• Romantický

Osamělý jezdec (2013)

Což o to, Depp byl dobrej. Ale tak nějak to vypadalo, jako by si Jack Sparrow vzpomněl, že je vlastně indián. Jiná postava, než Tonto mi nijak zvlášť v hlavě neuvízla. Je to taková oddechovka na léto, když letos frčí ty westerny. Ale nějak se mi zdálo, že to začalo na ničem - pokračovalo kamsi a mělo to prostě pár děr v příběhu. Ale zasmála jsem se. Určitě je to osvěžující doplnění klasických letních weternů.

Těsně vedle (2007)

Pár okamžiků docela ušlo - ale opravdu jenom pár. V podstatě mě bavila jen scéna s chobotnicí... Ani jsem nijak zvlášť nepřála hlavnímu hrdinovi happy end. Bylo to průměrný až průměrnější a najednou prásk - něco, co bych sice nečekala, ale i ta scéna s chobotnicí mohla být vtipnější. Ale jsou horší komedie.

Neváhej a zavolej… (2012)

Průměrná komedie, oceňuju trochu netradiční námět a že to nebyl tradiční pár. Takže celkem fajn.

Vášeň a cit (2007)

Bylo to dost nudné a v podstatě taková utahanější verze zfilmovaných knih Jane. Anne byla dost otravná a při tomhle filmu jsem dost zvažovala, že možná byly Deníky princezny vrchol jejího herectví, což snad ne. Trochu víc mě bavil její protějšek, ale ani jednomu jsem moc nevěřila, že je to láska jak trám. Rozhodně se mi nezdála "uchvácená" a on "temperamentní" jak slibuje popis. Prostě ve finále bych to znovu vidět nechtěla, dám přednost Pýše a předsudku.

Lov na boháče (2006)

Nečekala bych od toho bůhví co, je to romantická komedie. Ale na poli v souboji jiných romantických komedií mi to jednak přišlo skutečně romantické a občas i aspoň trochu vtipné. Nijak mě nepohoršuje zlatokopectví ani patolízalství hlavních postav. Nemusí mít každý film morální ponaučení na závěr. Viděla jsem to po "romantických komediíchHlavně nezávazně a rozhodně mi to přišlo zábavnější a snad i reálnější. Prostě oddychovka.

Párování (2000) (seriál)

Kdyby se Sex ve městě a Přátelé spářili a měli dítě, bylo by to Párování...

Mighty Boosh (2004) (seriál)

Sice to trochu kolísá od vtipné divnosti k přehnaně divné divnosti... Ale pořád to stojí za to.

Jak nežít svůj život (2007) (seriál)

Don je idiot. Nechutnej ignorant, kterýmu má člověk chuť urazit hlavu lopatou. Ale je to neuvěřitelně vtipný. První řada se mi líbila víc, to by bylo 5* Zbylé mě bavily míň, konec mě taky nenadchl... Ale tak jak tak příjemně osvěžující seriál v davu. Nakonec jsem mu celkem držela palce, aby se dočkal své vyvolené. Jediný, co bych tomu vytkla je klišé amerických filmů- sní o jedné, přehlíží druhou - ve finále si uvědomí, že dívkou snů je ta druhá.

Jmenuju se Earl (2005) (seriál)

Nejdřív mě i chvíli bavilo... pak mě to začalo nudit. Přece jen se to dost opakovalo a zase tak skvělý to nebylo. Pak jsem se k tomu po nějaké době z nouze vrátila. A v okamžiku, kdy mě fakt zajímalo, co se stane dál... to byl poslední díl poslední řady.