poklopi,Fokuméééé, chcem Bestlamu na Volné!!! Uznávám, není to jistě zdaleka brilantní, ale pokud to nechápeš, voe, pak jsi mladistvý intoš, bejku, a didovoleprdele, sráči...navíc mě pokousal jen sousedovic zablešenej pudl HOMO. No já se bavil, děti, že jsem se plácal do stehen, muhehe. Díky reakcím na můj zhulený odstavec, chci vše uvést na pravou míru, respektive jen naznačit, že kdo nechápe, pak je minimálně Michal David. Už je to lepší? Ano? Jste tedy nebezpečný intelektuál.

Resident Evil: Odveta (2012)

Asi už to bude mým pokročilým věkem, když mě nevzruší ani pohled na Millu oděnou v obligátní Rudé právo či jinou tiskovinu a režisér se snaží za pomoci zpomalovaček, aby i mé čivy geronta vyslaly nějaký signál do měknoucího senilního mozku, marně ztopořit můj smysl pro videohry. Zbytečně. Kolikrát mi zpomalené záběry přesto přijdou i na vraždící Alici extrémně rychlé, neskutečně komplikované choreografie soubojů od Vlastimila Harahunda to ještě víc zdůrazňují, nevěřím jí pak ani bezkozí běh ve žraločí kůži a to jsem si jí chtěl jeden čas vzít za muže. Škoda. Snad překoná smutek a nepověsí herecká tanga na skobu jen proto, že Bumbum li je daleko větší kočanda a jistě nejen mne bavila podstatně víc. I přes zběsile našláplou akční podívanou, mě snímek nudil díky absenci nějakého příběhu alespoň ve stylu "Sňatků z rozumu". Neééé, hovno, ale aspoň něco se tam dít mohlo, když už skoro eliminovali staré zlaté zombitche. Tři hvězdy dávám vlastně jen za posledních 15 minut, Tajfunem bortící se led doprovázený slušnou mjúzyk. Přesto věřím, (jsem si jistý) že slintalové od herních konzolí budou spokojeni a ani oni nebudou muset zapojit víc než 30% svých chorých mozků.