BMAJTZ

ICQ: 321424854

<< předchozí 1 2 3 4 13 24 36 47
    • 2.7.2017  08:34
    Populace 436 (2006)

Koukatelné ale děsně předvídatelné a bez většího napětí.

• 4.5.2017  10:02
    13 Reasons Why (TV seriál) (2017)

Ten seriál je bravůrně natočená a dobře dramaticky vystavěný, problém bych měl ale s nosnou linkou. Většina popisovaných problémů je opravdu malicherná a přestože deprese může člověka dohnat až do krajních mezí, tak jsem zde kromě jedné (díl 12) maximáně dvou žádnou opravdu závažnou. Každopádně seriál jako takový výborný jenom se obávám, že není moc na co navazovat a pokud bude seriál pokračovat, bude to pouze ždímání látky. Naštěstí si první série díky finále vystačí vcelku sama a poslední díl lze chápat jako celkové zakončení.

• 6.1.2017  22:40

Za 3* nebýt posledních 20 minut.

• 15.10.2016  23:21
    Fargo (TV seriál) (2014)

Zatím po první sérii na 4*.

• 6.10.2016  23:17

Tak tohle rozhodně není Ghostbusters. Tohle je čistokrevná vykrádačka značky s cílem vydělat peníze, chybí tomu doslova všechno co měli původní GB. Tak například si tvůrci tohoto paskvilu neuvědomili, že GB vlastně nebyla čistokrevná komedie, bylo tam napětí, scény působily hororově a i ten příběh měl hlavu a patu. Tohle není až takový průser jak by se mohlo zdát, je to ale čistokrevná crazy komedie. Nějaká logika a napětí jde úplně stranou a ve výsledku film působí jako nesourodá směsice gagů. Za mne 2 hvězdy, ale tohle opravdu vzniknout nemuselo.

• 2.10.2016  18:05

Konečně originální příběh který nesází jenom na dávno odvyprávěné.

• 16.8.2016  17:19
    Pekelná kuchyně (TV pořad) (2005)

Nebudu předstírat, že jsem viděl všechny řady, ale 1-2 ano. Jako zábava na sobotní odpoledne to je docela fajn, ale rozhodně to není show o vaření. Tohle je reality show do morku kosti, a když mě vcelku bavily záběry z kuchyně tak ty zákulisní intriky už ani tak moc ne, pravidělně jsem je přeskakoval. Polovina tohoto pořadu je jenom tak na oko aby se neřeklo, ale to pochopíte už v průběhu prvního dílu. Bohužel co se týče jednotlivých řad je tento pořad zajímavý spíše pro účastníky než diváky. Koncept se v jednotlivých řadách děsně opakuje a málokdy přijde nějaká opravdová novinka. JInak řečeno pokud jstě viděli jednu řadu, jakoby jste viděli všechny.

• 4.8.2016  13:14
    One Punch Man (TV seriál) (2015)

O tom, že se jedná o zábavný animák nemá smysl se dohadovat, ovšem má i pár jasných mínusů. Jako parodie na všemožné superhrdinské filmy to funguje víc než perfektně, hlášek a "podivných" scén je tu halda, bohužel po chvilce sledování začíná být seriál poměrně repetitivní.

• 15.5.2016  10:10
    Kouzelníci (2013)

Stokrát viděné klasické schema jenom nepatrně jinak provedené. Originální to rozhodně není.

• 8.5.2016  22:20
    Pátá vlna (2016)

Stupidní hovadina.

• 27.3.2016  09:28

Za mne super, ve všech těch Marvel filmech, které už mi pomalu lezou krkem je tohle příjemná změna. Jasně je to temné až na půdu a sem tam nějaká barva by určitě neuškodila´, ale jinak jednoznačně jeden z těch lepších komiksových zážitků. Jen je trochu škoda, že fim byl jednoznačně hodně prostříhán, protože některé scény nedávají moc smysl. Jednoznačně palec nahoru, není to dokonalý film, ale většinu Marvel produkce to za mne osobně strčí do kapsy. Mimochodem ty teasery na další 3 postavy DC univerza mě docela potěšily, jen z toho Aquamana mám rozporuplné pocity.

