Sasanka20

Sasanka20

okres Vyškov

<< předchozí 1 2 3
    • 11.10.2020  13:05

Jedná se o dokument, nebo spíš reality show? Nemůžu si pomoct, ale tento žánr mě opravdu hodně oslovil. Neuvěřitelně mě bavilo nahlížet pod pokličku jednoho z nejslavnějších anglických fotbalových klubů a sledovat, jak se reální fotbaloví hráči a členové realizačního týmu chovali a co říkali v době, kdy oni sami psali klubovou historii. Více takových sérií!

• 1.7.2019  21:44
    Někdo skvělý (2019)

Pokud moje hodnocení někoho uráží, tak se omlouvám. Nicméně musím říct, že jsem tento film vůbec nepochopil. Nebo jsem ho pochopil až moc dobře a jen je o jednom malém bobíku?

• 18.8.2019  09:21

Seriál se v prvních sériích dobře rozjel, ale ve třetí už nějak lapá po dechu. I když poslední dva díly neskutečně šlapaly, pořád při hodnocení nemohu zapomenout na mnoho dílů předešlých, ve kterých se nic nestalo a mně přišlo, že jsem ztratil hodinu svého života (díl Heroic budiž dobrým příkladem).

• 28.8.2019  22:49

Za mě strop. Hlavně "Never ending story" :-)

• 6.4.2020  22:22
    Dycky Sunderland (TV seriál) (2018)

Seriál, který jsem hrozně dlouho odkládal. A to hlavně z toho důvodu, že jsem celou dobu věděl, jak dopadne. A věděl jem, že to nebude happy end. Upřímně ale říkám, že takový konec jsem nečekal. Bylo to hrozně silný. Mám rád opravdu hodně snímků se sportovní tematikou, ale tohle je strop.

• 24.8.2019  13:34
    Silicon Valley - Série 5 (série) (2018)

První série v mých očích není úplný strop. Následující série mě ale bavily tak moc, že jsem musel pozměnit žebříček svých TOP 3 seriálů. Musím však přiznat, že pátá série už bohužel často opakuje zápletky a vtipy ze sérií předešlých, takže to není taková čurina jako dřív. Navíc mě opravud hrozně moc mrzí, že už v ní nefiguruje moje oblíbená postava Erlicha Bachmana. Pořád se ale jedná o seriál, jehož sledování si hrozně užívám a těším se na každý následující díl. Nezbývá tedy než dodat, že už se nemůžu dočkat na šestou sérii :-)

• 26.11.2019  20:31
    Anne s E na konci (TV seriál) (2017)

Podle mě jeden z nejlepších seriálů EVER.

• 27.3.2017  18:55

Když se zvířátko mračilo, bylo podle mě moc roztomilé. Tím to ale končí. Haf!

• 16.9.2017  20:57

Rok 2017 sice ještě nekončí, ale dle mého názoru tento film už letos nic nepřekoná! Tohle je naprostý skvost. Nemohu se dočkat, až si ho dám podruhé. A potřetí. A pak ještě jednou.

• 19.2.2020  09:01
    MINDHUNTER: Lovci myšlenek (TV seriál) (2017)

Před prvním dílem jsem si o seriálu moc nezjišťoval a nic moc jsem ani neočekával. Po úvodních titulcích se ale situace radikálně obrátila. V tu chvíli jsem totiž zjistil, že na režisérském křesle seděl David Fincher. Najednou jsem se těšil na to, co přijde. Bohužel rozjezd první série je na můj vkus až moc pomalý. Navíc se mi ze začátku pletly některé postavy a obecně se mi zdálo, že se sám seriál tak nějak hledal, než našel správnou provozní teplotu. Když se do ní ale v polovině série dostal, ze svých standardů už neslevil a vzestupný trend si podle mě držel až do konce druhé série. V krátkosti řečeno - slabší začátek, potom pecka, konec druhé série naprostý strop, opravdu mě mrzí, že nebude třetí.

