• Krátkometrážní

Psí veličenstvo (2019) odpad!

Veličenstvo mě otrávilo během prvních deseti minut...potom už to mám v mlze. Jen jsem se sama sebe ptala, čí je to asi agitka? Pak jsem si říkala, že bych si měla odlakovat nehty. Taky jsem si opakovala, že psy mám pořád ráda, protože oni za tohle nemůžou. A taky mě napadlo, že bych si měla vyžehlit roušky. Takže celkem produktivních 92 minut. No, a pak už byl konec. Haleluja!

V síti (2020)

Celkem slušný vzorek... Nejsem náctiletá dívenka, takže vím, co jsou někteří muži schopní dělat, když jsou na síti, ale i tak fujtajbl! Musím dodat, že byly momenty, kdy jsem se zasmála. Nebylo to cynické, jen prostě vidíte, jak je to ubohé. Co si budeme povídat...neznám snad jedinou ženu (bez ohledu na věk, vzhled, atd.), která by nedostala jedinou fotku pánského přírození. Prostě to tak je. Oceňuju snahu tvůrců, a pokud to aspoň pár dětem pomůže, aby se nezapletly, bude to úspěch jako hrom. *V souvislosti s děním doby - proč není konečně virus, který by způsoboval ztrátu genitálií u všech úchylů a násilníků? Konečně by byla nějaká sranda.

Ona (2013)

Rozhodně zvláštní a opravdu dobré. A víte, co je hrozné? Pořád jsem čekala, že půjde o nějaké spiknutí strojů! Je vidět, že už si neumím užít romantiku. Rozhodně je nad čím přemýšlet, když spousta z nás žije svoje virtuální vztahy a přátelství, která znamenají dost, ale ve finále neznamenají nic. To je život.

Národní třída (2019) odpad!

Jako vážně? Tohle se mi honilo hlavou celou dobu. Vlastně sama sebe obdivuju, že jsem tenhle majstrštyk dala celý v jednom zátahu. *A přesně kvůli takovým snímkům, nechodím dobrovolně na naše filmy do kina....

Joker (2019)

Jedna známá mi dneska řekla, že Joker není film o tom Jokerovi z Batmana. Prý je to film o pošahaném týpkovi z dnešního New Yorku. Tak si říkám, že to teda musím konečně vidět, protože jsem mimo mísu. No....a on je to film o Jokerovi z Batmana! A jak dopadla konfrontace se známou? Prý chtěla vědět, jestli to poznám.... Tak určitě. ;) Jinak, Joker je strhující a říkám si, že čas od času jsme asi všichni Joker, stejně smutní a prázdní. *Konečně zase zážitek z filmu.

Parazit (2019)

Já prostě moc nejsem na tyhle asijský srandy.

Peče celá země (2020) (pořad)

Nejlepší je, když jste v dietě a v sobotu večer se podíváte, jak peče celá země. :) Je to fajnovka na pohodu. *I love sacharidy forever!

To je vražda, napsala (1984) (seriál)

Někdo snídá u Tiffanyho, já snídám s Jessicou. *prostě to miluju. Jesička rulez!

Mrtví neumírají (2019) odpad!

Tak takhle vypadá esence nudy. Představa, že bych za tohle zaplatila v kině. Ach! No, prostě velký špatný, a ufo vůbec nepomohlo, ba naopak. Po pravdě to byl tak velký wtf zážitek, že už se snad nikdy na film těšit nebudu...pro jistotu.

Tiché doteky (2019)

Říkám si, že se nechala zmanipulovat docela snadno... Jinak nevím, co dodat. Snad jen - *Trochu mě to rozhodilo.*