• 8.2.2016  09:04

Za mne jde první sérii AHS, která prvoplánově staví na šokování. Ta série prakticky neměla příběh, takže se stavělo na okamžitých akcích. Série si pořád drží slušnou úroveň, ale od nové řady doufá v ucelenější příběh.

• 5.1.2016  09:36

Zdlouhavé, předvídatelné a víceméně nudné. Tady mě GdT docela zklamal, ale jeho rukopis jde cítit na míle daleko.

• 4.1.2016  12:37
    The Man in the High Castle (TV seriál) (2015)

Po první sérii tak 50%. Seriál je hodně poutavý, ale navíc strašně utahaný. Situace v těch 10ti dílech se dokonce opakují a co jsou ony filmy zač nám napoví až poslední díl. Jinak se 10 dílů pouze představují postavy a jejich motivy. Snad bude druhá série trochu víc akčnější.

• 29.12.2015  19:11
    Spectre (2015)

Nechci říct, že je to špatná Bondovka, ale je neuvěřitelně pomalá. Těch 150 minut se strašně vleče a prostě to vůbec nepůsobí moc úderně. Nejzajímavější z celého filmu je asi úvodní scéna. Za mě proto průměr.

• 24.10.2015  22:32
    Až oči mé se rozevřou (amatérský film) (2015)

Tak atmosféru to mělo o tom žádná.

• 24.10.2015  18:08
    Hrajeme s Alim (TV pořad) (2015)

Jsem naladěn pro komiksově, pro herně, a vůbec jsem pro celou popkulturu jako takovou, ale tohle je teda fakt průser. Rádoby youtubeři, rádoby vtipní a hlavně rádoby úspěšní. Navíc se snaží být děsně korektní, takže i když je něco totální průser takto ohodnotí jakože dobry. Za mne nikdy víc tady je špatně úplně všechno.

• 14.9.2015  10:06
    Ant-Man (2015)

Příjemné osvěžení v podobě nenamachrovaného Marvelovského hrdiny. Na poměry těchto filmů poměrně minimalistická zápletka, ve které se nezachraňuje svět, je příjemné překvapení. Obvykle mi u těchto filmů taky vadí vcelku stupidní jednoduchý humor, ten je ovšem v Ant-Manovi dotažen na jedničku, dělá si srandu sám ze sebe a hlavně se nebere vůbec vážně. Po Guardians of Galax jednoznačně jeden z nejlepších filmů tohoto univerza.

• 6.9.2015  11:25

Humor Jummyho Carra je hodně svérázný a rozhodně nemusí sednout každému. Já od něj zatím viděl jenom nějaké skeče na youtube a tak jsem se s vervou odhodlal pustit si i celovečerní verzi. Za sebe můžu říci, že mě nezklamal, dostal jsem dávku přesně toho co jsem očekával, černý nekorektní humor často zacházející až na hranici, kdy už si říkáte zda je vůbec ještě povoleno se těm vtipům smát. Sympatické mi příjde i to, že Jummy nevypráví historky, ale opravdu kulometnou rychlostí háže na lidi tipy, které prokládá dialogy s publikem. Je to takový mišmaš, který je konzistentní jenom z části. Přesto mě to bavilo do samotného konce. Nicméně to vystoupení mělo pár negativ. Segment s obrázky mi přišel tak trochu navíc, ale chápu, že je to jedna z mála příležitostí kdy si komik mohl docela odpočinou. Což Carr asi ocení když značná část jeho vystoupení je improvizovaná. Další vadou, i když nutno podotknout, že jde o vadu spíše mne jako diváka, jsou některé narážky, a protože nejsem občanem Velké Británie a neznám místní poměry, nemůžu nikdy pochopit jejich pointu. Mno a to nejlepší je jednoznačně interakce s publikem, které mohlo být i trochu víc. Je až s podivem co na sebe herci publikum vyžvaní a jak Jimmyho vůbec nešetří. Ten se ale neá a většinou je brutálně setře. Rozhodně hodnotím kladně, ale pozor opravdu to není zábava pro každého.

