Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Krimi
  • Dokumentární

Recenze (1 399)

Zeptej se prachu (2006)

Tak nevím, prč byl tenhke film natočenej. Není to ani romance, ani drama, asi nejblíž to má k tragikomedii. Kdo ví. Oba hlavní hrdinové nehrají nic, Collin Farrell možná míň než nic. Nevím proč tomu dávám 3*, nejspíš něco, co nedokážu pojmenovat v tom filmu bylo - asi výprava a kamera.

Bílá masajka (2005)

Zajímavé téma, krásné pohledy na divokou Keňu a mumraj v ulicích Nairobi, hudba. To jsou plusy. Mínusy byly pro mě nedostatek emocí ať už záporných nebo kladných. Nějak jsem nevěřil filmové postavě její zbláznění do Masaje ani jsem neměl pocit nějakého příkoří, které ji donutilo po takových letech opustit Keňu. Myslím, že ve skutečnosti by dostala od afrického muže daleko tvrdší lekci a možná to tak opravdu bylo, akorát to tvůrci nedokázali přenést na plátno.

Prokletí (2005) odpad!

Proč dávám odpad? Protože bych od Wese Cravena čekal daleko víc než příšernej béčkovej horror, kterej má špatnej scénář, špatný herce a člověk se za celej film lekne přesně jednou. A ty úžasný triky !!!!!!! Hahaha

Zběsilý útěk (2006)

Velmi dobrá akční podívaná,napínavá až do skoro posledního okamžiku. Výborně obsazený byl nesympatický "ruský" chlapeček a nebýt trochu nepovedeného posledního souboje a nezbytné "vlajky s pruhy" na konci, tak dám snad *****

plakát

Dospívání po americku (1993)

Úžasný Lonardo, daleko lepší než v některých svých pozdějších rolích. Robert de Niro se svým tradičně výborným záporákem a zajímavě natočený příběh. Fakt paráda.

plakát

Zastav a nepřežiješ (2006)

Originální nápad na zápletku, originální nápady, jak vyřešit problém s adrenalinem, povedený akční scény, Amy Smart "stydlivá" na ulici před šikmoočky a hledající rtěnku ve smršti kulek - tohle všechno mě během filmu docela dobře pobavilo. No a že se Jason Statham pořád mračí? Já bych se taky mračil.... :-)

Krajina přílivu (2005)

1.polovina filmu velmi povedená, hodně tomu napomohla i malá Jodelle. Ve druhé polovině už jse se začínal nudit, hlavně při scénách s trhlým potápěčem. Být to o 20 minut kratší, tak bych byl pro 4*, takhle za tu nudu na konci 3*

Johnny English (2003)

Na tohle jsem nějak neměl trpělivost. Nemělo to odpich jako BLáznivá stela a Mr.Bean to nějak nezachraňoval.

Chuť melounů (2005)

Někomu možná vyjadřování se v dlouhých obrazech skoro bez dialogů vyhovuje, ale tohle nebyl můj šálek kávy. A to takový Ostrov jsem zhltal jako víno. Nejvíc mě pobavily stylizované hudební vstupy - to byla dekadence jak má být. Ty dvě ** jsou za třeba za tohle.

Shortbus (2006)

Těch několik vtipných scén, které nám hlavní představitelé předvedli mě nevyvedlo z pocitu, že se během filmu nudím.

Ovládací panel