Rammstein: Live aus Berlin (1999) (koncert)

Úžasný záznam, který mě při každém shlédnutí dokáže naprosto okouzlit a zamrazit zároveň. Skvělý výběr skladeb, opravdu vynikající záznam. Kluci jsou prostě absolutně úžasní! Vzhledem k tomu, že jsem zatím neměla tu čest zúčastnit se jakéhokoliv koncertu Rammsteinů, nemůžu posuzovat, jestli jsou Rammíci na živo pořád tak našlapaní, ale věřím, že se mi jednou i tento sen splní.

Zázraky přírody (2009) (pořad)

Jeden z nejlepších pořadů České televize. V dnešní době je to bohužel jeden z mála pořadů, který se dá sledovat ... Vtipný, zajímavý, nijak se neopakující, prostě pořad, který sleduju opravdu hodně ráda. Díky tomuto pořadu jsem se o přírodě dozvěděla hodně zajímavých věcí, které mě často docela překvapily. Přesto, že nejsem žádný přírodovědec, mě baví 'soutěžit' s ostatníma a počítat si své vlastní body za každý díl :)

Lovec démonů (2001)

Geniální. Absolutně geniální. Sice trošku předvídatelné, ale geniální! Jeden z nejlepších thrillerů vůbec, jsem moc ráda, že jsem měla tu čest tento film shlédnout! Matthew na svou roli dokonale sedí a zvládá ji naprosto úchvatně. Film mě uchvátil už v první minutě a držel si mě až do závěrečný titulků. Něco bylo sice docela předvídatelné, ale jako celek působí prostě úchvatně. K tomuto filmu se určitě strašně ráda vrátím i několikrát, protože mě prostě dostal nejen obsazením, zejména Matthewem, ale i svou atmosférou a dokonalým příběhem. Opravdu vynikající kousek!

Top Gear: Nejhorší auto všech dob (2012) (TV film)

Další skvělý Top Gearovský film, který úžasně pobaví. I přesto, že s výsledkem zas až tak nesouhlasím, James i Jeremy dokázali královsky pobavit i bez Riche. Nejlepší byl ale i přes to všechno konec, který byl sice předvídatelný, ale prostě skvělý. Je sice pravda, že byl hodně otevřený, ale co, aspoň si tam každý může domyslet své ...

Zlověstné ticho (2007)

Jeden z nejlepších hororů vůbec! Naprosto vynikající námět, která mě oslovil hned po prvním shlédnutí vybojoval si tak velmi vysokou pozici v mých oblíbených hororech. Geniálně zpracované, naprosto úžasné prostředí pro horor a navíc úchvatná tématika. Přesně tohle všechno člověk v dobrém hororu potřebuje ... Záhady, sem tam malá lekačka, pokud samozřejmě děj neznáte do posledního slovíčka, jako já. Dvojice Ryan - Donnie mě naprosto dostala. Oba jsou to skvělí herci, kterým jsem role naprosto věřila. Prostě Beware the stare of Mary Shaw. She had no children, only dolls and if you see her in your dreams, be sure you never, ever scream!

Za nepřátelskou linií (2001)

Absolutně nejlepší akční film, který jsem kdy v životě viděla. Owenovi role sedí naprosto nejlíp ze všech, podle mě je hodně velká škoda, že se věnuje z větší části komediím, obzvlášť těm romantickým. Owen má neuvěřitelný talent a troufám si říct, že je ho docela i škoda, pokud se plýtvá na romantické komedie. Tento film patří mezi mé nejoblíbenější hlavně kvůli Owenovi a jeho neuvěřitelném výkonu, ale samozřejmě taky kvůli skvělé režii a dechberoucímu příběhu. Že přeháním? Podle hodnocení ostatních asi ano, ale z mého pohledu je tento film jedním z největších skvostů, které kdy byly natočeny a upřímě mě mrzí, že se Owen nevydal cestou, která mu očividně sedí daleko líp. Každopádně film i přes svou smutnou povahu dokáže příjemně pobavit Owenovými vtípky, které odlehčují atmosféru a dělají film ještě kouzelnější. Takže za mě plných pět hvězdiček, 200% za film! Nádherný film, který vždy patřil, patří a bude patřit mezi mé absolutní TOPy kinematografie a osobně se vůbec nebojím jej označit jako nejlepší Owenův film, který už asi nikdy žádný překonat nedokáže ...

Richard Hammond's Top Gear Uncovered (2009)

Jeden z nejlepších filmů Top Gearu ... Jeremy ani James mi nechyběli, konečně tu máme názor jen a pouze Richiho, mého nejoblíbenějšího moderátora z trojice Top Gearu, takže pro mě prostě plný počet! Obrovsky potěšili Audi, Porsche, BMW, Pagani, Lambo i Ferrari, což jsou vlastně všechno mé nejoblíbenější značky - R8, 911 a Zonda v jejich čele. Prostě Top Gear přesně podle mého gusta! Vtipné pasáže proložené krásou těchto aut, co víc bych si mohla přát ...

Papíry (2012)

Opravdu krásný krátkometrážní film. Originální, milý, prostě Disney ... Trošku mi připomíná Signs, možná to tím byl trošku inspirované, každopádně opravdu stojí za shlédnutí.

Top Gear speciál: Napříč Evropou (2013) (TV film)

Nejlepší TV film Top Gearu! Vtipný, akční, úžasný výběr aut, nádherné prostředí, prostě všechno, co jsem si od toho slibovala. Sice mám Jamese ráda stejně jako Jeremyho, ale myslím si, že tu vůbec nechyběl ... Protože přece jenom vtipy o Jamesi Mayi jsou lepší, když James May není přítomen, no ne?

Jak prosté (2012) (seriál)

Vzhledem k hodnocení a připomínkám k seriálu od mých známých a ostatních lidí jsem od seriálu zas až tak nečekala. Ano, je pravda, že je to občas trošku přehnané, nesmyslné a hodně předělané, ale proč ne ... Dost mi to připomíná Mentalistu, což je jeden z mých nejoblíbenějších seriálů, takže si myslím, že si nemůžu absolutně na nic stěžovat. Má to dějovou linii, reálné případy a reálné řešení. A navíc, dvojice Johnny & Lucy mi přijde snad naprosto nejlepší ze všech filmových parťáků vůbec! Zatím jsem sice teprve u první řady, ale opravdu si nemůžu stěžovat ... A pro rýpaly - kdyby jste si odmysleli, že jde o Sherlocka a brali to jako normální kriminálku jako je už zmíněný Mentalista, pořád by to bylo tak strašné?