• 5.9.2015  11:57

Už krátce po začátku jsem si říkal na co to sakra koukám. Ten film je od začátku dost ujetý, a prakticky nedává žádný smysl. A to je co říct na to že se jedná o originální scénář a ne nějakou komiksárnu. Je to neskutečná kokotina, ale svůj styl to má, navíc herci se v průběhu natáčení museli fakt brutálně bavit.

• 4.9.2015  21:33
    Království prstenu (TV film) (2004)

Natahovaná nuda, ale 100% průser to není.

• 1.9.2015  19:36
    Infini (2015)

Pár zajímavých scén, pár zajímavých nápadů, ale celkově jde pouze o kompilaci a inspiraci z mnoha jiných filmů.

• 19.8.2015  14:12

Je to deda bizani až na pudu, ale nějak mi to vůbec nevadilo. Po pravde řečeno mi nevadila ani absence nějakého většího příběhu.

• 17.8.2015  12:15
    Volejte Saulovi (TV seriál) (2015)

Po dokoukání první série perfektní seriál a cítím (ale klepu na dřevo), že druhá si povede o chlup líp. Z náznaků posledního dílu první série se totiž z ještě docela poctivého Jimmyho stane oblíbený antihrdina Breaking Badu Saul a na to všichni čekáme. Tvůrci zatím jednoznačně ví co dělají.

• 17.8.2015  11:56
    Rick a Morty (TV seriál) (2013)

Je až k neuvěření kolik skvělých nápadů jsou tvůrci schopni vtěsnat do jednoho dílu. Některým tvůrcům by stačil jeden nápad na celou epizpdu, tady se s tím ale nešetří a šílenosti se sypou z rukávu kulometnou rychlostí. Na druhou stranu nic není úplně prvoplánové a všechno má v rámci seriálu logický smysl a to říkám zcela vážně i když jde o hodně ujetou zábavu. Další věc co mě úplně dostává do kolen je nekompromisnost autorů. Nevadí jim vyvraždit celé lidstvo stejně tak jako část rodinných příslušníků. Dokonce jim nevadí přecházet z totálního absurdna do opravdu emocionálně zdrcujících momentů. V současné době tento seriál nemám obdoby a doufám, že se nezkazí, je to to nejlepší co jsem z animované tvorby za dlouhou dobu viděl.

• 16.8.2015  21:11
    Det okända. (2000)

Takto nudný horor jsem už dlouho neviděl. Nevím o jaké atmosféře tady mluvíte na mne to mělo absolutně nulový účinek.

• 2.8.2015  16:43

Osobně jsem se do toho příběhu nebyl sto ponořit, i když nepopiratelné kvality to rozhodně má. Nejspíše pro ucelenější názor budu potřebovat druhou projekci.

• 2.8.2015  05:04
    The Ledge (2011)

Nevím co mělo být poselstvím tohoto filmu, ale vím, že měl mít tak o 20 minut míň. Nad tématem víra x fanatismus se tu rozepisovat nebudu, film o tom pojednává dost prvoplánově což mi osobně nesedí a to jsem nevěřící. Mimochodem příběh toho detektiva by byl taky docela solidní námět na drama.

• 31.7.2015  19:02
    Městečko Pines (TV seriál) (2015)

První série zajímavá a docela se s ničím nepáře, karty na stůl vyloží poměrně brzo a d chvíle kdy už prakticky víte vše to šlo pomalu do kopru. Jasně napínavé to bylo ale už mě to tak netáhlo a samotný závěr byl naprosto učebnicovým klišé. Poslední 3 minuty první série mě naprosto odradily začít sledovat další sérii, ta bude dle cliffhangeru jednoduše kopií série první a na to fakt koukat nepotřebuji. Mimochodem Toby Jones je pro mě naprosto krajně nesympatický herec.

• 30.7.2015  00:51

Akcí nabitý nejstupidnější film co jsem minimálně letos viděl. Rozloučení s Paulem Walkerem bylo dojemné, jenom škoda, že ten film nebyl trochu hodnotnější. Kromě akce jem nenašel žádná pzitiva, příběh, dialogy, monology, zvraty, kamera staly za starou bačkoru. Akci jsem přestřelenou očekával, ale některé momenty už byly taky moc. Za mě naprostý téměř nekoukatelný propadák.

<< předchozí 1 2 3 4 13 24 36 47