SEAL TEAM six (2011) (TV film)

Polovina dokumentu je jen takové testosteronové americké chvástání ( jsou nejlepší, nejdrsnější... a ani se neřekne proč ), ale potom, kdy je popisována jednotka, jak vzniká a kdo ji tvoří ( borci co v ostatních seal teamech mají odslouženo minimálně šest let - takže tam asi není nikdo, kdo neví jaký to je zabít člověka) a hlavně trénink - obzvláště co musejí adepti uplavat se zavázanýma nohama a rukama. Pak je tam krátký popis dopadení Bin Ládina a vše je lemováno vzpomínkami skutečných členů jednotky. Docela lahůdkový dokument,.

Discopříběh 2 (1991)

Malinko slabší pokračování, slabší hitovky od Míši a dějově méně nápadité oproti jedničce, ale co je pecka, je ta podnikatelská atmoška ze začátku devadesátých let, kde každej ve fialovým saku byl děsně IN.

Velké sedlo (1986) (seriál)

Naprosto asexuální vztahový seriál z prostřední přehrady ( jediná trochu originalita, podle které je ten seriál nezapomenut v propadlišti dějin ) a borec Nový to nezachrání. Nemocnice na kraji města je oproti tomuhle poddíle scénáristicky famózní.

Maslin Beach (1997)

Mozaika několika konverzačních story během jednoho dne na jedné z nejznámějších nudistických pláží v Austrálii. Takové levné, neškodné pokoukání na pár ochlupacených naháčů. žádné velké filmové umění to není, ale hvězdy dávám za tu pláž a hlavní hrdinku.

Karate Kid (1984)

Dětská legenda bojových umění s naprosto famózním kopem na závěr, který byl stokrát napodobován i parodován. ( taky kladné body u mne získavá i hlavní záporák blonďák Zabka, který umí plynně česky ač narozen v New Yorku )

Vášnivá Lola (1998)

Erotický film z pekařství - no formu to má takovou burleskní, ale erotiky je tam jak šafránu a nejodvážnější je scéna kdy hlavní hrdinka močí v dešti. Body dávám jenom za to, že ta hlavní hrdinka byla opravdu šmrncovní.

Panoptikum Města pražského (1987) (seriál)

Panoptikum města pražského nemá tak legendární auru jako Hříšní lidé města pražského, které vzdávalo hold skutečným prvorepublikovým kriminalistům a mělo i vznešenější formu, ale já jako malej jsem měl radši právě Panoptikum - bylo to barevné a Adamíra se hodil na vrchního radu taky.

Barb Wire (1996)

Pamela jako akční hvězda... komiksový styl řízlý soudce Dredd a šílený Max. Bída.