Babovřesky (2013)

Babovřesky mě absolutně nikdy nelákaly. Nikdy před tím jsem viděla trailer, dokonce jsem si ani nikdy nepřečetla obsah. Bohatě mě stačily billboardy po celé republice a až nechutná propagace ... V ten okamžik mě bylo víc než jasné, že film bude stát absolutně za hovno ... Když jsme potom jeli na dovolenou autobusem, bohužel jsem se Babovřeskám neubránila. Současný a zároveň urážlivý rádoby humor mě dokázal akorát pořádně naštvat a maximálně znudit. Herecké, či spíše neherecké, výkony byly naprosto příšerné! Kromě Lukáše Lagmajera, Veroniky Žilkové, Lucie Vondráčkové a Jana Dolanského se na ostatní herce skoro nedalo ani dívat. Navíc mě šíleně iritovaly zrychlené záběry "babek". Nakonec mě ale Babovřesky přece jen trochu překvapily. Vtipy starší než polovina hereckého obsazení mě sice vůbec nepobavily, ale u některých scén jsem se občas i zasmála. Sice ne moc a už vůbec ne často, ale přece jenom ... Když jsem potom uvažovala o hodnocení, dospěla jsem k záběru, že dvě a půl hvězdičky jsou tak akorát ... Ale na kterou stranu se přiklonit? Nakonec jsem se přece jen rozhodla, že ohodnotím třema hvězdičkama, protože mě film nakonec opravdu docela překvapil. Každopádně ale hodnocení dvou a půl hvězdiček stále platí!

Babovřesky 2 (2014)

Po shlédnutí prvního dílu jsem Babovřesky 2 opravdu neměla v plánu sledovat ... Babovřesky byl podprůměrný film, ale dal se sledovat ... Stačil mi jen trailer, abych věděla, že Babovřesky 2 už jsou jen komerční "protahovačka", která je navíc pořádně stupidní a navíc úplně zbytečná ... Jenže bohužel, ani "dvojce" jsem se neubránila. Mamka je z Babovřesk nadšená, a tak jsem s ní teda přisedla k televizi. Už od začátku filmu jsem ale nemohla přestat kroutit hlavou. Herecké výkony se snad ještě zhoršily, o scénáři radši ani nemluvím. Okamžiků, u kterých bych se zasmála taky značně ubylo, Neříkám, že nebyly, ale oproti prvnímu dílu jich bylo teda opravdu hodně málo. Možná tři? ... Sice hodnotím jednou hvězdičkou, ale ve skutečnosti film stál za půl hvězdičky. Odpadem jsem se nakonec rozhodla nehodnotit hlavně proto, že jsem se přece jen párkrát usmála a taky protože jsem přece jen viděla i větší odpady ...

Baby (2000)

Baby je vcelku hodně psycho film, podle obsahu jsem čekala něco trochu jiného. Možná bych musela mít nějakou zvláštní úchylku a nebo být taky pod vlivem, abych tento film dokázala ocenit. Nechápu smysl toho film natočit z pohledu pod vlivem drog, protože z toho dle mého vyšla podivná "cringe" slátanina, na kterou mi bylo až skoro nepříjemné se dívat. Kdyby právě to byl účel filmu, možná bych hodnotila jinak, velmi o tom ale pochybuju.

Back Soon (2007)

Pokud jde o příběh, nemůžu si vůbec stěžovat. Co mi ale hodně vadilo, byly ty naprosto nepochopitelné vstupy a hlavně ta 'ubohá' pomsta ... Pokud se režisér snažil film o něco prodloužit, mohl vymyslet něco daleko lepšího ... Další věcí, které mě docela dost zarazila, byl polibek Gila a Adrian, když podruhé 'umřel' ... Prostě proč? ...Každopádně je to moc pěkný film, který ráda shlédnu znova, i když budu muset občas trochu přimhouřit očko ... Největším překvapením byl ale Spencer se svým přiznáním ... A, i když to docela nerada přiznávám, vůbec bych se konci v prospěchu Spencera nebránila, protože přece jen mi k Loganovi seděl líp než Gil ...

Báječná léta pod psa (1997)

Nevím, jestli je to tím, že jsem od filmu čekala něco jiného, a nebo tím, že jsem tuto dobu nezažila, ale Báječná léta pod psa na mě působí jako průměrný film. Herecké výkony jsou sice perfektní, ale příběh mi ve finále nedal nic, na co bych po shlédnutí mohla vzpomínat.

Banán (2010)

Totálně nejvtipnější kraťas všech dob! Pokaždé, když ho vidím, tak se směju od začátku až do konce a ještě deset minut po tom. Prostě Banana!!!

Barry the Clown (2012)

Tak nějak pořádně nevím, jak tento kraťas ohodnotit ... Sawyer byl opravdu vtipný, ale tak nějak jsem pořádně nepochopila význam tohoto filmu ... Hodnocení se pohybuje někde mezi třema a čtyřma hvězdičkama, kde přesně ale netuším ... Barry the Clown opravdu není špatný film, ale bohužel postrádá tu jiskru, která by z něj udělala pořádnou srandu ...

Bastardi (2017)

Father Figures mě opravdu příjemně překvapil. Trailer mě sice zaujal a taky pobavil, naučila jsem se ale na trailery nevsázet. Některé scény sice byly zbytečné a některé byly vyloženě "cringe", ty příště asi přejedu rychloposuvem, celkově byl ale Father Figures vcelku vtipný film se skvělou zápletkou, že se divák neměl šanci nudit. Ani závěr mi k mému překvapení nepřišel stupidní, což většinou u takových filmů bývá. Rozuzlení zajímavé a dá se říct, že i překvapivé. Hvězdičku ubírám kvůli začátku, rozjezd to sice nebyl špatný, ale když je mi při sledování trapně za samotné herce, určitě filmu nemůžu a nechci dát všech pět hvězdiček.

Bažanti jdou do boje (1974)

Bažanti jdou do boje je jeden z nejlepších filmů Les Charlots. I přesto ale zase hodnotím čtyřma hvězdičkama, protože od chvíle, kdy se Bažanti dostali na statek, šlo to s dějem i zábavou trochu z kopce. Samozřejmě netvrdím, že jsem se nebavila, ale zase, boj byl až příliš dlouhý a scény se opakovaly, takže ve finále některé scény díky své délce nevyzněly tak, jak měly.

BearCity (2010)

Nejdřív jsem si nebyla tak úplně jistá, jestli tohle bude něco pro mě, protože chlapy tohoto typu nevyhledávám ani v tom nejposlednějším případě, ale ... Už od začátku jsem umírala smíchy, v průběhu filmu jsem si dokonce zvykl na ty 'medvědy' a konec mě opravdu dostal, protože nejen, že dosáhl přesně toho, co se od něj očekávalo, dokonce předčil moje očekávání. Opravdu vynikající vtipná komedie, kterou bych já osobně rozhodně doporučila! Musím říct, že jsem si ten slavný páreček Tylera s Rogerem nedokázala zad tak dobře představit, ale když na to přišlo, musím uznat, že to je jeden z nejroztomilejších párů vůbec. Dokonce ale ani Fred a Brent nejsou zas tak k zahození ... Každopádně si myslím, že si tento film opravdu plný počet zaslouží, mě se to prostě líbilo!