• 27.3.2020  12:43
    Dobré místo - Série 1 (série) (2016)

Po shlédnutí pilotního dílu jsem neměl moc chuť na další. Dal jsem tomu ale šanci a pokračoval dál. Nakonec se ze seriálu vyklubal "dost dobrej" bizár plný výstředního humoru, který mi (během apokalypsy) dokázal značně polechtat bránici. Jsem proto zvědavý na druhou sérii.

• 25.9.2016  11:34

Pokud by ses ptal, Adame, tak ano, včera jsme byli s Klárou v kině.

• 21.10.2019  22:05

První polovina filmu byla podle mě skvěle rozjetá a hrozně moc mě bavila. Druhá dost ubrala na tempu - začaly se malinko opakovat vtípky a události byly lehce předvídatelné - takže musím přiznat, že jsem se ke konci i trošku nudil. Vysoké hodnocení dávám hlavně za brilantní taneční scénu v hotelu, u které jsem se smál na celý žlutý vlak pana Jančury. Tímto zdravím spolucestující ve spoji z Prahy do Bratislavy :-)

• 3.2.2015  14:16
    Chlapectví (2014)

Myšlenka toho, že se nějaký film točil po dobu dvanácti let s těmi stejnými tvářemi, na nichž může člověk vidět, jak se ve skutečnosti mění, mě upřímně dost nadchla, a tak jsem byl na Chlapectví poměrně dost zvědavý. Skutečnost ale ani zdaleka nenaplnila vysoká očekávání. Můj filmový zážitek poskvrnil nejen (mně dost nesympatický) Ethan Hawke, ale především skutečnost, že samotné dětství a průběh dospívání mladého člověka, na které jsem se tolik těšil, nedostaly ve filmu tolik prostoru, kolik bych od toho čekal. Uběhly přibližně dvě hodiny od doby, co jsem se na film dodíval, a už se mi ani nevybaví žádná scéna, která by mne nějak extra zaujala! A to je pro mne jasným znakem průměrnosti! Sečteno, podtrženo: dobrý nápad s horším provedením.

• 1.1.2015  14:11
    Zmizelá (2014)

Rád bych na začátek řekl, že filmovou tvorbu strýčka Davida mám opravdu rád a co se jí týče, považuji ho za nesmírně schopného člověka. Nicméně faktem zůstává, že s jeho posledními filmy je to u mě pořád stejná písnička. Vždy se na ně dost těším, mám obrovská očekávání, ale nakonec zjistím, že si pro nás strejda David přichystal zase jen další příběh nějakého creepa (v případě Gone Girl dokonce "master creepa"), z něhož vám místy běhá mráz po zádech, občas si při nějaké scéně řeknete: "No, ty krabe, to snad ne!" a nebo se prostě taky někdy pozvracíte....neříkám, že se mi to stalo, ale daleko jsem k tomu neměl. Prostě a jednoduše, jeho filmy jsou díky mnohým aspektům vždy neuvěřitelně silným zážitkem, a v případě Gone Girl tomu není jinak. Za to si tě vážím, Dejvíku! ALE nebylo toho už dost? Nechtělo by to zkusit zase něco nového? Je asi pravda, že člověk by měl dělat to, co mu jde nejlépe, ale mě už to začíná připadat malinko ohrané. Omlouvám se.

• 7.11.2014  16:01

Pro mě velmi příjemné překvapení! Jasně, člověk ví, jak tento film skončí ještě dřív, než ho vůbec zapne. Na druhou stranu se mi zdá, že to za to stojí. Zpočátku jsem tomu moc nevěřil, ale řekl jsem si, že zkusím prvních pár minut, abych viděl, jak se vše bude vyvíjet. Film mne ale zpracoval natolik dobře, že jsem ho vypínal až se závěrečnými titulky. Je pravda, že Cesc Fabregas v hlavní roli nebyl moc přesvědčivý a občasné chyby ve scénáři mě více než jen štvaly. Nicméně to mělo vtip a šťávu, díky nimž jsem ochoten zapomenout na výše (ne)zmíněné nedostatky a dát 4 hvězdy!

