Urlaubsgrüße aus dem Unterhöschen (1973)

Zájezdní hostinec pod Alpami kdesi v Bavorsku ( lehce zaměnitelné s Doktorem z hor ) s kroji a muzikou a hlavně nahatýma němkama - ač bobrovité tak kupodivu pěkné. Dokonce i jedna čokoládová. Lze-li to hodnotit, tak v žánru primitivních erotických komedií je tahle z těch lepších a i co se týče nahoty tak v rámci žánru otevřenější. Scéna kdy čtyřka jde do hor a co nějaký orientační bod to striptýz mi přišla docela i šmrncovní a při představě , že u nás se točili normalizační sračky typu Muž na radnici, tak tohle dílo je za čtyři hvězdy.

Die teuflischen Schwestern (1976)

Trpící občas svázané nahé ženy, muži s vizáží beatles a děj jednoduchý jako lyrická básnička na dva verše. Retro erotika z dob, kdy neexistoval snad ani videopřehrávač a chodilo se na takové filmy do kina.

Paula-Paula (2010)

Lyrické erotické dílko , kde nekonečně dlouhou dobu tancuje jedna docela hezká brunetka před kamerou vedle rotopedu a pak se tam válí s jinou nahatou paní. Tenhle film se zapsal do historie asi jen tím, že to je poslední film, kde se mihne erotická bohyně sedmdesátých let Lina Romay.

Der Ruf der blonden Göttin (1977)

Hodně nahoty a nahatýho tancování mezi černochama, na rok 1977 tam je teda hodně penisů - i černých kupodivu.

Al Pereira vs. the Alligator Ladies (2012)

Když točil ty kvanta béčkových erotických filmů v sedmdesátkách, byl Franco svým způsobem za klasika, ale tahle paráda z roku 2012 kde prvních patnáct minut se tam svíjejí dvě macatý chlupatý nicmoc děvčata a pak následuje jedna vyholená zubatá... ježkovi oči, horor bych tomu neříkal a vzhledem k tomu, že tam není ani jedna hezká holka ( možná jedna ) tak bída! Hvězdu dávám za věk režiséra.

Les Filles de Copacabana (1981)

Erokomedie z prostředí karnevalu Ria a Copacabany, soft žánr s děvčaty nahoře bez, ale žádný zázrak

Senza buccia (1979)

Sluníčková nahatá italská pohodička. Spíše nudistický než erotický film s vášnivými scénami.

Hot Times (1974)

Komedie? no nevím, bylo to natočené jaksi nějak amatérsky na VHS . Černobíle natočeno , pár holek nahoře bez ale naprosto o ničem.

Nude on the Moon (1961)

Hodně velká prapodivnost - dva astronauti ve strašně směšných skafandrech ( místo helmy kýbl s hadičkou ) přistanou asi na měsíci a tam světe div se běhají a opalují se nahoře bez holky a kluci. Revoluční dílko z roku 1962 (!) cenzurou neprošlé.