Old Guard: Nesmrtelní (2020)

Scénarista se jeden večer díval se svojí starou na první solovou Wolverinovku a hned u závěrečných titulků ho napadl originální počit... Film o nesmrtelných žoldácích, které samozřejmě hledá banda kokotů, aby na nich dělali pokusy. __ Máme tady kočičku Charlize v slizkým lesbo looku (která má dokonce i české občanství), dvě nesmrtelný buzny, nějakýho nezajímavýho šaška, asiatku v rakvi a samozřejmě černošku. Nesmrtelnou bubu. Jasně, protože dneska filmy o bílých a hetero netáhnou. __ Originální je to asi jako Guccy z Holešovic. __ Záporák je jak ze skat porna, kdy na sebe lidi serou výkaly. A on vypadá přesně jako to hovno. A úplně stejně to hraje. __ Předvídatelné, jedno klišé střídá druhé a po 20 minutách jsem doufal, že už to skončí. Já nesmrtelnej nejsem, takže nemůžu úplně ztrácet čas. Ale ztratil jsem ho, i když jsem si pasáže posouval. Kdyby byl celej film dobrej jako závěr, bavilo by to.

Anna (2019)

Why not .) Bylo to celkem zábavné.

X-Men: Dark Phoenix (2019)

Moc špatný, Sophia Turner vypadá jak hovno, který někdo sežral a potom vyblil. A to je proste trouble. Velmi nezajimavý film a trochu jsem si posledních 20 minut musel poposouvat, nešlo to vydržet.

Birds of Prey (Podivuhodná proměna Harley Quinn) (2020)

Mohl to být dobrej film, ale je to bohužel totální smradlavá sračka. Jako porno by to fungovalo líp. MILF hispánka, sexy míšenka, zfetovaná blondýna a od pohledu krátkovlasá lesbička. Boží.

Světová válka Z (2013)

Ta rodinná linka mě tam mega vytáčela, ale jinak povedený film. V tuhle dobu karantény koronaviru? Ideálka!

Co na to Češi (2016) (pořad)

Je to super, dost mě baví, jak jsou lidi vypatlaní a jak se Matonoha musí snažit, aby to zvládnul. Se divím, že ještě nezačal chlastat :)

Le Mans '66 (2019)

6 a půl hvězdičky. Takové filmy se natočí jednou za deset let. Bravo.

Parazit (2019)

Toho Oscara to dostalo jako za co? ...