• Thriller

Znovu na cestě (1980)

Příběh jako takový je na dvojzubec, ale já mám ráda country muziku a ta zní v podstatě celým filmem, takže jsem dala nášup a tečka.

U2: Experience - živě z Berlína (2019) (koncert)

I když nejsem momentálně v nejlepším rozpoložení a dala jsem ten koncert asi na čtyřikrát, tak nemůžu jinak než jít zase až nahoru. Bono je prostě můj kluk.....

Tvůj syn (2018)

Celou dobu jsem ani nemukala, jakou to mělo výbornou atmosféru. Jose Coronado byl vynikající, jeho emoce se mu daly číst z výrazu obličeje. Lékař který by měl být podstatou rozvážný se dostal do nelehké situace a já jsem přemýšlela, jestli ho mám odsoudit a nebo prožívat jeho vnitřní boj s ním. Závěrečná část byla strhující, ačkoliv samotný film měl spíš pomalejší spád. Kdo je to ten Miguel Ángel Vivas ?

V Polynésii jsou lidojedi (2015)

Za komedii tenhle příběh vůbec nepovažuji, spíš naopak za smutné drama. Té beznaděje a smutku tam bylo hafo a to jsem dramédka.

Tango libre (2012)

Skoro jsem se děsila konečných titulků s dovětkem "podle skutečné události". Šla jsem do toho kvůli Damiensovi, ale holt každému se jednou ruka utrhne. Připadala jsem si, jak píše Enšpígl v homosexuální věznici. Ale nenechte mýlit. Je to jinak. Možná to stačilo trochu učesat a bude to bezva komedie, jako drama je to velký omyl.

Coup de Foudre à Bora Bora (2018) (TV film)

Ráda se podělím o své pocity z ostrova Bora Bora. Je to nádherné souostroví, kde jsem si popíjela limonádku alá David Morlet a nemusela o ničem jiném přemýšlet. Hudební podkres byl lahůdkou pro mojí někdy bolavou dušičku a téměř doslova jsem se ocitla na těch krásných místech, boříc nohy do jemného, mořského, bílého písku.

Všichni dobří rodáci (1968)

Film, který jsem viděla už drahno tomu let a doufám, že se na něj opět podívám a budu daleko lépe vstřebávat nejen atmosféru té doby, ale i dokonalé herecké výkony.

On the Basis of Sex (2018)

Tady se přiznám, že jsem si to pustila hlavně kvůli Justinovi a Kathy, potažmo právnické filmy mě baví. Ale to je tak všechno, co mohu o tomhle filmu napsat. Horko těžko jsem to trávila, možná kdyby to bylo zpracované trochu svižněji nebo zajímavěji, tak OK. Konec konců spoustu životopisných filmů je mírně od věci. Ale tady jsem se místy těžce nudila a to je pak těžký hodnocení. Takže za mě by to bylo mezi dvojkou a trojkou, ale protože jsem známá svým nadhodnocováním, hodím do placu trojku. Možná by to chtělo vidět ještě jednou, ale to mně asi v blízké budoucnosti nehrozí.