• 22.1.2014  22:04

Přijde mi, že tohle je docela nudný film o ničem. Je tu však jedno velké ALE! Tím ALE mám na mysli epickou závěrečnou scénu, která mě naprosto dostala. Dostala mě natolik, že jsem se rozhodl ohodnotit film třemi hvězdičkami, i když jsem měl v polovině co dělat, abych ho nevypnul...no a co víc, donutila mě po dlouhé době zase něco okomentovat :) Takže asi tak...

• 28.12.2014  11:25
    L. H. (studentský film) (2013)

Co se dá čekat od filmu, který nese název Lord Hoven? Já čekal hromadu fekálního humoru, ale bohužel, k ničemu takovému nedošlo. Fekální to bylo, ale vtipné už tolik ne. Takže by se dalo říct, že se jedná film o hovně, a to doslova.

• 27.5.2015  15:50
    Muž z oceli (2013)

Omlouvám se, ale tento snímek hodnotím jako obrovský krok vedle. Neměl jsem na něj zpočátku vůbec náladu, ale když jsem viděl hodnocení na csfd, zkusil jsem mu dát šanci. Muž z oceli jí ale nedokázal využít, a to i přesto, že začátek se vůbec nevyvíjel špatně. Po docela zajímavé půlhodince se ale film proměnil v nekonečnou sekvenci akčních scén. A když říkám nekonečnou, myslím tím to, že jsem to nevydržel a po necelých dvou hodinách jsem projekci s nechutí a odporem vypínal, aniž bych čekal do konce.

• 15.8.2015  10:20
    Velký Gatsby (2013)

Absolutně nechápu, jak takový snímek, po jehož zhlédnutí hrozí riziko trvalých zdravotních následků, může být mezi červenými filmy na csfd, natožpak mezi dvoustovkou nejoblíbenějších. Všem, kteří ještě neměli to neštěstí se Gatsbymu podívat do tváře, bych doporučil, aby se mu vyhnuli velkým obloukem!

• 28.1.2013  17:51
    Atlas mraků (2012)

Musím uznat, že několik okamžiků se tomu filmu prostě nedá zapřít (např.: Podívejte se, pane, kde jsme.... Doma). Plusem je i fakt, že i když stopáž činí něco pod 3 hodiny, děj má stále spád a je na co se koukat... Ale že by to bylo víc jak na 3 hvězdičky? To se mi nějak nezdá... Několik příběhů, které spolu vůbec nesouvisí, a navíc herci, kteří jsou obsazeni do 7 rolí....? Promiňte, možná jsem ještě moc malej na tyhle filmy. A nebo Tom Hanks už neválí tolik jako dřív.

• 21.12.2015  22:59
    Méďa (2012)

Na začátku se mi chtělo brečet, protože jsem litoval malého Johna kvůli tomu, že nemá žádné kamarády. Na konci se mi chtělo znovu brečet. To už jsem ale litoval jen sám sebe, že jsem ztratil hodinu a půl svého života sledováním něčeho tak špatného.

• 9.8.2012  15:26

Není to úplných 100%, ale pět hvězdiček dám. A to hlavně proto, že "Temný rytíř povstal" je důstojným zakončením celé batmanovské série. Nolan tentokrát ubral vtípků, přidal více emocí a celý film nabil silnými dialogy. Nikdo už asi nebude tak nechutně dobrý jako Heath Ledger v roli Jokera, ale i s Tomem Hardym, který tentokrát představuje hlavního záporáka, se jedná o mimořádný filmový zážitek, který stojí za to vidět.

