Liga spravedlnosti Zacka Snydera (2021)

Digitální hnůj. Uleptaný komiks, který oživl mrdkou Zacka Snydera. 4 hodiny hloupé onanie, která ale poměrně utekla. Teda až na to, že to mělo kurva 4 hodiny a po dvou jsem to vypl. Potom zvládl hodinu a tu poslední čtvrtou trpěl jak po koňské dávce ketaminu. Proč tohle kurva vzniklo? ...

Mikýřova úžasná pouť internetem (2020) (pořad)

Ten malej prcek je fakt vtipnej. Možná je to to nejvtipnější, co jsem kdy viděl. / Hm, tak už není. Kvalita goes down.

Night Stalker: Hon na sériového vraha (2021) (seriál)

Dobové záběry a atmosféra na jedničku. Naravit do dobrý do doby, než odhalí, kdo je ten psychopatickej mamrd, který terorizuje Kaliforni. Potom to jde trochu dolů a chybí vlastně důvody, hlubší motiv a tak nějak to vychází na plýtko.

The Haunting - Záhadné sídlo Bly (2020) (série)

Má to trochu nevyvážený průběh. Některé díly lepší, některé horší. Dojemný konec. Lekačka dost prvoplánová, za stak strašidelný to není. První série byla třeba 200x víc scary.

Ted Lasso (2020) (seriál)

Hodnocení 86%? Nechápu.

Halloween (1978)

Hm, občas nuda (hlavně uprostřed). Občas je to pěkně napínavé. Z pohledu dnešního diváka v roce 2020 se jedná spíš o parodii. V roce 78 určitě totální bomba. __ Nesmíte u toho zapnout mysl, protože potom vám to přijde jako totální píčovina.