• Krátkometrážní

Ježek Sonic (2020)

Překvapivě vydařená a zábavná pohoda, do těchto časů jako dělaná. Jen Carrey už je opravdu hodně otravný.

Policie v akci (2017) (pořad)

V záběru muž krvácející z hlavy a "policistka" se ptá: "Jste zraněn?" No myslím, že to jako komentář stačí...

Mizerové II (2003)

Já mám akčňáky, u kterých můžu vypnout, fakt ráda. Jak Baye tak Bruckheimera fakt můžu, ale tohle je taková s*áčka, že fakt nechápu, jak mohl někdo napsat, tak debilní scénář, někdo jiný mu to odklepnoutba zaplatit, a někdo další to ještě vůbec vypustit do světa. Tohle fakt už ne, díky. To se radši znova podívám na Suicide Squad. Extended Version. Dvakrát po sobě.

X-Men: Dark Phoenix (2019)

... aneb Když někdo vůbec nepochopí, o čem X-Men vlastně jsou.

Aquaman (2018)

... A kdybych mohla dát dalších pět za Jasona Momou, tak to udělám s radostí!

Bao (2018)

Tak tohle bylo pořádně divný...

Black Panther (2018)

Další důkaz, že Marvel prostě nemůže šlápnout mimo. Klobouk dolů! A kdyby bylo možné, dala bych další hvězdičku navíc za kick-ass ženský, který opravdu nepotřebují žádnou ránu z minulosti, aby uměly nakopat prdel! (AMC 25 Broadway, New York, NY)

Valerian a město tisíce planet (2017)

Jak by to vypadalo, kdyby režisér Pátého elementu namixoval Star Wars, Star Trek, Avatar a X-Men? Přesně takto. Film, který přináší asi tolik nového, co se za nehet vejde, s koncem tak předvítelným, že se již v prvních okamžicích přistihnete, jak doufáte, že to tak přeci dopadnout nemůže, jinak zbylé dvě hodiny v kině trávíte zcela zbytečně... Nuže, alespoň že ten vizuál a soundtrack stojí za to!

Wonder Woman (2017)

A je to tady! Po (hooooodně) dlouhém čekání tu máme DC film, jenž stojí i za druhé shlédnutí. Patty, Gal, smekám (detailnější komentář se připravuje). (Preview Screening at the Regal Cinemas Lake Zurich, IL)