Pomsta bratra (2003)

Film je dost unylý a ještě navíc odfláknutý. Mám na mysli zejména ty jízdy v autě, kdy byla scéna snímána zevnitř. To snad v roce 2003 nedokážou udělat věrohodnější pozadí za skla automobilu, aniž by člověk nepoznal, že to bylo točeno ve studiu? (někdy to je sice myšleno schválně, což ovšem rozhodně není tento případ) Ale nejenom to. Některým postavám se prostě nedalo uvěřit (např. Willova/Daveyova matka). Pan režisér se podle mne snažil natočit gangsterku s prvky černého humoru, jenže se mu to vůbec nepovedlo. Je to celé takové toporné, lacinné... Snad jedině ta scéna se znásilněním, či následné rozpravování Willa Grahama s doktorem, respektive s tím člověkem, jenž "to" dokáže vysvětlit lépe než doktor, mě zaujalo. No a vlastně i těch pár úvodních záběrů oholeného Grahama, stojícího v trávě. Naznačovalo to kvalitní podívanou. Bohužel, nebylo tomu tak.

Malé velké gatě (2006) (TV film)

Jako kdyby to sešili horkou jehlou. A pan kameraman by už neměl před natáčením tolik pít.

Dostihy smrti (1934)

Film rozesměje, příběh vtáhne. Na tu dobu pěkně natočené závodní části, které jsou správně dynamické. Škoda jen, že režisér snímek zakončil tak legračně. Smutný konec by mu slušel víc.

Simpsonovi (1989) (seriál)

Těžko říct, ve které sérii přesně se seriál zasekl, ale Simpsonovi už dávno nejsou seriálem na pět jednoznačných hvězd, jakým bývali kdysi. Skvělá zábava se během několika posledních let přetavila v zoufalou nudu, u které mi je celkem pravidelně trapně, takže - čtyři hvězdy.