• Krátkometrážní

Trampoty vodníka Jakoubka (2005) (TV film)

Nemám ponětí co jsem to právě viděl. Tenhle styl českých pohádek nemám moc rád, ale tohle byla aspoň trochu čurina. Vizuálně odpudivá a páchnoucí čurina. Piss

Smrtelné zlo 2 (1987)

Poprvé viděno u kamaráda ve třinácti letech na VHS s jedním dabingem na tajňačku. Pak jsem to viděl znova. Znova. Znova. Znova. Znova. Znova a znova. Včera po sté minimálně. Na začátku ustrašený Campbell, na konci badass Campbell, který určil směr všech fetish gore badass hrdinů a toliko hlášek... 5* a.k.a 95%

Hooligans (2005)

Nemám rád fotbal, nenávidím fotbal. Tohle je ale tak perfektně natočenej footflick z prostředí hooligans a jen otřené o blbý fotbal. TV film jako dělaný pro mé béčkové oko. Ta hymna je geniální tak, že ji kopíruje i náš městský hokejový tým v první lize. Viděno minimálně 10x spolu s druhým dílem. 5* a.k.a 90%

Rváči (2009)

Nemám rád fotbal, nenávidím fotbal. Tohle je ale tak perfektně natočenej footflick z prostředí vězení a jen otřené o blbý fotbal. TV film jako dělaný pro mé béčkové oko. Soundtrack od Strawberry-Rise up je jen bonus. Viděno minimálně 10x spolu s prvním dílem.

Smrt přichází v bílém (2003)

Ano! Tohle ve mě vyvolává krásnou mrazivou atmosféru. Dlouho jsem neviděl, snad dobrých pět let, ale v mozečku to zůstalo. Jako tumor.

Hrajeme s Alim (2015) (pořad) odpad!

Tento pořad způsobuje lepru! Lidem upadávají kusy těl! Mně upadla huba z této moderní záliby mladých šušňů.

Meltdown (2009)

Skvěle natočený boj o přežití v prostředí namrzající lednice.