Big Ben - Smrt v krajkách (1998) (epizoda)

Plné zábavných hlášek. Příležitostný zdroj pro pobavení. Proč ne, jako sitkom ok.

Živě na jedničce (2012) (pořad)

Hezky se u toho probouzelo, teď už jen po návratu z hospody při nočních reprízách k vidění. Hloupej nápad, přesunoout ráno na odpoledne, aspoň pro mě, teď už nemá cenu skoro ráno zapnout telku, be-e.

Uzavřený případ (2005) (seriál)

Paní generálová prostě není můj tip... jak to tak čtu, je nesympatická a protivná všem a ještě záměrně a to já se teda otravovat nenechám, radši si dám dvě tabulky čokolády, 56% doporučené denní dávky energie na uklidnění mysli.

Mr. Brooks (2007)

Tak se Kevin propracoval taky do záporné role. Motiv mě hodně pobavil, bohužel je film strašně studený. Hraný dokument. Slabší kus.

Wyatt Earp (1994)

Velkorozpočtová nuda. A to mám rád westerny a na těch o Wyattu Earpovi a Docu Holidayovi jsem vyrostl. Chybí tomu šťáva je to celý prkenný. Ztráta času.

Muž, který plakal (2000) odpad!

Zombie Christina a znuděný Johnny, hrozný film a otrávený já. Hvězda nenalezena.

Cesta (2009) odpad!

Nejzbytečnější film o ničem na celém světě. K tomu depresivní nota, k čemu je dobrá deprese? K hovnu! Navrch ta příšera Viggo, hrůza běs...

Na plovárně (1998) (pořad)

Bohužel, poslední dobou se to moc nedá, hlavně rozhovory v angličtině často nemají šťávu. Nevím proč a nechci to zjišťovat.

Hvězdná brána (1997) (seriál) odpad!

Tohle nemá se sci-fi nic společného. Dobrodružná fantasmagorie která mě vytáčí k nepříčetnosti.

Kontakt (1997)

Jako milovník sci-fi musím říct, že tohle je pořádná sračka. Celá ta fanatická posedlost, Bill Clinton, Hitlerův projev z olympiády v Berlíně (to je majstrhnus), dementní komise, zdvojení superstroje, megalomanskej mecenáš, co si léčí raka na orbitě a vrchol psychopatickej prorok apokalypsy s deseti tunama céčtyřky okolo pasu. Dovolím si citovat projev Milana Šteindlera ze zábavního pořadu videostop: "To mě poser!" Tenhle film mě dostal pod stůl, kde jsem vydržel až do samého konce. Jednu maršálskou hvězdu skvělé sexyhvězdě, Jodie, co mi to děláš, Jodie, už to nedělej.