Stmívání (2008)

Nudit jsem se nenudil ale ani nebavil takove plytke nicnerikajici.

Mrtví jako já (2009)

Hodne zabavna vec. Pripoustim ze jsem to bral spise jako novou epizodu serialu a ne jako korektni film ale i tak jsem se nesmirne bavil. Cerny humor opredeny celym filmem na me proste pusobil opravdu skvele a misty jsem se rehtal smichy. Jak uz zde mnozi podotkli Rube chybi a to hodne byl to proste suchy hlaskar a Daisy je proste nahrazena dost spatne. Ale s podiven zbytek party se zase tak moc nezmenil a cele to proste utahnou sami. Moc bych doufal ze po tomhle filmu prijde dalsi serie nebo aspon dalsi film, mam ale takove nemile tuseni ze se toho uz nedockame.

Free Zone (2005)

Tenhle film se mi opravdu hodne libil, bohuzel zrovna ve chvili kdy jsem byl napnut jak to bude pokracovat zkoncil. Pro me proste nedokonceny film a proto nemuzu dat vic.

Scary Movie 4 (2006)

V tom modernim odpadu je to asi odpad nejmensi a proto jednu hvezdicku ale jinak je to stejne hrozne az na pudu.

Funny Games USA (2007)

Original jsem nevidel ale tohe me naprosto minulo ucinkem. Psychoustvi obou hlavnich zaporaku je genialni ale tim to asi tak vsechno konci. Nejen ze mi byly oba dva naprosto nesympaticti tak vubec psychologie celeho filmu sla mimo me. Pripoustim jistou originalitu ale stejne jako u vsech hororu i tenhle postrada naprostou inteligenci obeti. Tezko rici jak by se clovek choval v podobnych situacich ale verim ze ani nahodu ne tak jak nam je prezentovano v tomhle filmu. Dalsim naprostym minus jsou emoce, emocne je to opravdu slabe a kde by clovek cekal gradaci dostava jenom prehravani hrdinu. Dalsi co me naprosto obtezovalo byla jakasi interakce s divakem a scena s ovladacem byla taky hodne mimo. Nevim no proste tuctova zabava s originalnim nametem ktery se dal vyuzit lepe. Nicmene zaver svou naprostou neoptimisticnosti me docela nadchl.

Kat (2004)

Pokud pominu tu hromadu naprosto klisoidnich scen, tu hromadu naprosto bezduchych, bezcennych a debilnich dialogu, monologu a vubec vsech hlasek tak tu mame totalni akcni becko u ktereho se clovek pomerne dobre bavi.

Vikingové II (2008)

Hned jak jsem to videl doslo mi ze tohle bude variace na The 13th Warior a Predatora a tak se taky stalo. Nic umelecky uchvatneho to opravdu neni ale zkloubeni sci fi s vikingskou erou dopadlo docela dobre. Jen se nenechte zmáet s filmem Vikingové (The 13th Warior) to nemá nic společného.

Yes Man (2008)

Rozhodne jsem se bavil a Carrey se vratil tam kde mu to slusi docela dobre a to do zanru komedie. Po druhé projekci přidávám hvězdičku.

Kopačky (2008)

Klasicka romanticka komedie s prvky fekalniho humoru. Ne uplne spatne ale nekde na pomezu prumernosti.

Charlie Bartlett (2007)

Hodne nezvykla teen komedie. Ale o to lepsi docela jsem se bavil tou lehce depresivni atmosferou.