• Krátkometrážní

Lucy (2014)

Stylová lahůdka pro fanoušky neotřelého vizuálu a sexy Scarlett. Stačilo úvodních cca 10 minut, aby mě tenhle snímek měl v hrsti. Není šance to zastavit a vy jen čekáte, kam okolnosti vyděšenou blondýnku zavanou. Chladnokrevnost proti křehkosti, a rychlý obrat v chování hrdinky s rostoucím využitím její mozkové kapacity. Geniální? No, nechci přehnaně chválit, ale nejde neocenit superskvělá hudba! Díky zvuku to jde prostě celé o level nahoru. A to, že konec je lehce, ehm, mimo? No, přátelé.....natočte to samotní a lépe. Good Luck! *Scarlett na Hrad!

Noe (2014)

Já vážně nevím. Nečekala jsem agitku na Petu. Sice vím, že všechny ty eko a bio věci jsou děsně trendy, ale nepřipadá mi, že by přidávaly na trendovosti psycho Noemu. Celkem bych brala, kdyby to bylo celé, tak nějak víc fantasy. Proč nepřidali ke kameňákům nějaké hobitky, elfíčky a Gluma? Nebo chodící stromy a mluvícího lva? A proč zcela vynechali duhové poníky?? Jako rozumíte mi, ne? Taková notoricky známá látka si zaslouží buď klasičtější zpracování nebo totální úlet, který se předlohy drží jen okrajově (loď, voda, zvířata, spousta mrtvých lidí). Tenhle patvar, který je půlku děje totálně hustý, a další půlku už si zas šťouráte nudou v uchu, je sice koukatelný, ale neuspokojí. A pokud byla snaha o poselství něčeho nad námi, vyzněla do prázdna, což je smůla, páč potenciál by byl.

Evoluce (2011) (studentský film)

Ach jo. Nebudu dávat odpad, i když bych měla. Sice je to záležitost, která mele kraviny, na druhou stranu animace je vyvedená fajnově. Tak teda jo, žvatlej si dál, že evoluce je blbost. Já se nad to povznesu a dám ti dvě hvězdy. Trumbero.

Hledám přítele pro konec světa (2012)

Vrtá mi hlavou, jaké to je, vědět, že konec je blízko? Asi celkem pruda, ne? Dál mi vrtá hlavou, co bych dělala já? Sebrala bych odvahu, říct všem všechno? Ty jo....to by teda byla prča! Každopádně, film s nápadem a sympatickým obsazením. Síla lásky, a tak dál, prd, blá blá. No, co myslíte? Dostalo mě to. Smála jsem se, a slzy v závěru zapírat taky nebudu. Prostě stálo to za to. * Rob Korddík sexy jako nikdy předtím :-*

Zlatovláska (1973) (TV film)

Jako malá Lyli, jsem tuhle pohádku milovala. Díky ní vznikla moje nekonečná touha, stát se modrookou princeznou se žlutýma vlasama (těžce nepravděpodobné). Stojí za zmínku, že již tehdy jsem propadala lásce k zomboušům, i když z mrtvých vstalý Jirka, je na můj vkus málo olezlý. No jo, chutě se tříbily s věkem uživatelky. Z dnešního pohledu velké Lyli, dílko neztrácí nic na pohádkovosti a romantice, jen ty blond vlasy už mě moc nelákají (kecááám).

Bound 3 (2013) (hudební videoklip)

Ujetá parodie na jeden zmršený videoklip. Nemůžu si pomoct, ale podobný úchylárničky mě baví. Seth je sexy a James prostě mucky. Záležitost, která nepotěší jen fanoušky Káně Vestíka.

Rango (2011)

Mám ráda malé zelené ještěrky, protože jsou legrační a neděsí mě. Takhle potvůrka byla i dost uvědomělá a cool, takže tím líp. Animace byla výborná. A to je, co do kladů. Jinak můžu říct jen to, že už dlouho jsem tolik neváhala, jestli se mi viděné líbilo, či naopak. Jako jo, sem a tam jsem se uchechtla, ale těžko říct, jestli to nebylo spíš ze soucitu. Rango je prostě dobře odvedená animace, jen ten děj bez humoru to tlačí příliš dolů.

Zombies: Den-D přichází (2008)

Kdy si pustit tenhle snímek? Za 1. Ve chvíli, kdy už týden zmíráte na virózu a nevěříte, že by mohla skončit. V tom stavu vám určitě zvedne náladu, jaký přerod vás možná čeká. 2. Pokud už jste znudění svěžími a sličnými maratónskými běžci. Zombosprintér by v reklamě na Najky, vypadal přece tááák hezky! 3. Pokud chcete zaručený návod, jak se rychle, a co nejvíc neefektivně zbavit munice. Jj, dej do ruky zbraň vojákovy a už si nevystřelíš...

Zrození Planety opic (2011)

Už nikdy se nebudu před výběhem šimpanzů, cítit bezpečně! A víte, kde byl problém? Tu drzou Čitu v mládí málo řezali. Se jednou zhoupne na větvi a hned se cítí hrozně drsně...tohle tedy ne! *Po provaru, který Planetám opic způsobil Timča Burton, přišla pocta legendě. No, haleluja!

Sladké pokušení (2010) (pořad)

Hlavně si nemyslet, že je to jen další pořad o vaření. To pozor! Tohle je regulérně nejhranější reality šou, se kterou jsem měla čest. Dvě sestry – a to jim nevěřím!, vždyť se na ně podívejte – mají cukrárnu, kde se zmůžou jen na výrobu mafinů, které patlají máslem a jako vrchol geniality je napichují párátkama na polystyrenové šablony...a prej je to asi dort, nebo co. Fakt nevím, asi jsou ti Emeričani prostě dál. Ovšem největší záhadou je pro mě to, že s tím, jak nezvládají a nestíhají, vedou celkem zajetou firmu....údajně. Btw. tu práci v kuchyni, jim věřím asi stejně jako empatii ministryni sociálních věcí. Pac!