Zodiac (2007)

Naprostá bomba. Nejlepší film, který jsem v životě viděl.

Poseidon (2006)

Nemůžu si pomoct, ale tohle se mi fakt líbilo

Tunel smrti (2005) odpad!

Jeden kámoš mi říkal, že je to hustý a druhý řekl, že se budu bát. A dobrých prvních třicet vteřin to tak i vypadalo, ale potom sem pochopil, že je to ten nejhorší horor od dob Halloweenu 3. Film Vás vůbec ničím nevyděsí, nemá hrdiny, kterým byste fandily, nemá hezkou hlavní hrdinku a hlavně nevěřte nápisu Podle skutečné události, protože taková konina se určitě nestala.

Walker, Texas Ranger (1993) (seriál)

Tohle je jenom za čtyřepizodu, kde je Walkerův protivník Michael Ironside

Absurdistán (2006) odpad!

Největší omyl co jsem si kdy půjčil

Harry Potter a Fénixův řád (2007)

Strašně odlišný film oproti straším bratříčkům. Film nedodržuje to co zavedly předchozí filmy, moskomorové jsou jiní a, když se spojí přes krb Sirius s Harrym je to také jiné. Ale co na tom, když jsou ve filmu scény s dílů minulých. Nevím kde začít, protože je toho hodně - 1) Fénixův řád je podle mě zatím (nečetl jsem 7.díl) v knižní podobě naprosto vrchol harryho dobrodružství. A filmu se dá říct to samé, protože je jak jsem si to představoval. Pravda některé motivy jsou pryč, ale drží to pohromadě a je to záživné. 2)postavy jsou zase otrochu starší, ale harry udělal tak obrovský krok vpřed, že to až není možné. Cose týče nováčků tak rozhodně nejlepší je Dolores, které bych dal ránu, jenom se na ni podívám. Další nové postavy jsou také dobré, ale nemají tolik prostoru a to platí i o starých známých. Nejvíc mě mrzí Snape a Lucius Malfoy. 3) Asi největší zápor je smrt Siriuse, protože ta byla opravdu trapná, zatím co v knize měl umířít po dechberoucím souboji, tady dostal kouzlem po hlavě a umřel. Ale to co následovalo potom, mi to vynahradilo. Bitva mezi Voldemortem a Brumbálem byla famózní podívaná, která se u mě řadí k nejlepším bitkam ve filmech na 3.místo - 1. je duel Anakina a Obi-Wana, 2.je poslední bitva v Transformers.Takže celkem jsem z nového Pottera unešen, je to jízda, na kterou jsem čekal 4 filmy a je to první Potter po jehož skončení jsem čekal, že hned začne Princ dvojí krve. Takže favorita příštího roku už mám a doufám, že Yates opět všem ukáže jak má správný Potter vypadat. ( Nic proti předchozím dílům, ale tohle je už prostě jiná liga)

Ztraceni (2004) (seriál)

1.SERIE - 100% 2.SÉRIE - 90% 3.SÉRIE - 90% 4.SÉRIE - 100% 5.SÉRIE (po 9ti dílech) - 100%

Do hlubiny (2005)

Ty tři jsou za Jessicu Albu, jinak je film hodně nic moc