Rocketeer (1991)

Docela dobrá komiksárna. Akorát to celé působí tak nějak televizně. Efekty jsou na tu dobu slušné, ale celkové pojetí filmu je jako u těch amatérsky natočených nezáživných píčovin z Hallmarku.

Řeka (1984)

Velmi dojemné. Nejdojemnější je scéna s laní (říkají srnka, ale buď jsou blbí oni nebo lidi z dabingu). Problém s touto scénou ovšem spočívá v tom, že ve skutečnosti se ve shluku lidí vždycky najde trocha těch, kteří by ji nemilosrdně zabili. A jak znám lidi, tak by jich byla většina. Takto pojatá exploze hromadného soucitu může být leda tak v hollywoodském filmu.

Megakrajta versus Gatoroid (2011) (TV film) odpad!

Jsou filmy podobného ražení, kdy jejich odpadní kvalitu i oceníte a dobře se u nich pobavíte (většinou nad jejich blbostí). Tady ovšem zůstává rozum stát nad každým druhým záběrem. Hned ze začátku na vás hrdinové vychrlí neskutečné množství ústních sraček o hadech a ochraně přírody. Tvůrci zjevně neví nic ani o jednom. No a pak přijde ta jakožeakce. To, že je animace hnusnější než v PC hrách bych ještě překousl, ale ten střih a kombinování záběrů se skutečnými aligátory, to je do očí bijící amatérský bordel. O hereckých výkonech netřeba mluvit. Alespoň ty nás mohou pobavit. Jistě je mnoho lepších kravin s digitálními hady, ale zrovna si na žádnou nevzpomenu. Vím jen, že tohle je i na Asylum slabota.

X-Men 2 (2003)

Lepší než jednička, ale stejně mě to pořád tak trochu nudí. Daleko lepší a zábavnější jsou Avengers. A mnohem raději si pustím Hellboye nebo Thora. X-meni nemají koule. Teda až na Wolverina.

X-Men (2000)

Z X-menů jsem nikdy nebyl posraný. Řemeslně dobře odvedená práce a sympatický Wolverine. Famke Janssen dostala konečně velkou roli, v které je pořádně sexy. Tvrdit, že to je nejlepší komixová adaptace mi přijde hloupé.

Avengers Grimm (2015)

Asylum přišel s dalším geniálním nápadem, který opět využil zcela stupidním způsobem. Myšlenka je skvělá. Nepochybně to patří k těm lepším filmům od Asylum. Dívat se na to dalo. Všechny princezny byly opíchatelné, ale bohužel ani jedna z nich nedosahovala takového stupně krásy, kterou pro takový film vyžaduju. Ta blbost byla o babách a sehnat ty nejrajcovnější pichny, hned by to bylo na dvě hvězdičky:-)

Časový kód (2000) odpad!

Tohle se nedalo dodívat. Některé experimenty by měly zakázat. Na tomto si můžou ujíždět leda magoři, co tvrdí, že pár nahodile rozmrdaných barevných fleků na obraze za 30 000Kč je UMĚNÍ. Proč sledovat takovou kravinu, když si před sebe můžu postavit 4 televize a pustit si 4 dobré filmy??? Ale to bych musel být nadšený schizofrenik, abych dělal takovou blbost.

Koupili jsme ZOO (2011)

Sladké, ale stále ještě poživatelné. Nebýt tam tolik té otravné romantiky třináctiletých smradů a nebýt to tak dlouhé, dám i 4 hvězdičky. Prostředí, děj, herci a zvláště fakt, že je to dle skutečných událostí, to všechno je velmi příjemné, až přesladce hřejivé. Teda až na scénu, kdy ten pubescentní dement nakopne hada a nikdo se nad tím ani nepozastaví, resp. nikdo mu okamžitě nedá jednu přes držku, aby se vzpamatoval. Zasloužil by si nakopnout okovanou botou do koulí.

Kronika mutantů (2008)

Hodně povedené a hodně podceňované sci-fi béčko. Sympatické originální steampunkové prostředí 28. století. Herci na jedničku. Efekty sice nic moc, ale to se dá vzhledem k rozpočtu snadno odpustit. Do pěti hvězdiček mi chybělo opravdu jen malinko. Snad kdyby ubrali trochu keců a přidali více napětí a akce... a nějakou sexy babu... No i tak to byl nářez.

Bitch Slap (2009)

Neskutečné. Dostal jsem, co jsem očekával a ještě něco málo navíc. Pocta "trešovým kozofilmům" alá Faster Pussycat Kill Kill. Už to sice nemá tu řemeslnou vymazlenost jako klasika, ale v mnohém je to ještě lepší. Bitch Slap se místy tváří skoro jako Sin City, díky těm záběrům s hezky dobarveným a přehnaně nepasujícím pozadím. Je to celé tak hezky vykozené a vybarvené, že to nemůžete nemilovat. Prvotřídní kozobéčko. Ty tři rajdy prostě nemají chybu a rozuzlení zápletky by snad nikdo nedokázal odhadnout. Jako třešnička na dortu nás na konci filmu čeká asi ta nejlépe a nejbrutálněji natočená holčičí bitka všech dob. Kamera a choreografie je dokonce tak dobrá, že to strčí do kapsy většinu mlátiček ze současných akčních filmů. K dokonalosti tomu chybí jen režie Roberta Rodrigueze či jiného zručného nadaného umělce.