Avengers: Age of Ultron (2015)

Odfláknuté, jak se dalo čekat. Trailer=film. Akce, výbuchy a občas ty vtipné poznámky proč ne.., ale už to chce něco nového.

Očista: Anarchie (2014)

Lepší než jednička, ale k dokonalosti to má daleko.

Terminator Genisys (2015)

Úžasné intro, které mě doslova pohltilo, to je asi tak vše. Není to vůbec špatný, ale když už reboot, čekal jsem něco extra.

Pořád jsem to já (2014)

Asi nejlepší role hlavní herečky? Nejspíš ano. Jako drama to působí reálně a občas velmi drsně.Jullianne Moore to zahrála tak skvěle, že se mi místy chtělo i brečet, právem zasloužený Oscar. Ale co nepochopím je ten konec, to mi nějak do hlavy nesedlo, škoda. Ale rozhodně stojí za to se na to podívat, žádná ztráta času.

Jurský svět (2015)

Nostalgie. Jsem rád, že po těch několika letech se vrátil Jurský svět a to ve velkém. Ale bohužel musím oznámit, že to až tak velkolepé nebylo,spíš se jednalo o jedno velké zklamání. Film působí z traileru velmi nadupaně, ale to je asi tak vše, protože všechny dobré scény jsou v traileru. Čekal jsem na pokračování a taky jsem ho dostal. Z kina jsem odcházel zklamán a bylo mi i do breku, protože všechny předchozí díly byly pro mě srdcovky. Přijde mi, že film byl udělán jen pro děti, některé scény mají působit vtipně , ale jsou až k pláči trapné. U některých scén jsem byl zklamán, kdy daný tvor zabíjí člověka a vše je najednou překryté nějakým předmětem WTF? Nejlepší momenty filmu? Rozhodně začátek, kdy nás do jurského světa provází nádherná hudba,odkaz na první díl, scéna kdy hlavní dinosaur je pronásledován a zároven kdy pronásleduje a trhá některé postavy a jinak asi tak celý jurský svět. Neskutečný zážitek se vrátit zpět. Děkuju, že jsem se toho dočkal, film mě zklamal to ano, ale že bych na to vzpomínal špatně? To zas ne. Očekávám další díl.

96 hodin: Zúčtování (2014)

Bída, jediné slovo které mě v tuhle chvíli napadá. Typická dvojka.. to samé furt dokola a postupem času to omrzí. Liam je sympaták a táhne celou dějovou linii( táhne celý film, nevím jaká sra*ka by to byla bez něj). Megaton se nepoučil z chyb z druhého dílu a naservíroval nám dvojtou dávku sra*ek.

Noční běžec (2015)

Nic extra, klasická přestřelka,která je jenom okořeněná Neesonem a Harrisem.

Kingsman: Tajná služba (2014)

Vaughn prostě umí točit filmy. Je to drsné, vtipné a místy dokonale sehrané. Naprosto dobře odvedená práce.