• 24.1.2012  19:24
    Drive (2011)

Musím se přiznat, že mám pro naturalisticky natočené filmy slabost. Jenže Drive mi už nepřijde ani tolik naturalistický jako spíš násilný. Po výborně "rozjetém" začátku mě druhá půle některými záběry trošku zklamala. Když můj oblíbený herec Ryan Gosling někomu rozkopal hlavu na padrť, chvíli jsem přemýšlel, jestli mám ve filmu pokračovat. Nakonec jsem však pokračoval a podle mě jsem dobře udělal, protože nic jiného se filmu vytknout nedá. Moc se mi líbilo zvláště obsazení hlavních herců, které podle mě oběma sedlo na výbornou, a soundtrack.

• 7.6.2013  14:11
    Kravaťáci (TV seriál) (2011)

Po první sérii bych pět hvězdiček rozhodně nedal. Seriál se totiž až moc dlouho zahřívá a do správné provozní teploty se dostává až na začátku té druhé. Musím ale říct, že teď (po skončení druhé série) nasadili tvůrci laťku ohromně vysoko a já jsem opravdu dost zvědavý, s čím na nás vyrukují v nadcházejících epizodách.

• 8.2.2012  19:36
    Moneyball (2011)

Od Moneyballu jsem toho čekal opravdu hodně a nejspíš proto jsem byl po zhlédnutí tohoto snímku dost zklamaný. Jediné, co se mi na nudném a nezáživném filmu, kterým se Moneyball může nazývat, opravdu líbilo, byla úplně poslední scéna, kdy si Brad Pitt v autě pustí tu dojemnou píseň, kterou pro něj složila jeho dcera. Řekl bych, že tahle scéna změnila moje mínění o tomto filmu. A to k lepšímu! Při té písničce se mi chtělo brečet společně s Bradem Pittem a nebylo to ptoto, že bych brečel štěstím, že film končí! Zrovna v tu chvíli jsem chtěl, aby ještě pokračoval.... Kvůli této scéně jsem dokonce chvíli přemýšlel o čtyřhvězdičkovém hodnocení, nakonec jsem si ale řekl, že jedna scéna nedělá celý film, takže jsem zůstal u těch tří.

• 10.2.2012  12:49

Ano, je pravdou, že občas jsem se u některé pletichy Jiřího Macháčka nebo vtipu z úst Bolka Polívky upřímně zasmál, ale ani tak to nemění nic na tom, že "romantické komedie", které zpracovávají téma manželské nevěry nemám zrovna dvakrát v lásce. A tenhle snímek není výjimkou!

• 28.1.2012  21:56

Zdá se mi, že David Fincher se po filmech, jakými jsou The Social Network nebo Podivuhodný případ Benjamina Buttona, vrací ke stylu filmů, na který jsem u něj byl zvykly a díky němuž se mi taky tento režisér dostal do podvědomí. A upřímně si myslím, že dobře dělá, protože tohle mu prostě jde! Muži, kteří nenávidí ženy je snímek, který má svoje mouchy, ale já mu i přesto dám pět hvězdiček hlavně proto, že David Fincher je zpět mezi živými. Na závěr bych mu ještě rád popřál, aby tu s námi vydržel co nejdéle, než se zase rozhodne vyrábět knoflíky nebo usilovně vynalézat sociální sítě!

• 13.3.2012  22:36

Opravdu originální film, který má blíže ke komedii než k dramatu, což se mi vzhledem ke zpracovávanému tématu líbilo. Zprvu se mi do něj ani moc nechtělo, ale hned po prvních minutách jsem poznal, že se bude na co koukat. A taky že bylo! Hlavní hrdinové spolu vytvořili vynikající herecký pár a společně se (alespoň z mého pohledu) zasloužili o zrození nové filmové senzace roku 2011!

• 20.5.2012  11:48

Zdá se mi, že tvůrci přišli s něčím málo novým, a tak jsem po béčkové komedii s názvem Pařba ve Vegas v mnohých momentech viděl spíše céčkové drama s názvem Pařba v Bangkoku. Je pravda, že občas jsem se neubránil smíchu, jinak se ale jedná o bezduchý film, který toho člověku moc nedá.

<< předchozí 1 2 3