Jack Reacher (2022) (seriál)

Konečne poriadne sci-fi! Vrážd je tam jak na bežiacom páse a prípad vyšetruje partička fízlov z vidlákova... Bývalý model spodného prádla a príležitostné herecké poleno Ritchson tomu dáva ten správny šmrnc, hlavne keď si na potulkách nezabudne min 1x pro epizódu zvodne prezliecť upotené a zafúľané tričko... Jasné, že tunajšie zvlhnuté dievčiny chcú prídavok.

Peacemaker - Úplně nový svět (2022) (epizoda)

Preboha, miesto King Sharka z SS tu máme 200kg lesbického muflóna s prepichnutými nozdrami. Originálne!

All of Us Are Dead (2022) (seriál)

Ufff... no mali to tam tí šikmookí haranti narvané. Láska, šikana a nezabudnúť zombi. Vzhľadom na to, že sem (čuduj sa svete) Netflix neobsadil negra, nebodaj belocha, bukvicu a lesbu, prvé 2 epizódy som tápal "who's who", bo boli jako by ich jedna mater mala. Ale furt sa mi lúbi, keď 15ročným faganom, odchovaných na klikoch v mobile, vkladajú do huby nietzeovské filozovstvá o zmysle sveta.

Ulička přízraků (2021)

Jediné čo za niečo stálo bol vynikajúci dobový retro štýl. Ináč je to tuctový príbeh cirkusového ojebávača ala "madam Sibyla" z TV obrazovky. Viem si živo predstaviť, že aj dnes by mu päť zo šiestich Slovákov na tie parapsycho teatrálne žvásty skočili.

Vřískot (2022)

Jako ten pravý a najsámvätší expert ČSFD horror establishmentu udeľujem tomuto hokusu-pokusu 2*. Ujasnime si dve základné pravidlá a nevyvrátiteľné skutočnosti: 1-najlepšou časťou Vreskotu bola, je a bude paródia v Scary Movie (je smutné, že som videl všetky časti a v pamäti mi utkvelo akurát toto) 2-najlepším obsadením do role Ghostface by bola botoxová Courtney... Mám také neblahé tušenie, že sa s obživnutím série ešte stretneme...

Archive 81 (2022) (seriál)

Prečo sa (vraj "bu-bu" ...LMFAO) seriál volá zrovna Archív 81, a nie trebárs Haluz 6942/570 sa nedozvieme - napr. numerológ by z čísla 81 vydedukoval aj Hitler(8) Adolf(1)a Kaelego je vlastne... hmmm... v podstate ničím výnimočná okult srágora. Pre mňa jediné pozitívum - dozvedel som sa, že fakt existovala video kamera Fisher-Price PXL2000, ktorá dokázala robiť video záznam na audio kazetu. Kebyže na mieste výkonného producenta nefigurovalo meno Wan, ale Pišta Mrkvička, polovica ľudí by o to ani nezakopla a nemal by také premrštené hodnotenie. Dopozerať seriál mi trvalo niekoľko dní, zaspával som pri tom. Keď sa Visserem, spláchnem, tak v prdeli mi bude žiariť "Sonnenshine"! Kaelego sucks!

The Tragedy of Macbeth (2021)

Na jednu stranu chápem, že sa Joel snaží napraviť si svoju reputáciu u počerného obyvateľstva, keď do filmov so svojim bratom prakticky nikdy neobsadili žiadneho negra (všimli ste si?), na druhú stranu, prečo to preboha musel byť zrovna Macbeth, a nie napr. taký Othello (kde sa čudujem, že doteraz neobvinili nebohého Orsona z blackfacingu a film neni na indexe)... Shakespeare v takomto recitálovom prevedení funguje v divadle, ale pozerať to v bedne je morda 1. stupňa. Preto sa už neviem dočkať, keď sa nejaký borec chytí zfilmovať dajakú pecku od Pavla Országa Hviezdoslava.

Časové pásmo bylo změněno