Krutá rasa (2006)

Tak tohle mědostalo. Ani si nepamatuju, kdy jsem takhle naposledy fandil hlavním hrdinům.

Casino Royale (2006)

Hodnoceníobsazení 10/10, hudba 10/10, režie 10/10, scénář 9/10, akce 10/10, bond 21: - S novým bondem přišel i nový kabát.Tahle bondovka má všechno co chybělo posledním dvoum bondovkám s Brosnanem.Skvělí scénář,který jde ruku v ruce s bondovkami Conneryho.Danie Craig je po Connerym nejlepší bond,jeho výraz parchanta a vystupování,dostalo bonda na vyšší úrověň.Bondgirl v podání Evy Green je jedna s nejhezčích.Záporák je svině jedna báseň.Jediné co lze vytknou je Felix Leiter,nic proti Jeffreymu Wrihgtovi,ale Leiter má být běloh.A nakonec režie Martin Campbell po Zlatém oku natočil jen jeden dobrý film a to Zorra:Tajemnou tvář,a tak sem se bál,že casino pohnojí,ale mýlil jsem se,Campbell natočil Casino výborně.Celkově se Casino povedlo na výbornou a je rozhodně jedna z pěti nejlepších bondovek.Film: 95%

Zítřek nikdy neumírá (1997)

Hodnoceníobsazení 10/10, hudba 10/10, režie 9/10, scénář 8/10, akce 10/10, bond 18: Brosnanův vrchol,který už v následujících dvou bondovkách nedokázal překonat.Vynikající vybavení od Q,hlavně to nezničitelné BMW je fakt cool.Bohužel bondgirl v podání Michelle Yeoh mě nezaujala,to rozhodně víc Teri Hatcher jako manželka hlavního záporáka a propos hlavní záporák v podání Jonathana Pryce je hned po Adolfu Celim druhý nejlepší záporák celé série.Celkově Brosnan dosáhl toho co Connery nebo Moore stal se Jamesem Bondem.Film: 90%

Špion, který mě miloval (1977)

Hodnoceníobsazení 10/10, hudba 8/10, režie 9/10, scénář 10/10, akce 10/10, bond 10: Moore ve vrcholné formě.Po této bondovce Moore zratil agentský šarm.Vynikající ukončení první desítky,s několika velkými +.1.Jaws v podání Richarda Kiela (bohužel v Moonrakerovi už z něj udělali debila,který zvoře všechno co může),2.Curd Jürgens jako Stromberg,který je jeden z nejlepších záporáků,3.Barbara Bach jako nejhezčí bondgirl,která byla vybraná,4.Samozřejmě Roger Moore jako James Bond,mimochodem tohle je jeho nejlepší výkon v roli agenta 007.5.Vynikající scénář,který se těžko překonál,taky žádný další Moorevův Bondfilm nebyl tak dobrý.Cekově je tato bondovka jedna z pěti nejlepších.Film: 90%

Andromeda (2000) (seriál)

1.SERIE-100% 2.SERIE-60% 3.SERIE-70% 4.SERIE-90%

Invaze (2005) (seriál)

1.SERIE-100%

Lovci duchů (2005) (seriál)

1.SERIE-100% 2.SERIE-100%

Smallville (2001) (seriál)

1.SERIE-90% 2.SERIE-90% 3.SERIE-90% 4.SERIE-100% 5.SÉRIE - 100% 6.SÉRIE - 100% 7.SÉRIE - 100% 8.SÉRIE (po 16ti dílech) - 100%

Hvězdná brána (1997) (seriál)

1.SERIE-100% 2.SERIE-100% - 3.SERIE-80% 4.SERIE-50% 5.SERIE-90% 6.SERIE-90% 7.SERIE-100% 8.SERIE-100% 9.SERIE-60% 10.SERIE-80%