Edith Piaf (2007)

Vynikající film. Byl jsem opravdu nadšen jednak z toho skvělého zpracování, jednak z výborné kamery, z dokonalých masek no ale hlavně z úžasného hereckého výkonu Marion Cotillardové. Zasloužený Oscar, krásný film.

Sláva (1980)

Srdeční záležitost v režii oblíbeného Alana Parkera.

Vrať se do hrobu! (1989)

Skvělý film, ojedinělý mezi ostatními českými filmy.

Agent bez minulosti (2002)

Byl jsem příjemně překvapen jak dobrý film to je. Jednak skvěle nastavený koeficient akce, vtipu, dramatických scén a atmosféra velmi dobře připomíná opravdu mysteriózní thriller. Navíc se natáčelo v mé nejmilovanější Francii, což příběhu jen pomohlo. Hudba, obsazení, výprava, kamera a scénář na výbornou.

Údolí stínů (2002)

Velmi dobrý film, na to že jej natočil dobrý scénárista a mizerný režisér v jedné osobě, Randall Wallace, byl jsem velmi příjemně překvapen. Zazářil nejen Mel Gibson, kterému vojenská role sedla, ale i skvělá Madeleine Stowe a Greg Kinnear. Jak říkám, kvalitní válečné drama z oblasti Vietnamu, kterých opravdu není mnoho.

Kauza CIA (2006)

I když jsem od tohoto filmu očekával minimálně úroveň Casina, Mafiánů, The Departed a jiných, rozhodně bych ho neoznačoval za špatný. Robert De Niro se určitě snažil (i když své hraní si mohl klidně odpustit) a nebýt scénáře bez příběhu a nudně dlouhých scén kombinovaných s nelogickým kombinováním časových období, během kterých Matt Damon nebyl ani mladší ani starší, byl by to rozhodně nadprůměrný film. Bohužel, takhle skončí mezi dalšími průměrnými filmy s velmi nadprůměrnou kamerou, obsazením a výpravou. Škoda.

Mafiáni (1990)

Myslel jsem, že nejlepší Scorsesův film je Casino. No teď už si to zase nemyslím. Oba dva jsou u mě na stejném místě. Každý má v sobě něco originálního. Oba dva mě ohromily, oba dva mám rád. 100%

Gilmorova děvčata (2000) (seriál)

Skvělý seriál s příšernou úvodní písní.