4400 (2004) (seriál)

Počáteční díly opravdu super, ale po první sérii u mě kvalita sledování klesá. Střídají se nudné díly s těmi lepšími. Jako celek mě to však stále baví a ze zvědavosti jak to dopadne si myslím, že u tohoto seriálu vydržím až do konce.

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

Nejnovější díly HP, které se z 80% odehrávají ve tmě jsou jasně dělané do kina. Vůbec to nemám za zlé, protože co si budem povídat, žádné domácí sledování se stále nejspíš nevyrovná tomu v kině. První čtyři, možná pět dílů jsem viděl v kině (jojo, kde jsou ty časy, když jsme na ně chodili se základkou)... Prince dvojí krve a obě části Relikvie smrti jsem už viděl doma (v krátkém sledu 3 dnů) a bohužel domácí sledování bylo znát. Z toho důvodu všem třem zmiňovaným pouze 3*. Věřím, že zážitek z kina by byl mnohem silnější a jednu hvězdu navíc bych asi přidal, ale takhle to bylo pouze průměrné.

Nedotknutelní (2011)

Moc pěkný film, který mě dojal, rozesmál, ale zároveň i rozesmutnil a na závěr ve mě zanechal hřejivý pocit u srdce a vytlačil také jednu slzu. Skvělá podívaná a za celých 112 minut jsem se nestačil ani chvíli nudit.

Spartakus (2010) (seriál)

Výborný seriál který se díl od dílu stává lepším a hlavně napínavějším kouskem. Více zde.

Rozmarné léto (1967)

V rámci povinné četby jsem čtení knížky vzdal už v půlce a řekl jsem si, že si raději pustím film, který mi snad alespoň něco řekne. Bohužel se tak nestalo. Pro mě rozhodně lepší než knižní podoba, ale stejně jako mě neoslovila kniha, tak mě neoslovil ani tento film. Tak ty 2 hvězdičky snad za slečnu Annu a Hrušinského..

Zelňačka (1981)

Myslel jsem, že to po 5 minutách vypnu, protože mě nehorázně vytáčel dabing Lábuse, i když se tu píše, že to je ještě ten lepší než dabing Krampola. Ale dal jsem tomu šanci, zezačátku jako komedie nic moc, ale člověk si časem na dabing zvykl a už ho tolik nevnímal a ke konci se z toho stávala stará dobrá komedie s Funésem. Avšak dabing Filipovského je dabing Filipovského a této komedii to hrozně ubíra, že tam není. Je to snad první komedie, kde jsem Funésem slyšel jinak nadabovaného a prostě to nebylo ono. Jinak na svuj věk to opět zahrál famósně, ale ty léta už jsou znát a určitě má i lepší komedie.

Žena v černém (2012)

Příběh trochu zvláštní a jednoduchý. Možná tím jak jsem se bál, jsem ho nedokázal pořádně vstřebat, protože jako horor to bylo zpracováno na jedničku! Myslím si, že si od nich dám zas na chvíli pokoj!!!

Prci, prci, prcičky: Školní sraz (2012)

První díly si už tolik nepamatuji a tudiž jsem si pár postav ze školního srazu nevybavil, avšak stará dobrá pětka nestárne (a to doslova!). Super začátek, trošku pokulhávající prostředek a umírající konec, který byl opět po americku zpracovaný. Na tuto komedii 113 minut podle mě až moc. Stifler však válí pokaždý co se ukáže na scéně! 3,5*

Taxidermia (2006)

Tak to je asi ten nejodpornější a nejvíc nechutnej film co jsem kdy viděl!! Až ke konci mi došla spojitost všech tří příběhů, ale krom toho humusu všude kolem jsem v tom nenašel nic hlubšího, co by mě mělo donutit nad tím přemýšlet nebo by mě jakýmkoliv způsobem mělo zasáhnout.