Captain America: Návrat prvního Avengera (2014)

Hail Hydra !!! Film měl skvělou temnou atmosféru s několika konspiračními teoriemi. Winter Soldier, Pierce, Falcon i původní osazenstvo to zahráli na výbornou. Mnoho věcí jsem tedy vůbec nečekal, teď uvidíme, jak to bude s Guardians, Avengers 2 a dalšími MCU projekty. Samozřejmě mě zajímá, jak se budou dále vyvíjet události v Agents of SHIELD, když SPOILER !!! SHIELD už přestal existovat ( pokud tajně ještě nepokračujou dál ). Obě potitulkové scény mě potěšily, ale Strucker mohl vypadat trochu líp. Teď to opravdu vypadá, že Lokiho hůl obsahovala jeden Infinity Gem. Soundtrack dobře vystihoval atmosféru a na dabing a 3D se nedalo stěžovat. Cap 2 si dle mě zaslouží místo mezi nejlepšími akčními filmy či špionážními thrillery všech dob.

Wolverine (2013)

Sledování Wolverina jsem pořád odkládal, teď vím, že jsem udělal chybu. I přes spoustu nesrovnalostí s komiksem, které nejdeme snad v každém filmu např.. Iron Man 3, se jim film povedl. Trochu mi vadila změna dabérů, ale zvykl jsem si. Po shlédnutí filmu i potitulkové scény jsem měl hned nutkání pustit si znovu trailer na připravovaný Days of Future Past. Teď jen doufám, že se X-Meni povedou a Wolverine dostane zpátky svoje drápy.

Hobit: Šmakova dračí poušť (2013)

Když jsem se díval na tento film, tak jsem si říkal, zda jsem při každém čtení Hobita nepřeskočil nějakou tu kapitolu nebo je to jen pouhá parodie a film nám pustí za chvíli. Tak Šmaka bych nazval nejlépe udělaným filmovým drakem, ale ta scéna kde proti němu trpaslíci bojují je zbytečná. To bych radši rozšířil scénu u Medděda, v Temném Hvozdu a Elfím království, protože tam se z celé cesty měli zdržet nejdéle a oni místo toho unikli hned druhého dne. Medděda i sudy jsem si představoval komičtější. Dále mě zarazilo, proč tam pořád jsou ti skřeti, kteří se měli objevit až v bitvě pěti armád. Přidání Legolase mi ani tolik nevadilo, ale ta jeho nepřemožitelnost mě vážně nasrala. Tauriel bych tam ani nedával. Zápletka v Jezerním městě nebyla nijak zajímavá, chamtivý starosta chce ještě větší moc a Bard je ten hodný Robin Hood, který pomáhá chudým lidem. Po odplutí trpaslíků k hoře jsem si zase říkal, proč Jackson nechal několik z Thorinových mužů ve městě, vždyť k hoře měli dorazit všichni. A nyní ke Gandalfovi. V traileru to vypadalo opět velkolepě, ale souboj se Sauronem byl nic moc a to že ho na konci zajali bylo zbytečné. Kdyby natočili pouze dva filmy, tak by to dopadlo líp. Tím jsem snad napsal všechno co jsem chtěl, první díl se mi teda líbil víc a doufám, že trojka nebude ještě horší než toto zklamání roku 2013.

Ghost Rider 2 (2011)

Po shlédnutí traileru jsem čekal novou Marvelovou pecku. Místo toho tu vidím jakousi parodii na prvního Ghost Ridera, kde je změněno spoustu věcí např.. Johnny se chce zbavit Ghost Ridera, i když na konci prvního dílu slíbil, že bude Ďábla pronásledovat. K tomu se to objevují pitomé vsuvky ( plamenomet atd... ) , které mi připomínají Spider-mana vysílaného na Disney Channelu. Aspoň pořád lepší než první pokus o Hulka.

Assassin's Creed : Lineage (2009)

Podle mě zdařilý příběh vyprávějící o Eziově otci a o začátku války mezi rodem Auditore a Borgii. Jsem fanouškem Assassin's Creedu a doufám ,že film připravovaný na rok 2014 bude skvělý.

Hulk (2003)

Zatím nejhorší hraný film od Marvela co jsem viděl. Je tu jak špatné obsazení ,tak špatný příběh. Vůbec se mi nelíbí vznik Hulka ,který je úplně jiný než v komiksu.